• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: informer.rs/blic.rs

06.04.2023

13:41

TELO ŽENE PRONAĐENO NA OBALI DUNAVA! Policija obavila uviđaj, sledi obdukcija

printskrin/jutjub/rtv mag

Vesti

TELO ŽENE PRONAĐENO NA OBALI DUNAVA! Policija obavila uviđaj, sledi obdukcija

Telo nepoznate ženske osobe je pronađeno na levoj obali reke Dunav, u blizini ušća reke Tamiš,

Telo će biti odneto na obdukciju zbog identifikacije i utvrđivanja uzroka smrti.

Podsetimo, patrole Jedinice za bezbednost na rekama intenzivno tragaju za 3 muškarca nestala 18. marta u reci Dunav kod Pančevačkog mosta, kada se prevrnuo čamac, u kom su bili.

Milan Nikolića, Miloša Marković i Nenad Trivković nestali su kada su se vraćali sa izleta na Beloj steni, a u kasnim večernjim satima im se prevrnuo čamac.

Jedini je uspeo da se spase Mane K., koji je isplivao iz reke i potražio pomoć u prvoj kući na koju je naišao.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Tribine – mesto artikulacije stavova penzionera
Društvo

Tribine – mesto artikulacije stavova penzionera

Direktor Fonda PIO, Relja Ognjenović, predsednik Saveza penzionera Srbije, prof. dr Andreja Savić i gradonačelnica Loznice, Dragana Lukić, na tribini održanoj 2. jula u ovom gradu, bili su na raspolaganju za više od tri stotine lozničkih penzionera koji su imali mnogo pitanja iz njihovih nadležnosti.

02.07.2026

20:45

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set