"OVAKO JE SVE OTKRIVENO" Novi detalji ubistva u Pančevu - gosti na "Informer TV" o stravičnom zločinu u Pančevu (VIDEO)
Podeli vest
Tela tročlane ruske porodice, muškaraca A.G (51), njegove supruge O.G (50) i njihovog maloletnog deteta (9) pronađena su sinoć u naselju Kotež u Pančevu. Tim povodom, gosti u studiju Informerove "Teme dana" su advokat Nebojša Perović, zamenik urednika hronike Milan Dudvarski i novinarka hronike Jelena Rafailović.
Sumnja se da je muškarac u nedelju ubio oštrim predmetom, najverovatnije nožem, suprugu i dete, a potom se obesio - o čemu je "Informer" već pisao. U studio "Informer TV" prvi se uključio naš reporeter Milan Stojadinović, direktno sa mesta zločina.
Krf, Zakindos, Lefkada, ali svakako i Sicilija! Aranžmani su dostupni, obilazi se Rim, Venecija, ide dobro i Španija. Ma Grčka prednjači, ima svega! Gost na "Informer TV" ovog jutra je Jovana Matešić, vodič turističke agencije "Balkan Fan" koja nam daje uvid u jeftine destinacije tokom leta koje je pred nama, s obzirom da građani dosta biraju gde će da putuju u odnosu na cenu.
06.06.2023
12:31
- Pretpostavlja se da je ubistvo izvršeno u noći između nedelje i ponedeljka. Policija je provalila vrata, ušla u stan, međutim, u međuvremnu se pojavilo više pogrešnih informacija, kao da je stariji sin deportovan. To su pogrešne informacije - naglasio je Stojadinović i apelovao na javnost da ne veruje u sva pisanja.
- Bilo je reči o tome da su komšije čule svađu u subotu. To je dan pre zločina, međutim, prijava nasilja u toj porodici nije bilo. Dakle, žena nikada nije prijavila ništa sumljivo, ali komšije tvrde da je u njihovoj kući bilo čestih svađa i učestalo su čuli lavež psa. Pas nije lajao kada su oni tu, pa je komšijama to privuklo pažnju. Ali to nigde nije zvanično prijavljeno - nadovezala se Jelena Rafailović.
Foto: Informer
Jelena Rafailović, novinarka Informera
Deportacija sina, deo koji buni javnost
Jedini od članova porodice koji je preživeo jeste sin koji nije bio tu, a javnost buni da li je on deportovan. Drugo nagađanje je da je do zločina došlo zbog njega.
- Komšije su uplašene, ta porodica se doselila u Pančevo pre samo godinu dana. Pobegli su od rata u Ukrajini, taj stan je njihov, oni su ga kupili. Dobro je da smo rasvetlili deo o deportaciji sina, jer se nagađa da je sve zbog njega - Milan Dudvarski.
- Svako ubistvo je izuzetno teško, ovo je obiljna tragedija. Sin je preživeo jer se nije našao tu. Zakon to teško ubistvo prepoznaje, nakon svega, lice je sebi uzeo život. To je psihopatski poremećaj, ovde imamo psihopatu - priča o surovom ubistvu Nebojša Perović.
Foto: Informer
Perović i Rafailović
- Da pojasnim kako je zločin otkriven... Ljudi koji su izbegli ovde, imaju svoju aplikaciju. Tako su došli, u tim grupama gde se svi dopisuju na temu... Ćerka se rapitivala zašto joj se majka ne javlja, onda su njeni prijatelji počeli da traže i da se raspituju gde se majka nalazi. Majka je inače ubijena žena koja, izgleda, ima vanbračnu ćerku, nevezano za porodicu koja je doživela tragediju. Zločin je na ovaj način otkiven - priča Milan Dudvarski.
Foto: Informer
Zamenik urednika hronike redakcije Informer, Milan Dudvarski
- Uviđaj je završen, istraga traje, u stanu nije nađeno nikakvo oprištajno pismo koje bi moglo da pomogne u razrešavanju zločina - dodaje Rafailović.
Stav psihologa
U emisiju se uključio stručnjak i psiholog Nebojša Savić, koji kao srž problema vidi psihopatiju, ali i da je ponašanje celokupnog društva izmaklo kontroli, te ovo neće biti poslednji jeziv slučaj o kom ćemo slušati.
- Pratim vašu emisiju i zatečen sam ovim vestima, kao muž, otac... Kakav čovek može da naudi sopstvenom detetu? Ovo je nasilje sa velikom dubinom i imamo takav primer zločina i od pre nekoliko dana. Teško je naći racionalni odgovor i sa psihološke, i sa neke druge strane. U porodici u Pančevu nije bilo prijavljeno nasilje, a čak i da su komšije slušale njihovu svađe, svi znamo parove! Nema ovako brutalnog završetka, a ovo objašnavamo patologijom i poremećima ličnosti. Postoji jedan bitan psihološki princip - ko šta seje, to će i požnjeti! Bojim se da mi još sejemo nasilje i da će ih biti još više i da će biti još brutalniji - priča u uključenju na "Informer TV" psiholog Savić.
