EVO DOKAZA! OTAC UČIO MALOLETNOG UBICU DA PUCA! Isplivala fotografija Koste K. i doktora Vladimira K. u maskirnoj uniformi
Podeli vest
Ugledni doktor Vladimir K. učio je svog maloletnog sina Kostu K. da puca! On ga je vodio u streljanu, ali i na poligone na kojima je vežbao gađanje.
Informer je došao u posed fotografije na kojoj se vidi nasmejani Vladimir sa puškom u ruci, dok pored njega sa maskom na licu pozira njegov maloletni sin Kosta.
Pevačica Neda Ukraden juče se oprostila od tragično nastradalih u OŠ "Vladislav Ribnikar", a pevačicu je ubrzo pogodila još jedan loša i tužna vest.
05.05.2023
08:19
Kosta je bio toliko dobro obučen, da je upao u Osnovnu školu "Vladislav Ribnikar" i prvo ubio čuvara škole, a zatim i osam školskih drugova.
- Kostin otac je imao veliku količinu oružja u kući. Kosta je očigledno iz njegovog sefa uzeo oružje pre zločina. Sam je napravio molotovljeve koktele. Imao je ogromno znanje o oružju. Svemu ga je učio otac koji ga je redovno vodio i u streljanu - kaže izvor Informera.
Foto: Printscreen
Otac i sin u maskirnoj uniformi
Doktor Vladimir K. je uhapšen i trenutno se nalazi u pritvoru, dok je Kosta K. smešten na Kliniku za psihijatriju i neurologiju.
Podsećamo, u nezapamćenoj tragediji u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubijeno je osmoro dece i nastavnik, a ranjeno je šest učenika i nastavnica.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Odakle ovoj paravojnoj formaciji tolika kolicina automatskog oruzja. Ja sam lovac, a sta su oni i ko im je to dozvolio???!!!! O kakvim se privilegijama ovde radi
Daleko da branim bilo koga ovim komentarom, ali ovo je najobicnija grupna slika sa airsoft skupa. Oruzije na slici su airsoft replike, imaju cak i airsoft zastitne maske. Ne treba mesati airsoft sa ovim zlocinom.
Nemoj da trujete narod dezinformacijama,ovo je airsoft igra,a to ko je ispod maske to su vaša nagađanja,sve i da jeste klinac,ova igra nije zakonom zabranjena niti ograničena godistem,ukinite i airsoft i paintball i sve igre koje imaju veze sa puškom, pa makar one bile i igračke,al zato nastavite i dalje da pravite pravo oružje i da ga prodajete svuda po belom svetu.
ovo dete je psihopata ,jer normalan mozak to ne moze da uradi . u svima nama verovatno cuci neko takav ,evo zuti olos sta radi koristi zrtve za svoje politicke poene . pa sta je to nego defektan bolestan mozak......
Da da, sve je to "samo airsoft", "samo streljana" "plemeniti sport"šega, šala, rekreacija za klinca od 13 godina, dok ne uzme poubija pola razreda. Očigledno vojne veštine i korištenje vatrenog oružuja kao i simulacija toga, imaju veze sa ubijanjem.
Očigledno su i otac i sin bili pofino naloženi na naoružanje i automatske puške, kao one američke zaostale seljačine, e pa eto, to može da ima i posledica ako se potrefi kod psihopate.
Maloletnik je ziveo sa ocem, a ne zajedno sa oba roditeljima. Mislim da nije mogao da podnosi jednog ili oba roditelja sto nisu zajedno. A posto je imao jos i iskustva baratanjem oruzjem, resio je da kazni jednog od roditelja ili oba roditelja kojeg je smatrao kriv zbog razvoda ili odbijanjem da zive zajedno. To bi mogao da bude njegov motiv. Svejedno mu je bilo koga ce da zrtvuje. Ali svakako najveca krivica je krivica njegovog oca koji je posedovao oruzje u kuci, obucavao ga je baratenjem oruzjem a nije vodio pazju kako da zastiti oruzje od sina. Jos i imao dozvolu za to oruzje. On je doktor, i ne znam koji je razlog da mu je dat dozvola za posedovanje oruzje. Decama treba paznja i ljubav oba roditelja, u protivnom sve ide do djavola, i islo je do djavola.
U Nemačkoj je i dalje više od tri miliona nezaposlenih, a oporavak za sada nije na vidiku, navodi se u danas objavljenom izveštaju Savezne agencije za rad (Bundesagentur für Arbeit).
Andrea Jovanović, filozofkinja, komentarisala je političku scenu u Srbiji, s posebnim akcentom na blokade, otkrivajući njihovu pozadinu, koja mnogima nije poznata.
