Svedoci u pokušaju ubistva maloletnika u Karađorđevoj ulici, saslušani su u Odeljenju za maloletnike u Višem tužilaštvu, a njihove izjave su se "poklopile", odnosno, svi su opisali okršaj istim rečima.
- Izjavili su da su se prvo tukli pesnicama, a onda je vozač stao i otvorio vrata, pa su svi izašli i tamo nastavili. Upaljena je baklja, njome je jedan pokušao da napadne, a onda je drugi izvadio nož i ubo jednog u vrat i grudi, a drugog u predelu leve nadlaktice - prenosi "Telegraf".
Tinejdžer nožem napao dvojicu mladića
Podsetimo, K. N. (16) je u nedelju oko 23 sata nožem izbo dvojicu mladića, došlo je nakon svađe, a A. S. (17), kome se bore za život, "uskočio" je da odbrani druga M. K. (17).
- Sukobile su se dve grupe tinejdžera u tramvaju. U jednoj su bili A. S. (17) i M. K. (17), još jedan dečak i devojčica. U drugoj dvojica tinejdžera. K. N. (16) je izvadio nož i krenuo ka M. K. koji je zadobio dve posekotine, a A. S. se umešao da ga odbrani i dobio nož u vrat. Sve je posmatrala devojčica koja je bila sa njima. Sa K. N. je bio još jedan koji je držao baklju u ruci - rekao je sagovornik iz istrage.
Beogradska policija uhapsila je J.V. (17) pod sumnjim da je, u sredu uveče, hemijskom olovkom izbo dvojicu mladića na Ovčanskom putu u autobusu na liniji 105.
Muškarac koji je danas izazvao haos u centru grada, kada je iz čista mira legao na tramvajske šine i čekao da ga pregazi tramvaj, navodno je uhapšen sat vremena nakon tog incidenta u jednom parku u centru Beograda.
U Bulevaru kralja Aleksandra danas se dogodio ozbiljan incident kada je jedan muškarac legao na tramvajske šine, i to ispred tramvaja, i poručio vozaču tog šinskog vozila da ga pregazi.
Viši sud u Beogradu danas je produžio za još 30 dana pritvor Nemanji Đ. (20), osumnjičenom da je 22. maja u Ulici Maksima Gorkog na Vračaru, hicima iz pištolja naneo teške telesne povrede A.P. i D.L.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Beogradska policija uhapsila je J.V. (17) pod sumnjim da je, u sredu uveče, hemijskom olovkom izbo dvojicu mladića na Ovčanskom putu u autobusu na liniji 105.
Izjava jednog gledaoca u programu uživo izazvala je burne reakcije na društvenim mrežama, nakon što je govorio o šutiranju glavnog urednika Informera Dragana J. Vučićevića i pozvao se na raniji incident.
Ruska avijacija uništila je privremene punktove ukrajinskih snaga i centre za kontrolu bespilotnih letelica u Dnjepropetrovskoj i Hersonskoj oblasti, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
Direktor Jovine gimnazije prof. dr Radivoje P. Stojković gostovao je u emisiji Info jutro na Informer televiziji i tom prilikom govorio o strašnom linču koji proživljava od strane blokadera, već godinu dana.
Prava drama odvijala se na sastanku takozvanog "Senata" blokadera u Novom Sadu, gde su učesnici raspravljali o internoj istrazi pokrenutoj nakon što su u javnost dospeli snimci koje je objavio Informer.
Banda studentsko-blokaderska opet laže, a u tome im pomaže njihovo glasilo "N1" koje relativizuje nasilje, koje se juče dogodilo na skupu u organizaciji blokadera u Frankfurtu.
Blokaderka i novinarka Antonela Riha pokrenula je niz uvreda na studente blokadere, poručivši im direktno da su politički nepismeni, neobrazovani i da nemaju pojma u šta su ušli.
Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
Grčko ostrvo Evija, popularno među srpskim turistima, jutros je pogodio zemljotres jačine 4,3 stepena po Rihterovoj skali, saopštio je Evropsko-mediteranski seizmološki centar (EMSC).
U Guči se ove godine održava jubilarni 65. Sabor trubača! Prema najavama organizatora, finalni program i najatraktivniji deo Sabora - izbor najboljeg trubača i orkestra zakazan je za vikend od 7. do 9. avgusta.
Za prva tri meseca ove godine priliv novca od turizma iznosi čak 580 miliona evra. Stručnjaci navode da je to samo nastavak uspešne 2025, kada smo imali zaradu od čak 2,9 milijradi evra.
Najmanje tri osobe poginule su u razornom zemljotresu jačine 7,8 stepeni po Rihterovoj skali koji je danas pogodio Filipine, a odmah nakon potresa izdato je upozorenje na cunami širom regiona.
Ruska avijacija uništila je privremene punktove ukrajinskih snaga i centre za kontrolu bespilotnih letelica u Dnjepropetrovskoj i Hersonskoj oblasti, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
Evropska unija će se suočiti sa masovnom nezaposlenošću ukoliko ne dereguliše svoju ekonomiju, izjavio je Morten Virod, generalni direktor švedsko-švajcarske multinacionalne korporacije ABB, jednog od globalnih lidera u oblasti elektrifikacije i industrijske automatizacije.
Rialda Kadrić preminula je na ulici u Atini 25. januara 2021. godine od posledica srčanog udara. Na isti način preminula je i njena majka 30 godina ranije.
Glumac i reditelj Radoš Bajić kaže da mu je ruska mafija poštedela život, a da su mu Slobodan Milošević i Mira Marković napravili pakao od karijere jer je bio svuda zabranjen.
Sportista Marko Bojković je sinoć objavio niz storija u kojima preti trubaču Dejanu Petroviću i njegovoj ćerki Jovani koju je navodno udario brat MMA borca.
Pevač Hasan Dudić otkrio je kako nije znao da je njegov sin Miki Dudić napustio "Elitu", jer je prethodnih dana bio u bolnici zbog problema sa zdravljem.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.