Mića Jovanović, osnivač Univerziteta "Megatrend", koji je početkom avgusta prijavio bivšu devojku Anu V. da ga je opljačkala i iz kuće na Dedinju mu odnela tri poluge zlata, u prijavi policiji naveo je i da je ukrala sat koji je kupio bivšoj ženi!
Navodno, Mića Jovanović u prijavi je naveo da je reč o "rolexu" limitirane serije "daj end dejt", koji ima veliku kolekcionarsku vrednost i košta najmanje 45.000 evra.
- Na poleđini sata je ugravirano "Milici za 30. rođendan i 10 godina vernosti. To je bio moj poklon bivšoj ženi - navodno je u prijavi napisao Mića Megatrend i opisao da je njegova sadašnja partnerka krađu izvela tako što je 24. jula ušla u vilu u Istarskoj ulici, dok je on spavao i ukrala sat od crvenog zlata.
Naveo je da je sledećeg dana, kada je on već otputovao u inostranstvo ponovo ušla u kuću, otvorila sef i ukrala zlatne poluge.
Foto: Beta
Policiju je obavestio i da mu je Ana V. , kada je pozvao, rekla da je sat "preradila".
- Rekla mi je da je skinula poklopac sa sata, stavila drugi i napisala sličnu posvetu, ali umesto imena Milica, stavila je svoje ime - naveo je Mića Megatrendu u prijavi policiji, piše "Kurir".
Ovu prijavu, međutim, kasnije istog dana je povukao, ali je onda za medije objasnio da je posle povlačenja prijave, ponovo prijavio tada već bivšu emotivnu partnerku s kojom je u vezi bio 10 godina.
- Ja sam prijavio prvo, pa sam povukao, sve dok nisam video sigurnosne kamere i video da je u celoj toj akciji učestvovala i njena drugarica koja je veliko zlo. Prijavio sam i nju i njenu drugaricu - priča Jovanović.
On rekao i da nema nameru da pravda bivšu partnerku, ali o njoj i dalje ima reči hvale.
- Da sve to nije viđeno crno na belo na sigurnosnim kamerama, ja tu devojku koju još uvek volim na neki način, ne bih prijavio - rekao je on 2. avgusta za medije.
Foto: printscreen
Objasnio je da je krađu ustanovio kada se vratio sa puta iz Francuske.
- 29. jula sam došao za Beograd utvrdio to, bio sam u dilemi da li da prijavim. Pa sam povukao, a kada sam video tu drugu devojku na kameri sam opet prijavio 1. avgusta. Mislim da se to planiralo malo duže, pa su uradile kada sam otišao na put - ispričao je Jovanović.
- Izvršen je uviđaj i tužilaštvo je naložilo da se izvrši DNK analiza, uzmu otisci pristiju, pregledaju kamere i prikupe drugi dokazi kako bi se utvrdilo ko je izvršilac krađe - potvrđeno je za Kurir.
Inače kuća Miće Megatrenda na Dedinju pokrivena je kamerama, a u dvorištu je i fizičko obezbeđenje.
Mića Jovanović, osnivač privatnog univerziteta "Megatrend", dan nakon što je objavljena vest da mu je iz kuće ukradeno 4 kilograma zlata objasnio zašto je prvo prijavio krađu, a onda povukao prijavu.
Mića Jovanović, osnivač privatnog univerziteta "Megatrend", prijavio pljačku zlatnih poluga, pa posle deset minuta ponovo pozvao policiju i povukao prijavu, u međuvremenu u medijima demantovao da se bilo šta uopšte dogodilo
Od 1. septembra saobraćajna policija, u sklopu pilot-projekta, uvodi kamere koje će se nositi na uniformama. Njih će u početku imati saobraćajci na auto-putu kroz Beograd i u presretačima širom zemlje, a plan je da postanu deo osnovne opreme saobraćajnog policajca.
Beogradska policija je uhapsila trojicu državljana Austrije zbog sumnje da su na proslavi krštenju u luskuznom beogradskom hotelu pretukli gosta i naneli mu teške telesne povrede.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Mića Jovanović, osnivač privatnog univerziteta "Megatrend", dan nakon što je objavljena vest da mu je iz kuće ukradeno 4 kilograma zlata objasnio zašto je prvo prijavio krađu, a onda povukao prijavu.
Ministar odbrane Bosne i Hercegovine Zukan Helez, koji danima ne prestaje da izgovara skandalozne izjave na račun predsednika Srbije Aleksandra Vučića, priznao je da su tokom nedavne posete šefa naše države BiH "pratili svaki njegov korak", nakon čega je usledio obrt koji on nije očekivao.
Talas negodovanja izbio je u Poljskoj nakon nedavnih vesti o ruskom profitu od izvoza mineralnih đubriva, koji je Evropska unija pokušala potpuno da blokira u drugoj polovini 2025. godine.
Predstavnica takozvanih "studentskih blokadera" sa FPN-a, Isidora Jovanović, potpuno je raskrinkala nesposobnost i potpunu političku izgubljenost ove grupacije!
Ono što se dešava u redovima takozvanih „studentskih blokadera“ prevazilazi sve granice! U pokušaju da po svaku cenu uspostave kontrolu - potpisuju sramne ugovore kojima se ukida sloboda i uvodi strahovlada!
Aleksandar Jovanović Ćuta doživeo je potpuni politički preokret za svega 72 sata! Nakon što je početkom avgusta javno veličao blokadersku listu - naglo je promenio ploču i osuo paljbu po istim tim blokaderima.
Na tajkunskoj N1 zavladala je potpuna panika i muk nakon što je njihov analitičar Aleksandar Ivković javno rekao da Aleksandar Vučić pobeđuje na izborima, dok se Miloš Jovanović nalazi pred potpunim političkim nestankom!
Pojačan intenzitet saobraćaja zabeležen je od ranih jutarnjih sati na više graničnih prelaza, a najveće gužve formirane su na izlazu iz Srbije ka Hrvatskoj i Bugarskoj.
Prema merenjima u 8 časova, najtoplije jutros u Srbiji je na Paliću, gde je izmereno 28 stepeni, dok je najniža temperatura zabeležena u Sjenici sa čak 15 stepeni.
Iransko Ministarstvo obaveštajnih poslova saopštilo je u provinciji Kerman uhapsilo 21 osobu za koju tvrdi da je povezana sa izraelskom obaveštajnom službom Mosad.
Američki predsednik Donald Tramp potpisao je sinoć izvršnu uredbu kojom se uvode carine od 15 odsto na uvozne proizvode napravljene od polikristalnog silicijuma, ključnog materijala koji se koristi u proizvodnji poluprovodnika (čipova) i solarnih panela.
Predsednik SAD Donald Tramp izjavio je da su Sjedinjene Države već isporučile Ukrajini ogromne količine naoružanja i municije, dodajući da su rakete potrebne i američkoj vojsci.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
U bjuti svetu je sve popularniji "no makeup" trend - način šminkanja koji nežno naglašava prirodnu lepotu i ističe naše najbolje osobine, bez preopterećivanja kože.
Nakon što je snimak Miljane Kulić i Lazara Čolića Zole na plaži u Ulcinju preplavio društvene mreže oglasila se Marija Kulić i otkrila detalje susreta.
Bojan Boki Stanimirović, član grupe Amadeus bend, podelio je na društvenim mrežama snimak iz 1988. godine, nastao tokom porodičnog putovanja na more, kada je sa roditeljima i bratom Acom krenuo na letovanje u "jugu 45".
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.