• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

04.08.2023

16:40

Begunac iz Srbije uhapšen u Španiji! Čak 15 godina izbegavao zatvorsku kaznu!

printscreen/El Pais

Vesti

Begunac iz Srbije uhapšen u Španiji! Čak 15 godina izbegavao zatvorsku kaznu!

Podeli vest

Španska Nacionalna policija uhapsila je u Viljahojosi begunca (38), za kojim su srpske vlasti tragale preko Interpola zbog razboništva koje je još 2008. godine počinio u Beogradu.

Kako prenose lokalni mediji, uhapšeni muškarac je srpske nacionalnosti i krio se u Španiji da ne bi bio izručen. Međutim, policajci su ga iznenadili i uhapsili u blizini kuće u kojoj je boravio u toj zemlji.

- U Srbiji je osuđen na dve godine i dva meseca zatvora zbog razbojništva sa elementima nasilja. Naime, okrivljeni je prišao žrtvi sa leđa na ulazu zgrade i uhvatio ga za vrat, čvrsto ga držao i vukao niz stepenice, te mu strgao s vrata nekoliko zlatnih ogrlica. Nakon pljačke je pobegao. Imajući u vidu da bi ovaj begunac mogao da se krije u provinciji Alikante, agenti Jedinice za drogu i organizovani kriminal započeli su seriju policijskih akcija u cilju lociranja ovog međunarodno traženog muškarca - naveo je španski portal Ser, pozivajući se na svoje izvore.

Kaznu nikada nije odslužio, jer je pobegao u Španiju. On će biti izveden pred Centralni sud i najverovatnije će biti izručen Srbiji.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Tenzije! U Crnoj Gori bi sa vlasti da oteraju sve koji se ne plaše da kažu da su prvo Srbi, pa onda sve ostalo
Politika

Tenzije! U Crnoj Gori bi sa vlasti da oteraju sve koji se ne plaše da kažu da su prvo Srbi, pa onda sve ostalo

Nakon što je krajem prošle godine, tokom protesta u Botunu u Crnoj Gori, priveden Milan Knežević, predsednik DNP i dosledni borac za prava Srba u Crnoj Gori, usledio je novi udarac na Srbe u Crnoj Gori nakon što je gradonačelnik Podgorice Saša Mujović pokrenuo disciplinski postupak i doneo rešenje o suspenziji lidera Slobodne Crne Gore i rukovodioca gradske Službe za građane Vladislava Dajkovića, još jednog borca za prava Srba, a sve zbog pružanja podrške građanima na prostestu u Botunu!

12.01.2026

21:39

Exatlon

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Serija "Adolescencija" dobija nastavak
Showbiz

Serija "Adolescencija" dobija nastavak

Stiven Grejem, jedan od autora hvaljene Netfliksove serije "Adolescencija" ("Adolescence"), potvrdio je da je nastavak serije u razmatranju, iako je projekat prvobitno zamišljen kao mini-serija.

12.01.2026

15:22

Magazin

Džet set