Novi detalji iz istrage ubistva policajca u Bijeljini! Pucao u inspektora, a ubijao bi još da mu se pištolj nije zaglavio
Podeli vest
Nikola Kokanović (23) iz Brčkog koji je uhapšen pod sumnjom da je u nedelju oko ponoći pucao i sa dva metka ubio policijskog inspektora Nenada Markovića (38) iz Bijeljine, pokušao je da ubije i suspendovanog inspektora Dalibora Bošnjakovića ali mu se pištolj zaglavio.
Zločin se odigrao ispred noćnog kluba "Džil" u ulici Meše Selimovića u Bijeljini, a kako izveštavaju mediji nije mu prethopdila nikakva svađa ili sukob.
Policijski inspektor Nenad Marković ubijen je noćas u pucnjavi u Bijeljini, a uhapšene su četiri osobe zbog sumnje da su povezane sa ovim zločinom.
02.10.2023
08:26
- Kobne večeri Nenad Marković je radio, a po završetku posla otišao je u klub "Džil" gde je u nekom momentu sa društvom došao i Nikola Kokanović. U klubi nije nikakvog sukoba, između njih, tako da nije poznat motiv ovog zločina. Kokanović je iz kluba izašao prvi, a ubrzo je iz kluba izašao i inspektor Marković na koga je odmah zapucao - kaže izvor blizak istrazi i dodaje:
Policijski službenik čiji su inicijali N.M. ubijen je iz vatrenog oružja u pucnjavi u Bijeljini, saopšteno je iz bijeljinske Policijske uprave odakle dodaju da je u okviru istrage privedeno više osoba.
Nikola Kokanović, koji je uhapšen zbog sumnje da je sinoć u Bijeljini ubio policijskog inspektora Nenada Markovića, pre pola godine osuđen je na 26 meseci zatvora.
02.10.2023
09:17
Nikola Kokanović osumnjičen za ubistvo inspektora, čekao odlazak na robiju za druga krivična dela
- Marković je pogođen sa dva metka, a onda je Kokanović uperio pištolj u Dalibora Bošnjakovića, takođe policijskog inspektora koji je trenutno suspendovan i hteo je da puca i u njega ali mu se oružje zaglavilo, pa se okrenuo u pobegao.
Foto: MUP Republike Srpske
Ubijeni inspektor Nenad Marković
Kokanović je ubrzo lociran i uhapšen, a pored njega su uhapšeni i D. S, B. S. i D. Š, koje sumnjiče za pomaganje u ovom zločinu.
Policija je tokom istrage pronašla i oružje iz kojeg je počinjen zločin i ono će biti veštačeno.
Inače policijski inspektor je odmah transportovan u bolnicu, ali su po prijemu lekari mogli samo da konstatuju smrt.
Podsetimo osumnjičeni ubica Nikola Kokanović, sin je Zorana Kokanovića poslanika u parlamnetu Republike Srpske. Nikola je u decembru prošle godine osuđen na 26 meseci zatvora za podstrekivanje drugih osoba na paljevinu automobila Uroša Vojnovića, poslanika u Skupštini Brčko i bacanje bombe na na kafić "Dos Manos" i čekao je pravosnažnost ove presude i odlazak na odsluženje kazne.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Indijska kompanija Reliance Industries, vlasnik najvećeg rafinerijskog kompleksa na planeti, obnovila je kupovinu ruske sirove nafte nakon kratkog zastoja.
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas da su izbori za prištinski parlament koji se održavaju 28. decembra od presudnog značaja za opstanak srpskog naroda na Kosovu i Metohiji i pozvao sve Srbe da podrže Srpsku listu.
Danica Vučenić, udarna pesnica tajkunske, antisrpske televizije N1 koja već duže od godinu dana otvoreno podržava rušenje Srbije na ulicama, sada je u programu uživo patosirala blokadere.
Ministar pravde Nenad Vujić oglasio se povodom postupanja predsednika Visokog saveta tužilaštva (VST) Branka Stamenkovića, istakavši kako to predstavlja otvoreno kršenje Zakona i Poslovnika o radu VST i nedopustiv čin institucionalne samovolje.
Udruženja za zaštitu potrošača već godinama upozoravaju na prevare u turizmu, ali turističke agencije i dalje nesmetano posluju, ostavljajući putnike bez novca, ali i onoga što je najvažnije, a to je zaštita.
Novo istraživanje naglašava da se Antarktik ne topi samo odozgo, pod uticajem zagrevanja atmosfere, već i odozdo, u kontaktu sa toplom dubokom morskom vodom.
Članovi Vlade saglasili su se na današnjoj sednici, da do kraja 2025. godine i u 2026. godini direktori zdravstenih ustanova, u kojima se sprovode poslovi u cilju smanjenja liste čekanja, donesu odluku o preraspodeli radnog vremena.
Na društvenim mrežama pojavio se snimak gde se predsednik Burkine Faso Ibrahim Traore na poseban način pozdravio sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom u odnosu na druge važne ličnosti, koji je privukao veliku pažnju javnosti.
Iako danas u svetu besni više sukoba nego ikad od Drugog svetskog rata, na Filipinima postoji tradicija božićnog primirja u najdugotrajnijoj komunističkoj pobuni na svetu.
Supruga holivudske legende Brusa Vilisa, Ema Heming Vilis, objavila je potresan tekst o tome kako njihova porodica dočekuje praznike nakon teške dijagnoze glumca.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar