• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: M. S.

09.06.2023

12:25

SAHRANJEN DEČAK KOJI SE UDAVIO NA ADI CIGANLIJI: Tužna povorka ispratila Stefan Č. (16) na večni počinak (FOTO)

Aleksandar Jovanović/drustvene mreze

Vesti

SAHRANJEN DEČAK KOJI SE UDAVIO NA ADI CIGANLIJI: Tužna povorka ispratila Stefan Č. (16) na večni počinak (FOTO)

Stefan Č. (16), dečak koji se udavio u jezeru na Adi Ciganliji sahranjen je danas na groblju Orlovača!

Njega su na večni počinak ispratili roditelji, rođaci i mnogobrojin prijatelji.

Posle opela tužna povorka krenula je prema mestu gđe će tinejdžer biti sahranjen. Stefanovi drugari nose bele balone i bukete cveća. 

Od Stefana se potresnim govorom oprostio nastavnik koji se jedva suzdržavajući suze podsetio sve kakav je on bio nestaško velikog srca. 

U trenutku dok su beli kovčeg sa Stefanovim telom spuštali u grob i oni najtvrđeg srca su zaplakali, a put neba su pušteni beli baloni

Podsetimo, Milan S. (16) udavio se u Savskom jezeru spašavajuću druga Stefana Č. (16) koji je sa pontona skočio u jezero iako je bio neplivač.

Velika tragedija odigrala se u utorak popodne kada su se učenici više beogradskih osnovnih i srednjih škola okupilo na Adi Ciganliji kako bi proslavilo kraj školske godine.

Zabava tinejdžera se završila tragično kada su učenici počeli da skaču sa pontona u jezero. U Savskom jezeru su se udavili Milan S. učenik Srednje saobraćajne škole iz Zemuna i Stefan Č. učenik Srednje tehničke škole "Lola" u Železniku.

 

 




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

POTRESNA ISPOVEST OCA DEČAKA KOJI SE UTOPIO NA ADI: Moj sin je pokušao da spase druga, a onda se utopio sa njim
Hronika

POTRESNA ISPOVEST OCA DEČAKA KOJI SE UTOPIO NA ADI: Moj sin je pokušao da spase druga, a onda se utopio sa njim

Milan S. (16), jedan od dvojice dečaka koji su se juče utopili na Adi Ciganliji u Beogradu, nastradao je spasavajući druga. Stefan Č. (16), njegov prijatelj iz osnovne škole, skočio je u vodu i davio se, pa je Milan, držeći se za ponton, ispružio nogu, za koju se Stefan uhvatio i povukao ga u jezero. Tu su se obojica najverovatnije upetljali u travu i nastradali.

08.06.2023

10:16

sledeća vest

Politika

Nebojša Bakarec: Sva Vučićeva odlikovanja – Najveće je ono od naroda!
Kolumne

Nebojša Bakarec: Sva Vučićeva odlikovanja – Najveće je ono od naroda!

Predsednik Republike Srbije, Aleksandar Vučić je odlikovan je danas, 9.6.2026. godine, od strane predsednika Angole, Žoao Manuela Gonsalveša Lorensa, Ordenom Agostina Neta. Predsednik Republike Srbije, Aleksandar Vučić je odlikovan sedamnaest puta tokom svoja dva mandata predsednika Republike, od strane stranih državnika i verskih velikodostojnika.

09.06.2026

19:04

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Društvo

SJAJNE VESTI! Krov nad glavom za oko 12.000 mladih
Društvo

SJAJNE VESTI! Krov nad glavom za oko 12.000 mladih

Više od 7.000 mladih već je rešilo stambeno pitanje uz subvencionisane kredite za kupovinu prve nekretnine, a nakon proširenja garantne šeme za dodatnih 300 miliona evra, biće odobreno još najmanje 5.000 kredita, poručili su iz Ministarstva finansija.

09.06.2026

17:00

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set