• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
author image
Informer.rs

Novinar

25.09.2023

10:24

Ubio radnicu pekare, pa počinio samoubistvo! Misteriozan zločin - niko ne zna na koji način su povezani

printscreen

Vesti

Ubio radnicu pekare, pa počinio samoubistvo! Misteriozan zločin - niko ne zna na koji način su povezani

Podeli vest

Dve osobe smrtno su stradale u pucnjavi u pekari "Central" u Zavidovićima, saopšteno je iz Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona.

U sinoćnjoj pucnjavi u pekari "Central" u Zavidovićima ubijena je 33-godišnja radnica Aida D.

Nju je ubio 45-godišnji muškarac Mersud H., koji je potom počinio samoubistvo, potvrđeno je za Klix.ba.

Dežurni tim Policijske stanice Zavidovići dojavu o pucnjavi dobio je u 21.17 sati, a istragu su obavili pripadnici Sektora kriminalističke policije Uprave policije MUP-a ZDK i pod nadzorom dežurnog tužioca Kantonalnog tužilaštva Zenica.

- Uviđaj je trajao do 1.35 sati. Na licu mesta identifikovana je žrtva, radnica pekare D. A., rođena 1990. godine te muškarac H. M., rođen 1978. godine. Pretpostavlja se da je H. M. počinilac ubistva te da je nakon toga počinio i samoubistvo - kaže za Avaz.ba portparol Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona Elvedin Fišek.

Radi se na utvrđivanju motiva ubistva i samoubistva, ali prema izjavama svedoka, žena i muškarac nisu bili u srodstvu ni u bračnoj vezi, ali će se veštačenjima utvrđivati, kako je rekao Fišek, da li su bili i u kakvoj vezi.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

TV

Pravoslavlje na udaru u Ukrajini! (VIDEO)
Live TV

Pravoslavlje na udaru u Ukrajini! (VIDEO)

Emisija "Rat uživo" na Informer televiziji bavila se krucijalnim geopolitičkim temama, a ove večeri u fokusu je bio rusko-ukrajinski sukob. Tokom emisije emitovana je i reportaža novinara i ratnog izveštača Igora Damjanovića iz Ukrajine.

14.02.2025

23:42 >> 23:09

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Sport

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set