Brutalni napad i pljačka u Novom Pazaru: Upali u kuću starice (77), vezali je i odneli novac i zlato, a automobil joj spalili
Podeli vest
Nepoznati počinioci upali su u dom starije žene, u novopazarskom naselju Jerka, vezali je i pod pretnjom da će je ubiti oteli joj 10.000 evra, veću kočinu zaltnog ankita i pobegli njenom "škodom".
Kako saznajemo pljačkaši su noćas upali u dom Z.S. (77) i brzo savladali nesrećnu staricu vezujući joj ruke.
U poslednje dve decenije na teritoriji Sndžaka izvršeno je 12 ubistava čiji izvršioci još uvek nisu otkriveni, a u policiji kažu da istrage u s im ovim slučajevima još uvek traju i da i pored protoka vremena oni neće pasti u zaborav.
Beogradska policija raspisala je potragu za muškarcem koji je, u subotu tri sata nakon ponoći, nožem izbo trojicu.
31.10.2023
10:34
- Pljačkaši su pretili ženi da im kaže gde je novac, a onda su izvršili prematačinu i ukrali 10.000 evra, ali i veću količinu zlatnog nakita koji je ona posedovala, a onda je zaklkučali u kupatilu. Pre nego što su napsutili njenu kuću uzeli su ključeve od njene "škode" i pobegli ka Tutinu - kaže izvor iz istrage.
Ukradeni automobil je ubrzo pronađen zapaljen u naselju Sebečevo. Ubrzo je policija došla u njenu kuću i pronašla je vezanu. Nesrećena žena koja je bila u šoku odmah je transprotovana u bolnicu zbog povreda koje je zadobila do pljačkaša, ali kako saznajemo ona nije životno ugrožena.
U policiji kažu da je istraga u toku, a prema prvim inforamcijama u pljački je učestovalo više osoba.
Ćamil O. (28) iz Gračanice je ubijen sinoć nešto posle 23 sata u Ulici Jug Bogdana u Doboju, dok je Amar M. (37) ranjen, a nakon potere policija Republike Srpske uhapsila je Semira I.(34) iz Tešnja.
Novobeogradska policija uhapsila je u ponedeljak Miloša A. (18) koji je tog dana rano ujutru ispred zgrade sačekao dečaka (15) pretukao ga, skinuo sa njega odeću, ukrao mu mobilni telefon i naterao ga da uđe u kontejner.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U poslednje dve decenije na teritoriji Sndžaka izvršeno je 12 ubistava čiji izvršioci još uvek nisu otkriveni, a u policiji kažu da istrage u s im ovim slučajevima još uvek traju i da i pored protoka vremena oni neće pasti u zaborav.
U poslovnom kompleksu „Grozni-Siti“, u samom centru prestonice Čečenije, jutros je odjeknula snažna eksplozija koja je teško oštetila fasadu i nekoliko spratova jedne od kula.
Profesor Filozofskog fakulteta Čedomir Antić uputio je oštru kritiku blokaderskom pokretu, upozorivši da retorika kojom se služe opasno klizi ka istorijskim obrascima najmračnijih režima 20. veka.
Vladimir Đukanović, advokat ministra kulture Nikole Selakovića, oglasio se na svom Iks nalogu povodom objave Marinke Tepić u vezi sa slučajem koji se vodi protiv Selakovića.
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Vesna Jović, novinarka Informera za Istočnu Srbiju i Aleksandar Jerković, iz Odbora za kontrolu i opservaciju gostujući u Info jutru komentarisali su izbore u Negotinu, Mionici i Sečnju.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić večeras je rekao kako akcija legalizacije nelegalnih objekata "Svoj na svome" počinje 8. decembra i veruje da će to rešenje biti povoljno i uspešno za građane.
Sve više malih prodavaca odlučuje da robu nabavlja putem popularnih trgovinskih lanaca "Temu" i "Shein", a kasnije iste artikle preprodaju desetostruko više!
Iz Ministarstva poljoprivrede potvrdili su kako je vanredna inspekcijska kontrola obišla tri kompanije za proizvodnju mleka i potvrdili kako nema zloupotreba mleka u prahu u UHT mleku.
Mario Martinović (30), vlasnik firme AutoCorner AB iz Varberga, nalazi se na Interpolovoj crvenoj poternici zbog sumnje da je prevario više švedskih kreditnih i leasing kompanija za ukupno 440.000 evra.
U Vizbadenu se sinoć odigrao pravi haos kada su četiri pijane devojke, stare između 16 i 24 godine, napale taksistu, opljačkale ga i otele mu automobil nakon svađe oko cene vožnje.
Rusija ne pokazuje nikakve ozbiljne namere da okonča svoj agresivni rat protiv Ukrajine i, pod sadašnjim režimom, nije miroljubiva država, izjavio je danas nemački ministar spoljnih poslova Johan Vadeful na plenarnoj sednici Saveta ministara spoljnih poslova OEBS u Beču.
Pop zvezda Dua Lipa ponovo je dospela u centar skandala zbog postupka prema fanu na koncertu. Pevačica je poželala da napravi selfi, ali kada je videla da nije Ajfon odmah mu je vratila telefon.
Opera Đuzepa Verdija "Rigoleto", pod dirigentskom palicom Stefana Zekića, biće izvedena 7. decembra na Velikoj sceni Narodnog pozorišta, saopšteno je danas iz tog teatra.
Apple je otkrio da se ogrebotine na Ajfonu 17 Pro mogu efikasno ukloniti pomoću slane vode. Testiranja su pokazala da ova metoda daje bolje rezultate od uobičajenih sredstava za čišćenje.
Glavobolja je jedan od najčešćih zdravstvenih problema savremenog čoveka i mnogima ozbiljno narušava kvalitet života. Iako su epizode često kratkotrajne i bezopasne, veliki broj ljudi se bori sa čestim, intenzivnim ili dugotrajnim oblicima bola.
Princeza Kejt Midlton ne prestaje da iznenađuje javnost i medije, pa je to i uradila tokom zvanične posete nemačkog predsednika pojavivši se sa novom frizurom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar