• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: J.M.

13.10.2023

10:48

Požar u fabrici "14. oktobar" u Kruševcu! Gorelo mašinsko ulje u kovačnici, nema povređenih

MUP Srbije

Vesti

Požar u fabrici "14. oktobar" u Kruševcu! Gorelo mašinsko ulje u kovačnici, nema povređenih

Podeli vest

U požaru koji je jutros izbio u starom delu kompanije "14. oktobar" u Kruševcu, na sreću nije bilo povređenih, a brzom intervencijom vatrogasci sus prečili da se vatra proširi i na druge objekte u krugu ovog preduzeća.

Kako saznajemo požar je izbio, nešto pre 10 sati, u pogonu "kovačnice", koji ima površinu od 300 kvadratnih metara. 

Na lice mesta ubrzo su izašle tri vatrogasne ekipe koje su ubrzo lokalizovale, a onda i ugasile požar, a prema nezvaničnim inforamcijama gorelo je mašinsko ulje.  

Za sada nije poznato kako je došlo do požara u ovom delu fabrike koji nije deo namenske industrije, a policija i tužilaštvo su pokrenuli istragu koja će to utvrditi. 

Inače, kompanija "14. oktobar", nekadašnji gigant mašinske industrije, od 2017. godine deo je "Čekoslovak grupe" u čijem je vlasništvu Tatra i Avia.



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set