Statistika kaže da je čak 18 žena stradalo na ovaj način, desili su se masakri u "Ribnikaru" i Mladenovcu, a šta još o tome gosti emisije imaju da kažu, pogledajte celu "Temu dana":
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Krf, Zakindos, Lefkada, ali svakako i Sicilija! Aranžmani su dostupni, obilazi se Rim, Venecija, ide dobro i Španija. Ma Grčka prednjači, ima svega! Gost na "Informer TV" ovog jutra je Jovana Matešić, vodič turističke agencije "Balkan Fan" koja nam daje uvid u jeftine destinacije tokom leta koje je pred nama, s obzirom da građani dosta biraju gde će da putuju u odnosu na cenu.
Beskrajno poštovanje među narodima koji čine Rusiju bilo je ključno za nastanak i očuvanje multinacionalne države, izjavio je predsednik Ruske Federacije Vladimir Putin, obraćajući se na svečanosti povodom početka Godine jedinstva naroda.
Jelena Zorić, novinarka tajkunskog Vremena, stavila je tačku na pokušaje hejterskih medija da zaplenu pet tona marihuane u Konjuhu povežu sa lažnom aferom Jovanjica.
Ideološkinja blokadera Nataša Kandić odavno je dotakla dno kada je u pitanju širenje mržnje prema svemu srpskom, ali ovog puta je prevazišla samu sebe.
Skandalozne fotografije na kojima se vidi kako s drogom pozira poznata blokaderka iz Novog Pazara, N. M, koja je učestvovala u mnogobrojnim zgudbidanskim protestima širom Srbije i a njima širila "prave vrednosti", izazvale su šok i nevericu.
Lider naprednjaka i savetnik predsednika republike za regionalna pitanja Miloš Vučević istakao je gostujući na Informer televiziji da predsednik Vučić ima puno pravo da kritikuje ministre, jer kritika nije zlonamerna, već očinskog karaktera.
Poznati biznismen Branko Babić, koji je trn u oku blokaderima jer raskrinkava njihove laži i izmišljotine, ali i razotkriva sav besmisao njihovih akcija, objavio je novi šokantan-snimak zgubidana koji otkriva više nego hiljadu reči.
Takmičar Crvenih Aleksa Erski otkrio je da postoji zavera protiv Sanje Kalinović iz suprotnog tima, međutim, kako je sam naveo to polazi od Anabele Zonai.
Aleksandar Miljević, koji je eliminisan iz Exatlona, osudio je postupak Jovana Radulovića Jodžira, koji je tokom sinoćne borbe tražio da se igra, sa Jovanom Ikićem, ponovi.
Marko Nikolić i Nemanja Radovanović nasamo su pričali o sukobu Amele Zonai i Sanje Kalinović i doneli su zaključak da ih je Aleksa Erski namerno zavadio.
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred tzv. Studentske liste.
Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.
Kinezi uvode zabranu skrivenih ručki na vratima električnih automobila i time zadaju ozbiljan udarac dizajnu koji je uveo Ilon Mask. Kako navode, odluku su doneli iz bezbedonosnih razloga.
Prema podacima Instituta za javno zdravlje "Dr Milan Jovanović Batut", svaka peta osoba u Srbiji je gojazna, dok svaka treća ima prekomernu telesnu masu.
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović razgovarala je danas sa rukovodstvom naftne kompanije ADNOK iz Ujedinjenih Arapskih Emirata, Omarom Al Suvaidijem i Naserom Al Muhairijem, o budućoj saradnji u naftnom sektoru Srbije.
Kineski naučnici saopštili su da su razvili kompaktno mikrotalasno oružje ultra visoke snage, za koje tvrde da može da utiče na rad satelita sistema Starlink u niskoj Zemljinoj orbiti, prenosi "South China Morning Post".
Američki predsednik Donald Tramp javno je danas podržao mađarskog premijera Viktora Orbana pred parlamentarne izbore u Mađarskoj, zakazane za 12. april, poručivši da je reč o „zaista snažnom i moćnom lideru“ koji ima njegovu punu podršku.
Ukrajina, koju je Rusija spremna da vidi kao susednu državu, mora imati neutralan status i biti dobronamerna, izjavio je ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov u intervjuu Riku Sančezu za televiziju RT, povodom Dana diplomatskog radnika.
Retka fotografija kompletne glumačke ekipe iz osmog nastavka serijala "Lude godine" probudila je snažnu nostalgiju i oduševljenje među fanovima, vraćajući u fokus kultnu "Drugu Žikinu dinastiju" i legende domaćeg filma.
Popularna pevačica Adison Rej nastupala je na dodeli Gremi nagrada i iiako joj je nagrada izmakla, ipak je ostala upamćena, i to po nastupu u pelenama.
Talula Bankhed, jedna od najskandaloznijih zvezda zlatnog doba Holivuda, vodila je krajnje razuzdan život, a brojne veze sa muškarcima i ženama, zavisnost od alkohola i cigareta, kao i polne bolesti, dovele su do toga da sa samo 31 godinom ostane bez materice.
Pevačica Jelena Karleuša našla se na teškim mukama kada je u igrici Informera morala da otkrije šta joj prvo pada na pamet kada čuje određene pojmove ili imena.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar