Falsifkovanim dokumentom prevario trgovce za oko 400.000 dinara!
Podeli vest
M. R. (39) iz okoline Prokuplja uhapšen je zbog sumnje da je na prevaru kupio robu u vrednosti od skoro 400.000 dinara.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Nišu, uhapsili su M. R. iz okoline Prokuplja, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo prevara u sticaju sa krivičnim delom falsifikovanje isprave.
Jedna osoba iz Srbije uhapšena je nakon što je Europol u saradnji sa policijama više država kod Kanarskih ostrva zaplenio 700 kilograma kokaina koji je transportovan jednim brodom koji je plovio pod poljskom zastavom.
Beogradska policija uhapsila je P. M. (35) zbog sumnje da je pijana pretukla svog muža!
22.08.2023
08:51
"On se sumnjiči da je tokom septembra i oktobra 2022. godine, uz pomoć falsifikovanih obrazaca administrativnih zabrana, kupio raznu robu u vrednosti od oko 375.000 dinara, znajući pritom da mu je iznos aktivnih administrativnih zabrana na mesečnom nivou veći od same zarade" saopštila je policija.
Osumnjičenom je, po nalogu tužilaštva, određeno zadržavanje do 48 časova nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužiocu.
Prokupčani D.K. (26) i B.D. (47) uhapšeni su neposredno nakon što su opljačkali benzinsku pumpu u aleksinačkom selu Korman i kod njih su pronađeni novac i cigarete u vrednosti od 238.000 dinara što je bio njihov celokupan plen.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Jedna osoba iz Srbije uhapšena je nakon što je Europol u saradnji sa policijama više država kod Kanarskih ostrva zaplenio 700 kilograma kokaina koji je transportovan jednim brodom koji je plovio pod poljskom zastavom.
Bivši pripadnik MUP Srbiji koji je službeno obezbeđivao i Zagorku Dolovac otrkio je da su on i njegovi saradnici prošli kroz pravu pravcatu torturu vrhovne tužiteljke.
Kineski list "Global tajms" preneo je reči predsednika Srbije Alekandra Vučića da je Srbija nedavno kupila kineske balističke rakete vazduh – zemlja CM-400AKG, postavši prvi evropski korisnik tog naoružanja, uz napomenu da do ove objave te vesti u pomenutim novinama nije bilo potvrde iz kineske ambasade u Beogradu, niti iz drugih zvaničnih kanala.
"Studenti u blokadi", koji su se predstavili kao jedinstveni pokret - u kojem je zajedništvo osnovna vrednost, pokazali su još jednom da se ne mogu dogovoriti ni oko čega.
Opštinski odbor Srpske napredne stranke Stari grad najoštrije osuđuje brutalni fizički napad na njihove stranačke kolege i aktiviste Srpske napredne stranke (SNS) u Mirjevu, koji su tog dana obavljali redovne stranačke aktivnosti i razgovarali sa građanima kao i svakog vikenda.
Bajina Bašta jedno je od mesta u kojima će se 29. marta održati lokalni izbori - a tajkunska N1 dobila je neočekivan odgovor od građana tog kraja Srbije.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Veliki povratak voditelja Petra Latinovića donosi emisiju "Politički okvir", koja će se emitovati svakog petka u 22 časa na Informer TV i kroz razgovore o ključnim temama oblikovati pogled na savremena politička dešavanja iz potpuno novog ugla.
Književnik Dragoslav Bokan i marketinški stručnjak Nebojša Krstić gostovali su u emisiji "Info jutro" na televiziji Informer. Oni su govorili o nabavci supersoničnih raketa iz Kine, kao i o Hrvatskoj i blokaderima.
Muškarac iz Kruševca napisao je na društvenoj mreži "Threads", tvrdi da je od saobraćajne policije dobio kaznu za korišćenje mobilnog telefona tokom vožnje, a da je zapravo pevao. Mnogi korisnici ove društvene mreže smatraju da to nije tačno.
Tokom poslednjeg dana ove sedmice, očekuje se pojačan saobraćaj na auto-putevima, kao i na glavnim putnim pravcima koji vode ka većim gradovima već u prvim popodnevnim satima.
Iranski ministar spoljnih poslova, Abas Arakči, oštro je kritikovao odbrambenu strategiju SAD, opisujući takozvani američki "bezbednosni kišobran" kao nefunkcionalan.
Belgorod u Rusiji je tokom protekle noći u dva navrata bio meta masovnih raketnih napada Oružanih snaga Ukrajine. Prema prvim informacijama, u napadima nije bilo žrtava.
Volodimir Zelenski postao je legitimna meta za iranske udare nakon pretnji upućenih Teheranu i pomoći Izraelu, izjavio je bivši savetnik nekadašnjeg ukrajinskog predsednika Leonida Kučme, Oleg Soskin.
Na žurci nakon dodele Oskara 2023, koji je tradicionalno jedan od najočekivanijih događaja u Holivudu, pevačica Sijera je izazvala veliku pažnju medija i javnosti svojim modnim izborom.
Napeta atmosfera obeležila je"Pinkove zvezde", kada je došlo do žestoke rasprave između članova žirija, pevačice Viki Miljković i harmonikaša i kompozitora Dragana Stojkovića Bosanca.
Darko Lazić podelio je na Instagramu jaku poruku nakon smrti brata Dragana - da niko ko nije prošao isto kao on ne može da mu govori kako treba da se postupa.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar