Pijani mladić vitlao nožem po školi: Deca iz Prokuplja čekala trening, pa se prestravila od prizora
Podeli vest
Prava drama odigrala se u dvorištu Tehničke škole 15. maj u Prokuplju kada je pijani mladić vitlao nožem pred decom!
Oko 19.30 časova nepoznati mladiće, star dvadesetak godina mahao je nožem u dvorištu Tehničke škole „15.maj“ i uplašio sve prisutne koji su ga primetili.
Danas su u Urgentni centar primljeni A.M. M.I. (32) i I.L. (32) zbog povreda koje su zadobili kod Sajma, na Savskom keju, ispred jednog ugostiteljskog objekta.
Apelacioni sud u Beogradu ukinuo je prostepenu presudu kojom je u Jasmina B. (44) osuđena na 3 godine zatvora za ubistvo supruga Milorada B. (54) u porodičnoj kući u Surčinu i naložio sudu da joj se ponovo sudi.
28.10.2023
10:25
Na sreću, policijska patrola je neverovatno brzo stigla i odvela mladića u policijsku stanicu. Nož koji je imao mladić, barem sudeći po svedocima bio je većih dimenzija, a u drugoj ruci on je nosio pivsku flašu od dva litara.
U jednom momentu je prišao na klupu u dvorištu i seo kraj grupe male dece, po slobodnoj proceni ona nisu imala više od devet godina, koja su čekala da počne trening u Ssali tehničke škole koju koriste i sportski klubovi.
Maloletnik butalno je pretučen u Pančevu, kada ga je napala grupa nasilnika koja je pokušavala da mu skine dres, a potom ga je jedan od njih ubo dva puta nožem!
25.10.2023
12:16
Foto: Printscreen 192.rs Instagram
Na sreću, u školi je još uvek bilo nastavnika, pa su odmah prijavili policiji mladića.
Sve je krenulo kada je mladiće prolazio preko sportskog terena škole, koji je osvetljen. U jednom momentu je izvadio nož i vitlao sa njim u vazduhu. Videlo se da je pod vidnim uticajem alkohola.
Obišao je školska vrata, i tada je primetio decu koja su sedela na klupi, vidno uznemirena je rnisu znala kako da reaguju. On im je nešto govorio, ali ga oni nisu razumeli. Onda je jedan nastavnik to primetio i otvorio vrata škoel da deca uđu. Ka vratima je krenuo i mladić, ali je njemu rečeno da on ne može da uđe.
- Sve je to trajalo da kažemo minut- dva. Kada su mališani ušli u školu, on se okrenuo i otišao iza školske sale i u tom trenutku, bukvalno u istom minutu naišla je policijska patrola. Zaista su bili brzi, jer je jedna koleginica pričala sa policijskim službenikom pošto je pozvala policijsku stanicu , a oni su već naišli. Uopšte niko ko je ovo video, nije bilo prijatno - kaže svedok onoga što se dogodilo.
Kada su policajci odveli mladića, deca su izašla i sačekala kraj sale da trening počne.
Sreća je što škola iam nastavu do 19.40 časova,a radi do 21 sat, pa u ovom vremenu još uvek ima nastavnog i nenastavnog kadra u njoj.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Danas su u Urgentni centar primljeni A.M. M.I. (32) i I.L. (32) zbog povreda koje su zadobili kod Sajma, na Savskom keju, ispred jednog ugostiteljskog objekta.
Ukrajinska delegacija stigla je u Majami na Floridi, gde će danas održati bilateralne razgovore sa predstavnicima Sjedinjenih Američkih Država, prenosi Ukrinform.
Profesor na Filozofskom fakultetu u Beogradu Čedomir Antić oštro je kritikovao blokadere, navodeći da se iza cele priče ne krije nikakav "autentičan revolucionarni pokret", već skup pojedinaca koji se skrivaju iza lažnih imena i bez jasne političke strukture.
Dečak Andrija Knežević iz Bajine Bašte, koji boluje od Mojamoja bolesti, javno je ismejan na blokaderskoj TV Nova S od strane voditelja samo zato što ga je posetio predsednik Aleksandar Vučić.
Opozicioni analitičar Ivan Živkov je na blokaderskoj "Insajder TV" rekao da za pobedu na lokalnim izborima i konstituisanje vlasti, osim podrške javnosti potrebna je organizacija koja je sposobna da pobedi i organizuje vlast.
Ministar odbrane Bratislav Gašić izjavio je juče u Leskovcu, tokom obilaska Garnizonske ambulante u okviru inicijative da se taj objekat rekonstruiše, opremi i osposobi za sve vojne osiguranike tog kraja, da sistem mora biti pouzdan oslonac svakome ko je odabrao vojni poziv.
Hamdija Alukić, osumnjičeni ratni zločinac iz Bosne i Hercegovine (BiH), uhapšen je u Alabami, gde je decenijama živeo kao miran i dobar komšija, prodajući jaja lokalnom lancu supermarketa "Walmart-u", prenosi WALA-TV.
U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo vam kako “dokoniše” poslanik blokader Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve “male signale” razmenjuju muzička zvezda Nataša Bekvalac i političar Draško Stanivuković, gde provodi vreme nekadašnji premijer Zoran Živković, kakav je bio provod na slavlju kod pevača Ere Ojdanića, šta je na meniju funkcionera SPS-a Dušana Bajatovića, kuda su posle lekarskog pregleda otišli pevačica Ana Nikolić i njen emotivni partner, kompozitor Goran Ratković Rale…
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.
Patrijarh srpski Porfirije uputio je čestitku vernicima muslimanske veroispovesti povodom Ramazanskog bajrama, sa najiskrenijim željama da taj veliki praznik proslave u ljubavi, zdravlju i istinskoj radosti.
Iranski napadi na američke vojne baze na Bliskom istoku u prve dve nedelje sukoba izazvali su štetu od oko 800 miliona dolara, pokazuje analiza CSIS i BBC.
Jedan Iranac (34) uhapšen je nakon što je pokušavao da provali u pomorsku bazu Faslejn u Škotskoj, severozapadno od Glazgova, gde su stacionirane četiri britanske nuklearne podmornice.
Tema crnih odnosno velikih boginja (variola vera) tokom vladavine Katarine Velike predstavlja jedan od najfascinantnijih spojeva medicine, hrabrosti i političke propagande u 18. veku.
Neobična biznis ideja iz Velike Britanije podigla je veliku prašinu kada je Džordž Najtingejl iz Eksetera odlučio da napravi alkohol na potpuno nesvakidašnji način, koristeći garderobu zvezda za odrasle.
Ništa ne raduje psa više od boravka napolju i udisanja čistog vazduha. Izlazak u šetnju nije samo prilika da obavi nuždu, već i vreme kada troši energiju, upoznaje svet oko sebe i dodatno se povezuje sa vlasnikom.
Pevačica Aleksandra Mladenović godinama se borila sa anksioznošću i napadima panike, a težak period prebrodila je uz psihoterapiju i hormon sreće koji je pila.
Pevač Toni Cetinski najavio je koncert u Areni Zagreb, ali sudeći po interesovanju publike - spektakl koji je pokušao da predstavi kao događaj od nacionalnog značaja za sada deluje kao ozbiljan promašaj.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar