• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer/Dan

19.09.2023

15:14

Zastrašujući snimci iz vazduha! Autobus u provailiji, veliki broj vatrogasnih i vozila Hitne pomoći na licu mesta! (VIDEO)

Printscreen/Youtube/Dnevne Novine Dan

Vesti

Zastrašujući snimci iz vazduha! Autobus u provailiji, veliki broj vatrogasnih i vozila Hitne pomoći na licu mesta! (VIDEO)

Podeli vest

Užasna saobraćajna nesreća desila se na putu Cetinje - Budva, kod Obzovice, u kojoj su nastradale dve osobe.

Na terenu je veliki broj vatrogasaca, Hitna pomoć i policija, a u autobusu koji je sleteo sa puta nalazilo se oko 30 putnika, prenosi portal Dan.

Ovaj portal je objavio snimak dronom teške nesreće koja se danas desila kod Obzovice i u kojoj su stradale dve osobe, a ima i više povređenih.

Podsetimo, kako je saopšteno iz Uprave policije Crne Gore vozač autobusa je iz za sada nepoznatog razloga u mestu Obzovice izgubio kontrolu i vozilo je sletelo u provaliju i prevrnulo se.



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

Da li će Sinani i Đokić odgovarati za tragediju na Filozofskom? Petrov otkrio zašto bi dekan i rektor trebalo da podnesu ostavke
Politika

Da li će Sinani i Đokić odgovarati za tragediju na Filozofskom? Petrov otkrio zašto bi dekan i rektor trebalo da podnesu ostavke

Predsednik Ustavnog suda Vladan Petrov izjavio je večeras da će istragom biti utvrđeno ko je odgovoran za tragediju na Filozofskom fakultetu u Beogradu u kojoj je nastradala devojka i istakao da bi dekan tog fakulteta Danijel Sinani, kao i rektor beogradskog univerziteta Vladan Đokić mogli da snose pravnu odgovornost jer je utvrđeno da su u obrazovnim institucijama van radnog vremena boravili neki ljudi, kao i da su skladištena sredstva koja nisu namenjena aktivnostima koje se vezuju za visoko obrazovanje.

06.04.2026

07:04

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set