• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer/telegraf

16.05.2023

19:49

PIJANA ĆERKA NASRNULA NA MAJKU! Svađa eskalirala u pretnje smrću, intervenisala policija!

Z. I.

Vesti

PIJANA ĆERKA NASRNULA NA MAJKU! Svađa eskalirala u pretnje smrću, intervenisala policija!

Podeli vest

Zemunska policija uhapsila je J.G. (35) zbog sumnje da je u alkoholisanom stanju izvršila nasilje nad svojom majkom S.G. (66).

Ona se sumnjiči da je u stanu u Ulici Kralja Vladislava u Zemunu, pod dejstvom alkohola, posle svađe sa majkom, fizički maltretirala i uputila pretnje po njen i svoj život.

Ćerki je određeno zadržavanje do 48 sati.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Spasić: Lažni sudija Majić poziva na prolivanje srpske krvi
Politika

Spasić: Lažni sudija Majić poziva na prolivanje srpske krvi

Savet za monitoring, ljudska prava i borbu protiv korupcije Transparentnost najoštrije osuđuje beskrupulozno i ogoljeno pozivanje na brutalno nasilje od strane Miodraga Majića, lažnog sudije i političkog komesara nasilnih odreda koji su pucali na ljude, dolazili na kućne pragove, koji su gađali ljude kamenicama i topovskim udarima i koji su rušili zgrade državnih institucija.

08.04.2026

16:55

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set