• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Tanjug

20.08.2023

06:35

Auto pokosio pešaka na Obrenovačkom putu! Muškarac prebačen u Urgentni

Tanjug/Shutterstock

Vesti

Auto pokosio pešaka na Obrenovačkom putu! Muškarac prebačen u Urgentni

Podeli vest

Muškarac star 30 godina prebačen je sinoć sa teškim povredama u Urgentni centar, nakon što ga je na Obrenovačkom putu oborio automobil, rečeno je u Hitnoj pomoći.

Nesreća se dogodila oko 22.20 na putu pre skretanja za Železnik u pravcu Obrenovca.

Ekipe Hitne pomoći su tokom noći intervenisale nekoliko puta zbog slučajeva intoksikacije alkoholom na javnim mestima i svi alkoholisani pacijenti su voženi na odeljenje toksikologije VMA na detoksikaciju.

Tokom noći službi Hitne pomoći najčešće su se javljali hronični bolesnici, najviše astmatičari, hipertenzičari i psihijatrijski i pacijenti. Prema rečima dežurnog lekara 22 ekipe Hitne pomoći su intervenisale ukupno 87 puta, od toga 12 puta na javnim mestima.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

Zbog laži ovog zlotvora je Srbija bombardovana - 27 godina od Račka: Srpskim istražiteljima zabranili ulazak dok su kovali krvav plan
Politika

Zbog laži ovog zlotvora je Srbija bombardovana - 27 godina od Račka: Srpskim istražiteljima zabranili ulazak dok su kovali krvav plan

Sukob snaga bezbednosti SRJ sa pripadnicima OVK u selu Račak, u opštini Štimlje na Kosovu i Metohiji, 15. januara 1999. godine iskorišćen je kao povod za NATO bombardovanje tadašnje SR Jugoslavije na osnovu izveštaja verifikacione komisije OEBS-a na čijem čelu je bio Amerikanac Vilijem Voker. U izveštaju se tvrdilo da su u Račku ubijeni civili uprkos brojnim dokazima koji su govorili drugačije, a koje je ponudila jugoslovenska strana.

15.01.2026

07:10

Exatlon

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set