Aleksandar Jovanović Ćuta, tzv. ekolog i predstavnik dela opozicije, gostovao je na tajkunskoj TV N1 i tu izneo niz nelogičnosti, a onda pomenuo i voditeljku TV Pink.
Opozicionarka Irena Živković napisala je na svom profilu na društvenoj mreži Iks da ju je Slobodan Geogiev blokirao na N1 čim je izašla iz Stranke slobode i pravde.
Prof. dr Vojislav Šešelj, predsednik Srpske radikalne stranke (SRS), izneo je jezivu prognozu kada su u pitanju međunarodni odnosi, raskrinkavši pritom ulogu Sjedinjenih Američkih Država u svemu tome.
Od 3. marta u 22 časa na Informer TV stiže nova emisija "Dobro veče, Srbadijo", autorski projekat koji podseća na to ko smo, odakle smo i šta ne smemo da zaboravimo.
Prošle sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam sa kim sedi okoreli blokader Jovo Bakić, šta kupuje voditeljka Marija Veljković, kakve su reakcije prolaznika na fudbalera Marka Arnautovića, kako glumica blokaderka Svetlana Bojković glumata u privatnom životu, na koji način se opušta advokat Toma Fila...
Profesor doktor Vladan Petrov, predsednik Ustavnog suda gostujući u Prvim info komentarisao je situaciju u državi i način na koji mediji plasiraju informacije.
Dejan Jelača, srpski glumac koji živi i radi u Americi gostujući u Info jutru otkrio je kakav je život preko okeana i kako Amerikanci gledaju na poteze svog predsednika Donalda Trampa.
Ministar spoljnih poslova Marko Đurić pozvao je jutros državljane Srbije u Iranu, koji se zateknu u zoni borbenih dejstava, da prate instrukcije javnih organa lokalnih vlasti, kao i da prate preporuku Ambasade Srbije kako bi osigurali svoju bezbednost.
Istraživanje pokazuje da u Srbiji ima više od 400 automobila na 1.000 stanovnika, dok je tržište polovnjaka prošle godine zabeležilo rast. Najčešće se prodaju oni čija cena doseže do 5.000 evra.
U Nemačkoj je i dalje više od tri miliona nezaposlenih, a oporavak za sada nije na vidiku, navodi se u danas objavljenom izveštaju Savezne agencije za rad (Bundesagentur für Arbeit).
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je da bi Vašington, u okviru rešavanja sukoba u Ukrajini, želeo postepeno ukidanje sankcija uvedenih Rusiji.
Predsednik SAD Donald Tramp izjavio je da nije zadovoljan ponašanjem Irana, ali da se tokom dana očekuju novi razgovori o nuklearnom programu Teherana.
Portparol Kremlja Dmitrij Peskov izjavio je da ruske obaveštajne službe raspolažu informacijama o mogućim planovima Kijeva za sabotažu gasovoda "Plavi tok" i "Turski tok".
Adrian Vandenberg, čuveni svetski gitarista najpoznatiji po radu u rok grupi "Whitesnake" tokom njenog najuspešnijeg perioda, podelio je na Instagramu fotografiju iz centra Beograda.
Zvanični carski arhivi priznaju samo dvoje dece Katarine Velike i Petra III, Pavla i Anu. Međutim, život slavne ruske carice obeležili su i skandali oko njene vanbračne dece.
Holivudska diva Elizabet Tejlor ostala je upamćena, ne samo po filmovima i burnim ljubavima, već i po čuvenom dijamantu od 69 karata koji je nosila kao simbol glamura i strasti.
Niv Kembel otkriva koje su poznate uloge odbila tokom karijere, uključujući Laru Kroft i "Perl Harbor" i priznaje da su te odluke bile teške, ali nužne.
Ana Rajković, žena golmana Predraga Rajkovića, proslavlja 30. rođendan, a na društvenim mrežama uveliko se komentariše njen izgled zbog nove operacije.
Prošlo je godinu dana od smrti Saše Popovića, a njegovi dugogodišnji prijatelji i saradnici evocirali su uspomene na čoveka koji je ostavio dubok trag na domaćoj estradi.
Da za estradu nema zime, u svakom smislu te reči, pokazuje i činjenica da su brojne javne ličnosti trenutno na Maldivima, odakle se redovno oglašvaju na mrežama.
Đina Džinović, ćerka Harisa Džinovića, trenutno je u Dubaiju i na Instagramu svakodnevno pokazuje kako se baškari, a sada se pohvalila i luks tretmanom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar