Žena J. M. (49) iz Kuzmina povređena je jutros kada ju je, iz za sada nepoznatog razloga, nožem nekoliko puta izbo emotivni partner M. O. (26), inače državljanin Avganistana.
Drama se dogodila jutros oko sedam sati u Kuzminu, u piljari u kojoj žena radi. Nakon napada osumnjičeni je pobegao, a žena je prevezena kolima Hitne pomoći u bolnicu u Sremsku Mitrovicu.
- Povređena žena J. M. bila je u emotivnoj vezi sa osumnjičenim mladićem koji je skoro 25 godina mlađi od nje. Oni su se upoznali prošle godine kada je ona radila u lokalnom migrantskom centru gde je kuvala, spremala piliće i hleb i od tada su zajedno - kaže meštanin Kuzmina za Kurir i dodaje:
Foto: N.B.
Mesto napada i osumnjičeni muškarac
- J. M. ga je tada povela kod sebe kući i od tada su zajedno. Prvobitno su živeli u Šidu kao podstanari. Nedavno su se vratili za Kuzmin nakon što je pre nekoliko meseci umro njen otac, pa su došli da žive na njegovom imanje. Žrtva je pre tri dana sa migrantom otvorila radnju u kojoj se i dogodio napad. Odlučili su da otvore nešto svoje i našli su kuću u kojoj su otvorili lokal gde plaćaju zakup.
Foto: S.B.
Piljara u kojoj se navodno dogodio napad
Kako dalje navode naši sagovornici, za sada nije poznato oko čega su se posvađali partneri.
- Niko ne zna da kaže zašto je izbila svađa među njima. Sve se dogodilo neposredno nakon što su jutros otvorili radnju. Čula se galama i vriska, a onda je muškarac, navodno, krvavih ruku pobegao niz ulicu, a ona je ostala da leži nasred radnje - kažu žitelji Kuzmina i dodaju:
- Komšije i prolaznici čuli su da se nešto dešava,a kada su došli odmah su zvali Hitnu pomoć i policiju koja je krenula u akciju hapšenja osumnjičenog.
- J. M. se i ranije udavala, ima već dva braka iza sebe - kažu oni i dodaju da pretpostavljaju da se žrtva sa osumnjičenim posvađala zbog radnje koju su otvorili.
Policajci iz Sremske Mitrovice uhapsili su M.O. (26) državljanina Avganistana zbog sumnje da je jutros u Kuzminu nožem izbo po grudima i ruci svoju prijateljicu (49), a tom prilikom lakše povredio njenu drugaricu (54), , saopštio je MUP!
Policija u Lebanu uhapsila je L.S. (21) zbog sumnje da je ispred jednog kafića u ovom gradu, nakon kraće svađe, nožem tri puta ubo poznanika (28) u leđa, stomak i butinu!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Policajci iz Sremske Mitrovice uhapsili su M.O. (26) državljanina Avganistana zbog sumnje da je jutros u Kuzminu nožem izbo po grudima i ruci svoju prijateljicu (49), a tom prilikom lakše povredio njenu drugaricu (54), , saopštio je MUP!
Monstruozno iživljavanje blokadera nad jednom starijom gospođom iz Mladenovca samo je još jedan dokaz ko su zgubidani u stvari, na koji način oni razmišljaju, kakvim se rečnikom služe, šta priželjkuju svima onima koji ne misle kao oni, a pogotovo građanima Srbije koji se usude da im protivreče.
Prema ruskim vojnim izvorima, Ukrajina je tokom napada na Moskvu i Podmoskovlje, prvi put zvanično upotrebila nove reaktivne lutajuće bojeve sisteme (dronove kamikaze) iz porodice Bars, uključujući modele RS-1 Bars i BARS-SM Gladijator.
Poznati novinar i analitičar Uroš Piper oglasio se povodom sinoćnje emisije "Utisak nedelje" kod Olje Bećković na tajkunskoj Novoj S, rakrinkavši blokadere koji su u njoj učestvovali.
Narodni poslanik i poznati advokat Vladimir Đukanović , otkrio je namere samozvanih političkih aktivista i blokadera koji su sinoć, tokom gostovanja u emisiji Utisak nedelje, otvoreno priznali šta je njihov krajnji cilj – političko kadriranje i preuzimanje svih institucija i strukovnih udruženja u zemlji!
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Danas su dobrena 54 zahteva u ukupnoj vrednosti od blizu 900.000 evra, saopštila je Komisije za dodelu subvencija za kupovinu prve nekretnine po osnovu rođenja deteta.
Prava drama odigrala se u selu Stabna smeštenom oko 20 kilometara od centra Plužina kada je medved došao neposrednu blizinu kuće u kojoj sama živi jedna starija meštanka.
Krajem prošle godine Fondacija Humana srca pokrenula je akciju pomoći petočlanoj porodici Babić iz sela Bačina kod Varvarina. Danas, nekoliko meseci kasnije, ta akcija dobija svoj najlepši epilog - porodica Babić ulazi u novi dom.
Кompanija NIS tradicionalno i ove godine učestvuje na 93. Međunarodnom poljoprivrednom sajmu u Novom Sadu, gde predstavlja pogodnosti programa namenjenog poljoprivrednicima.
Za bivšeg šefa predsedničke kancelarije Ukrajine Andrija Jermaka plaćena je kaucija od 140 miliona grivni (oko 2,7 miliona evra), koju mu je prethodno odredio Vrhovni antikorupcijski sud, saopštila je Katerina Šipilova iz pres-službi Suda.
Pakistan je u okviru strogo poverljivog sporazuma o međusobnoj odbrani rasporedio kontingent od 8.000 vojnika, punu eskadrilu borbenih aviona, dve eskadrile dronova i moćni sistem protivvazdušne odbrane na teritoriju Saudijske Arabije.
Dva asteroida, po veličini slična čeljabinskom meteoritu, proći će blizu Zemlje u roku od 24 sata, saopštila je Laboratorija za solarnu astronomiju Instituta za istraživanje svemira (IKI) Ruske akademije nauka.
Argentinska pevačica Šakira dobila je konačnu pravnu bitku sa poreskim vlastima u Španiji koje će morati da joj vrate više od 60 miliona evra, koliko su iznosili nametnuti porez i novčani penali, koji su prema mišljenju suda, nezakonito određeni.
Sa dolaskom proleća mravi se sve češće pojavljuju u baštama i dvorištima, što može da bude prava smetnja za biljke i održavanje prostora. Stručnjaci zato savetuju jednostavne i prirodne načine da ih oterate bez jakih hemikalija.
Grčke krofnice sa medom, poznate kao "lokumades", predstavljaju jednostavan i veoma ukusan desert koji često asocira na opuštene letnje večeri uz more.
Ovaj jednostavan domaći sos pravi se brzo, a kombinacija kremastih i blago kiselkastih ukusa čini ga savršenim dodatkom uz burgere, sendviče ili pomfrit.
Ulazak Sunca u Blizanci donosi haotičnu i brzu energiju, sve se ubrzava, ljudi više pričaju nego što slušaju, a odluke se donose u sekundi. Evo šta svaki znak može da očekuje, ukratko, ali bez zavaravanja, ništa neće biti dosadno.
Pevačica Jelena Karleuša danas je u vrelom izdanju pozirala ispred zlatne limuzine, kojom je njen kolega iz žirija reper Desingerica stigao u Šimanovce.
Pevačica Zorica Brunclik danas je nasmejana stigla na snimanje Pinkovih zvezda, a društvo su joj pravili suprug Miroljub Aranđelović Kemiš i ćerka Zlata.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar