Nakon nekoliko nesreća koje su se poslednjih dana dogodile na putevima u Srbiji, a sve zbog nesavesnih vozača, "isplivao" je još jedan snimak na kome se vidi kako je vozač automobila promašio smer na auto-putu Beograd - Niš, ali je srećom sve prošlo bez težih posledica.
Na Instagram stranici "192" objavljen je snimak na kome se vidi kako vozač automobila ide u rikverc i to nakon što je promašio smer sa jednog isključenja na auto-putu Beograd-Niš.
- Suprotan smer kod Markovca - piše ispod ovog video snimka.
Nije poznato kako je ovom vozaču uspelo da uđe u kontra-smer, ali je srećom, sve prošlo bez posledica.
Dejan J. (53) vozač "fijata" koji je vozeći kontra-smerom, na auto-putu "Miloš Veliki", navodno je bio lečen u Klinici za psihijatrijske bolesti "Dr Laza Lazarević", pišu portali.
Nenad K. (40), koji je bio na mestu suvozača "fijata smrti" za čijim volanom je bio Dejan Jevremov (51), koji je poginuo na auto-putu "Miloš Veliki" kada je vozio u suprotnom smeru u iskazu koji je dao u Urgentnom centru, do detalja je opisao šta se dogodilo na putu.
- Moj sin Nenad ni za šta nije kriv. Krenuo je na svadbu sa svojim drugom Dejanom i slučajno su promašili izlaz na auto-put. Kada je video da je promašio, Dejan je vozio 130 kilometara na sat kako bi što pre stigao da izađe iz kontra-smera - kaže za Informer Marija Kuzmanović, majka Nenada Kuzmanovića (40) koji je teško povređen u saobraćajnoj nesreći na auto-putu "Miloš Veliki", dok je njegov prijatelj Dejan J. (53) nastradao.
Stanje Nenada K. (40), suvozača Dejana J. (53), koji je poginuo u stravičnom udesu na auto-putu "Miloš Veliki", u međuvremenu se pogoršalo, nezvanično saznaje Informer!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Dejan J. (53) vozač "fijata" koji je vozeći kontra-smerom, na auto-putu "Miloš Veliki", navodno je bio lečen u Klinici za psihijatrijske bolesti "Dr Laza Lazarević", pišu portali.
Godinama su ruske trupe istraživale ukrajinski garnizon u Nikolajevki u Donjeckoj oblasti na istoku Ukrajine, šaljući male timove infiltratora da pronađu liniju proboja. Međutim, 29. jula su prestali sa istragom.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da nije pozivao na bojkot Hvara i Brača, kao što navode mediji u Hrvatskoj, već da je rekao da mu je lepši Kokin Brod.
Savo Manojlović, lider opozicije u pokušaju i njegov pokret "Kreni-promeni" najbolji su primer kako izgleda političko lešinarenje i pokušaj korišćenja svake katastrofe u svrhu lične promocije.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić prokomentarisao je najnovije jezive poruke i izjave agresivnih blokadera koji su bez trunke srama poručili "biće mrtvih, pobedićemo", poslavši im jasnu, nepokolebljivu i dostojanstvenu poruku.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je tokom obilaska jugozapadne Srbije razgovarao sa meštanima o problemima koji ih godinama muče, a posebno je bilo reči o obećanoj izgradnji rzavske vode i puta u selu Zeoke.
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić i pomoćnik ministra i načelnik Sektora za vanredne situacije Luka Čaušić vanredno su se obratili iz Deliblatske peščare, gde od početka avgusta bukti nezapamćeni požar .
Pomoćnik načelnika Uprave za vatrogasno-spasilačke jedinice Sektora za vanredne situacije Miloš Milenković izjavio je danas da se u Deliblatskoj peščari i Stolovima u okolini grada Kraljeva ne beleži širenje požara i naveo da nema ugroženih naselja i stanovnika.
Očekuje se da će trenutni toplotni talas u Italiji biti najduži od ukupno četiri koja su ove godine pogodila tu zemlju i da će trajati najmanje do 17. avgusta, izjavio je danas fizičar sa Univerziteta u Trentu Lorenco Đovanini.
Pirinač sa tikvicama i graškom je jednostavno, lagano i ukusno jelo koje se priprema od svega nekoliko sastojaka. Kombinacija pirinča, tikvica i graška pruža prijatan spoj ukusa, a jelo je pogodno i kao lagan ručak ili prilog uz meso.
Dehidracija kod dece je čest zdravstveni problem koji se ponekad prepozna tek kada simptomi postanu izraženiji. Kako dečji organizam brže gubi tečnost, važno je da roditelji na vreme uoče prve znakove dehidracije i reaguju kako bi sprečili moguće komplikacije.
Sve više putnika tokom leta dobija upozorenja da power bankove, elektronske cigarete i druge uređaje koji koriste litijum-jonske baterije ne odlažu u predati prtljag. Razlog za to nije samo strogo pravilo avio-kompanija, već stvaran bezbednosni rizik.
Partnerka pevača Hasana Dudića, Nataša Gluhović, napravila je pre dva dana pometnju u Centru za socijalni rad na Čukarici zbog svog sina, koji se razvodi od supruge i, kako je rekla, ima ozbiljne probleme.
Zorana Jovanović Zorannah našla se na meti korisnika društvenih mreža zbog najnovijeg snimka koji je objavila, a zamerili su joj na higijeni u njenom automobilu.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.