DETALJI NAPADA DEVOJČICE (14) NA ŠKOLSKU DRUGARICU (13) U ZRENJANINU! Učenicu posekla šestarom u toaletu škole (FOTO)
Podeli vest
Devojčica (14), učenica Osnovne škole "2 oktobar" iz Zrenjanina, perorezom ili šestarom, nanela je povrede drugoj učenici (14) u toaletu škole, pokazuju prvi, nezvanični rezultati istrage.
Napad se dogodio jutros, a povređena devojčica je prevezena u Urgentni centar u Zrenjaninu, odakle je, nakon ukazane lekarske pomoći, puštena na kućno lečenje.
Dečak A. J. (9) iz Osnovne škole Desanka Maksimović u Beogradu napravio je spisak đaka koje navodno želi da ubije! Osim toga on je svaki put kada bi ušao u školu simulirao kao da puca na pripadnika obezbeđenja!
04.05.2023
11:51
Ana Milošev, majka jedne učenice koja ide u istu školu, kaže da je videla kada su ambulantna kola Hitne pomoći ušla u školsko dvorište.
- Živim ovde i vidim školu, i jako sam se zabrinula kada sam videla da hitna pomoć ulazi u zgradu, jer ne bi bez razloga hitna pomoć sa rotacijom došla. Ušla sam u školu, prvo me nisu pustili, ali sam zamolila pošto mi je dete astmatičar, da me puste, mislila sam da joj nije pozlilo. Međutim, direktorka mi je rekla da nema razloga za brigu, da je sve u redu - rekla je ona.
Foto: Novosti.rs
Zabrinuti roditelji ispred Osnovne škole "2 oktobar"
Prema njenim rečima, ostali roditelji su zabrinuti i usplahireni, a ovo nije prvi put da se slične stvari dešavaju u školi.
Inače, prema pisanju portala, nastava u školi za učenike nižih razreda se odvija nesmetano, dok su učenici od petog do osmog razreda, prekinuli časove.
Kako je Informer pisao, neimenovana četrnaestogodišnja učenica napala je i perorezom ili šestarom, posekla svoju drugaricu.
Više detalja o ovom slučaju biće poznato nakon detaljne policijske istrage.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Dečak A. J. (9) iz Osnovne škole Desanka Maksimović u Beogradu napravio je spisak đaka koje navodno želi da ubije! Osim toga on je svaki put kada bi ušao u školu simulirao kao da puca na pripadnika obezbeđenja!
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević danas je hitno prekinuo program naše televizije zbog najnovije vesti, tačnije zbog objavljivanja u najmanju ruku šokantnog audio-snimka sa tajnog sastanka blokadera održanog krajem januara 2026. u Beogradu.
Izvršilac pokušaja atentata na general-potpukovnika Vladimira Aleksejeva je Ljubomir Korba, državljanin Rusije, saopštio je Centar za odnose s javnošću Federalne službe bezbednosti.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević poručio je da niko nije ni pokušao da demantuje informacije do kojih je došao Informer, a koje se mogu čuti u audio-snimku sa tajnog sastanka blokadera.
Stranka nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) proglasila je večeras pobedu svog kandidata na ponovljenim izborima za predsednika Republike Srpske Siniše Karana
Devojka Boška Marinkovića Tijana Šaranović u emisiji Exatlon Specijal rekla je da i u privatnom životu ponekad vidi zaveru u nekim situacijama, ali i da je za to kriva izolacija koja vlada u rijalitiju.
Prijatelj Radojice Lazića Aleksandar Mitrović ima teoriju da član Crvenog tima spušta slušalicu posle pobeda po uzoru na Novaka Đokovića koji je to prvi put uradio 2023. godine na US openu.
TV Informer uskoro počinje sa emitovanjem nove, dinamične i potpuno interaktivne emisije "Zlatna vest", koja publici donosi jedinstven spoj društvenih mreža, takmičenja i osvajanja novčanih nagrada i to uživo.
Jedan Srbin pronašao je papirić u kome je bio umotan novac sa ispisanim brojem telefona, i umesto da ga uzme sebi, on je uplatio dopunu za koju je iznos bio i namenjen.
Ilon Mask je prošle godine najavljivao da bi SpaceX mogao da pošalje bespilotnu letelicu na Mars do kraja 2026. godine, ali taj plan će ipak biti pomeren jer je kompanija odlučila da promeni prioritete.
Evropska auto-industrija suočava se sa dramatičnim padom. Od 2019. godine nestalo je čak 378.000 radnih mesta, a samo tokom 2024. i 2025. prijavljeno je ukidanje dodatnih 166.000, navodi austrijski portal exxpress.at.
Kako je svakog dana termin od 20 sati na Prvom programu RTS-a rezervisan za domaći serijski program, publika će od večeras, 8. februara, moći da gleda novu reprizu kultne domaće serije "Selo gori, a baba se češlja", stoji u programskoj šemi.
Dejvid i Viktorija Bekam možda neće imati nikakvu ulogu u životu budućeg unuka kog njihov najstariji sin Bruklin i njegova supruga Nikola Pelc planiraju da usvoje.
Serija "Selo gori, a baba se češlja" vraća se od večeras na TV ekrane. Selo u kom se snimala serija, a koje se za ove potrebe zvalo Petlovac, danas izgleda potpuno drugačije.
Iza nezaboravnih uloga i harizme legendarnog glumca Josifa Tatića kriju se godine boemije, cigareta i alkohola koje su, kako je sam priznao, ostavile su dubok trag na njegovo zdravlje i obeležile njegovu sudbinu.
Mati Kaspi, jedan od najznačajnijih izraelskih kompozitora i kantautora, autor nekih od najvoljenijih pesama u istoriji izraelske muzike, preminuo je u 76. godini nakon duge borbe sa teškom bolešću.
Izbacivanje šećera nije dijeta već reset tela - za 14 dana glad se smiruje, energija stabilizuje, kilogrami naglo padaju, koža čisti, a potreba za grickanjem nestaje.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar