• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer

Izvor: informer.rs

23.06.2023

13:51

UBICA IZ PRIBOJA ISPORUČEN SRBIJI! Uhapšeni policajac u pritvoru u Užicu

MUP Srbije

Vesti

UBICA IZ PRIBOJA ISPORUČEN SRBIJI! Uhapšeni policajac u pritvoru u Užicu

Podeli vest

Igor A. (28) koji je 26. maja uhapšen u Trebinju zbog ubistva Ervina Ćelahmetovića (35) iz Priboja, nalazi se već nekoliko dana u pritvorskoj jedinici u Užicu

On je isporučen našim pravsudnim organima pod sumnjom da je u kafiću u Priboju u noći između 20. i 21. maja ubio Evrina Ćelahmetovića (35).

Osumnjičeni ubica je kako nezavnično saznaje Blic već saslušan u Višem tužilaštvu u Užicu gde je iskorstio svoje zakonsko pravo da ne odgovara na pitanja i u ovom trenutku iznosi svoju odbranu.

Podsetimo za Igorom A. (28), iz Priboja, koji je kao policajac zaposlen u Beogradu, tragalo se od 21. maja kada je kada je nakon zločina pobegao iz zemlje. Po naredbi Višeg suda u Užicu, 26. maja je raspisana međunarodna poternica i on je posle samo nekolikos ati uhapšen u iznajmljenom stanu u Trebinju. 

Foto: MUP Srbije

Policajac ubica uhapšen u Trebinju

Kobne noći Igor A. je tri puta pesnicom udario u glavu sugrađanina Evrina Ćelahmetovića (35) kraj šanka kafića u centru Starog Priboja. Od zadobijenih povreda, Ćelahmetović je pao i izgubio svest, a dva sata kasnije preminuo je u pribojskoj bolnici usled krvarenja na mozgu izazvanog pucanjem velikog krvnog suda.

Inače policija je uhapsila Igorovu devojku, pripadnicu Granične policije, njegovog oca, takođe bivšeg policajca, i druga, koji su mu pomogli da pobegne posle zločina. 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Sport

Zvezda reagovala posle bruke u Kragujevcu? Štoper pred potpisom, poznati svi detalji
Crvena zvezda

Zvezda reagovala posle bruke u Kragujevcu? Štoper pred potpisom, poznati svi detalji

Fudbalski klub Crvena zvezda nakon debakla u Kragujevcu protiv Radničkog želi što pre da reši goruće pitanje u defanzivi i obezbedi potpis švajcarskog štopera Gregorija Vitriha (30), koji nastupa za austrijski Šturm. Više je nego očigledno da srpski prvak pod hitno mora da rekonstruiše odbranu, a prema poslednjim informacijama, već je spreman ugovor za iskusnog defanzivca, koji bi od leta trebalo da bude tandem sa reprezentativcem Srbije Milošem Veljkovićem (29).

24.04.2025

11:50

Planeta

Zabava

Rijaliti zvezdi amputirana noga!
Showbiz

Rijaliti zvezdi amputirana noga!

Poznata dreg kraljica Džigli Kaliente, pravim imenom Bjanka Kastro, doživela je ozbiljan zdravstveni problem zbog čega joj je amputiran veći deo desne noge.

24.04.2025

15:15

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set