• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer/Tanjug.rs

07.05.2023

20:12

PRETIO MASAKROM, PA UHAPŠEN! Brza i efikasna akcija policije - Muškarac pozvao MUP i najavio krvoproliće, pa se našao IZA REŠETAKA

printscreen

Vesti

PRETIO MASAKROM, PA UHAPŠEN! Brza i efikasna akcija policije - Muškarac pozvao MUP i najavio krvoproliće, pa se našao IZA REŠETAKA

Podeli vest

Policija u Beogradu brzom i efikasnom akcijom, uhapsila je Z. M. (56) zbog sumnje da je danas pozvao policiju na broj telefona 192 tražeći da pošalju policijsku patrolu da mu pomogne, inače će počiniti "masakr kao ovaj što se dogodio".

Z.M. (56) je, pozivom broja telefona 192 i pretnjom da će izvršiti masakr kao što se već dogodio u OŠ Vladislav Ribnikar, izvršio krivično delo izazivanje opšte opasnosti, navodi se u saopštenju MUP-a Srbije.

Z. M. je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Beogradu.Policija u Beogradu brzom i efikasnom akcijom, uhapsila je Z. M. (56) zbog sumnje da je danas pozvao policiju na broj telefona 192 tražeći da pošalju policijsku patrolu da mu pomogne, inače će počiniti "masakr kao ovaj što se dogodio".

On je time izvršio krivično delo izazivanje opšte opasnosti, navodi se u saopštenju MUP-a Srbije. Z. M. je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Beogradu.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

UDARNO! Milo Đukanović saslušan u Tužilaštvu
Politika

UDARNO! Milo Đukanović saslušan u Tužilaštvu

Bivši predsednik i nekadašnji premijer Crne Gore Milo Đukanović saslušan je u Specijalnom državnom tužilaštvu u okviru istrage koja je protiv njega pokrenuta jer Agenciji za sprečavanje korupcije (ASK), navodno, nije prijavio ručne satove vredne do 225 hiljada evra, saznaje portal Adria.

26.02.2026

19:33

Exatlon

TV

Ameriku čekaju crni dani
Live TV

Ameriku čekaju crni dani

Dejan Jelača, srpski glumac koji živi i radi u Americi gostujući u Info jutru otkrio je kakav je život preko okeana i kako Amerikanci gledaju na poteze svog predsednika Donalda Trampa.

26.02.2026

12:00

Ko to želi smrt Dačiću?
Live TV

Ko to želi smrt Dačiću?

Miljan Damjanović, potpredsednik SRS i Marko Šćepanović, savetnik ministra Ivice Dačića gostujući u Info jutru komentarisali su zlurade komentare na račun zdravstvenog stanja ministra spoljnih poslova.

26.02.2026

10:53

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set