• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/Kurir.rs

21.04.2023

19:39

RATNI VETERAN POGINUO PRILIKOM SKOKA SA PARAGLAJDEROM! Miroljub je bio pripadnik 63.padobranske brigade, iza sebe ima 6.500 skokova! (FOTO))

facebook

Vesti

RATNI VETERAN POGINUO PRILIKOM SKOKA SA PARAGLAJDEROM! Miroljub je bio pripadnik 63.padobranske brigade, iza sebe ima 6.500 skokova! (FOTO))

Podeli vest

Ratni veteran, Miroljub Janićijević Ceki (53) iz Niša poginuo je danas oko 14,30 prilikom poletanja paraglajderom.

Tragedija se dogodila na uzletištu Koritnjak iznad Niške Banje.

- On je bio velika drugarčina. Bio je pripadnik 63. padobranske brigade tako da je učestvovao u ratovima iz devedesetih. Iza sebe ima iskustvo od 6,500 skokova padobranom. Niš i Srbija su izgubili velikog čoveka - priča nam jedan od njegovih starih drugara iz brigade.

Foto: facebook

Miroljub Janićijević je poginuo danas prilikom poletanja

- Miroljub je izgubio život danas zato što mu se nekako "zatvorila" jedna strana paraglajdera. Ne znam kako se to dogodilo - objašnjava njegov drug. Grupa njegovih prijatelja je uspela oko 17 sati da izvuče telo iz šume. Niška policija je potvrdila da se tragedija dogodila.

- Dobili smo prijavu oko 14,50 da je muškarac pao u ataru sela Koritnjak. Uviđaj je izvršen, obavešteno je nadležno tužilaštvo i naložena je obdukcija tela- rečeno nam je u policiji.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Zlotvor ostaje iza rešetaka: Odbijen zahtev vođe OVK
Politika

Zlotvor ostaje iza rešetaka: Odbijen zahtev vođe OVK

Vrhovni sud Specijalizovanih veća tzv. Kosova u Hagu odbacio je zahtev bivšeg vođe tzv. Oslobodilačke vojske Kosova (OVK) Kadrija Veseljija za privremeno puštanje na slobodu, objavljeno je danas na sajtu Specijalizovanih veća.

22.12.2025

23:32

Dodik: Isticanje ustaškog pozdrava pokazuje da Hrvatska gaji mržnju prema Srbima
Politika

Dodik: Isticanje ustaškog pozdrava pokazuje da Hrvatska gaji mržnju prema Srbima

Predsednik Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorad Dodik izjavio je danas da isticanje transparenta s ustaškim pozdravom "Za dom spremni" na fudbalskoj utakmici, kao i izostanak osude tog čina, pokazuje da Hrvatska nije izašla iz vrtloga mržnje prema Srbima, dodajući da oni koji taj poklič propagiraju "ispisuju sebe iz civilizacije i upisuju u varvarstvo"

22.12.2025

23:58

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set