• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: S. K.

08.05.2023

18:25

PEDOFILU IZ VRTIĆA PRETI OSAM GODINA ROBIJE! Slikao golu decu i govorio im da nikom ne pričaju, jer je to "njihova tajna"!

printscreen

Vesti

PEDOFILU IZ VRTIĆA PRETI OSAM GODINA ROBIJE! Slikao golu decu i govorio im da nikom ne pričaju, jer je to "njihova tajna"!

Podeli vest

Osnovno javno tužilaštvo u Somboru sumnjiči vaspitača I.O. (26) iz Bogojeva, koji je radio kao pedagoški asistent u vrtiću pedagoške ustanove "Poletarac" u Odžacima za iskorišćavanje dece za materijale pornografskog sadržaja.

Za ovo delo Krivičnim zakonikom Republike Srbije predviđena je kazna od najmanje
jedne, a najviše osam godina zatvora.

Iz ovog tužilaštva su naveli da je po njihovom nalogu zadržan je, a potom i saslušan u svojstvu osumnjičenog lica zbog sumnje da je učinio krivično delo prikazivanje, pribavljanje i posedovanje pornografskog materijala i iskorićavanje maloletnog lica za pornografiju.

- Nakon saslušanja, sudiji za prethodni postupak Osnovnog suda u Somboru stavljen je predlog da se prema osumnjičenom odredi pritvor. Izvršen je pretres stana i drugih prostorija koje koristi osumnjičeni, te su tom prilikom privremeno oduzeti predmeti koji mogu poslužiti kao dokaz u postupku i donete su odgovarajuće naredbe za veštačenje. U toku je dalje preduzimanje radnji u postupku - saopšteno je iz OJT Sombor.

Foto: S.K.

Sve više dece prijavilo manijaka

Podsetimo da je I.O. uhapšen zbog sumnje da je fotografisao nagu decu. Prvo je dečak od četiri godine to prijavio roditeljima, a kasnije se pojavila nezvanična informacija da je fotografisao najmanje desetak nage dece iz vrtića, kojoj je govorio da nikome ne pričaju o tome, jer je to "njihova tajna".

Iz predškolske ustanove u Odžacima samo su kratko potvrdili da je u pitanju pedagoški asistent koji je bio zaposlen u toj ustanovi.

- Po prvom saznanju, ustanova je uradila sve što je u njenoj nadležnosti. Pokrenuli smo disciplinski postupak i udaljili ga sa posla. Slučaj su preuzele nadležne službe i istraga je u toku – naveli su iz

"Poletarca“ u Odžacima.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Tajkunski život Nebojše Bojovića: Mesečno od države uzme 457.659 dinara - na ruci skup sat, a večera u luks restoranu
Politika

Tajkunski život Nebojše Bojovića: Mesečno od države uzme 457.659 dinara - na ruci skup sat, a večera u luks restoranu

Nebojša Bojović, nekadašnji dekan Saobraćajnog fakulteta i bivši predsednik Skupštine akcionara kompanije Infrastruktura železnice - čovek čiji se potpis nalazi na svim bitnim ugovorima vezanim za Železničku stanicu u Novom Sadu - baškari se u pravom bogatstvu, a uporno odbija da odgovori na pitanja o svojoj odgovornosti u vezi s tragedijom koja je odnela 16 života.

07.02.2026

07:00

Exatlon

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set