Otkrivamo ko je uhapšen u Banjaluci: Razbijena grupa Darka Eleza
Podeli vest
U policijskoj akciji na području Banjaluke uhapšen je Bojan Rističević, zbog sumnje da je povezan sa trgovinom narkoticima, ekskluzivno saznaje Srpskainfo.
Naš dobro obaviješten izvor otrkiva da su Radonjić, ali i ostali uhapšeni članovi kriminalne grupe na čijem čelu je poznati kriminalac Darko Elez.
Slobodan Drmanac, funkcioner novosadske policije, otkrio je danas pred Specijalnim sudom u Beogradu da je operativnim radom došao do saznanja da je kriminalac iz BiH Darko Elez imao tetra uređaj koji inače koriste isključivo policijski službenici za komunikaciju tokom akcija!
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu rasvetlili su dva krivična dela izazivanje opšte opasnosti i uhapsili osumnjičene, D. K. (23) i D. K. (24), iz okoline Beograda.
14.11.2023
11:02
- U Banjaluci su lisice na ruke stavljene Bojanu Rističeviću, a u Istočnom Sarajevu uhapšen je Boris Mitrović zvani Gilmar. U sklopu ove akcije ukupno je uhapšeno 11 osoba i razbijena je Elezova grupa - rekao je izvor Srpskainfo.
Prema njegovim riječima, Rističević je kum Miljana Radonje, a koji je takođe poznat policiji po trgovini narkoticima i za njim je raspisana međunarodna potjernica.
On je pojasnio da je Gilmar bio na čelu ove grupe, koja je jutros razbijena na području Banjaluke i Istočnog Sarajeva, kao i da je on čovjek od povjerenja Darka Eleza.
U nastavku akcije suzbijanja korupcije policija je po nalogu Višeg javnog tužilastva u Beogradu uhapsila šefove odseka za kontrolu povraćaja PDV-a filijala Voždovac i Zemun, saznaje Kurir.
Anel B. (34) koji je juče ubio bivšu suprugu Emiru M. (31) a onda oteo njihoovg četvorgodišnjeg sina nakon višesatne drame i pregovora uhapšen je u stanu u naselju Hrasno u Sarajevu.
14.11.2023
08:44
Kako je Srpskainfo ranije objavila pretresi u Banjaluci su obavljeni u ulici Starine Novaka u naselju Obilićevo.
Prema prvim informacijama, akcija se sprovodi na osnovu podataka do kojih je policija došla na osnovu aplikacije „Skaj“.
Akcija se realizuje po nalogu Okružnog javnog tužilaštva u Istočnom Sarajevu, a sprovode je Uprava za organizovani i teški kriminalitet MUP-a Republike Srpske, PU Istočno Sarajevo, te Žandarmerija.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Slobodan Drmanac, funkcioner novosadske policije, otkrio je danas pred Specijalnim sudom u Beogradu da je operativnim radom došao do saznanja da je kriminalac iz BiH Darko Elez imao tetra uređaj koji inače koriste isključivo policijski službenici za komunikaciju tokom akcija!
Zamenica tužioca Međunarodnog krivičnog suda (MKS) u Hagu Nažat Šamim Kan izjavila je danas da istraga o ruskoj "invaziji" na Ukrajinu ne može biti obustavljena zbog mirovnih pregovora.
Istoričar i univerzitetski profesor Čedomir Antić u potpunosti je razotkrio na koji način su blokaderi planirali Majdan, ali je govorio i o nasilju koje svakodnevno sprovode kako njihovi lideri tako i same pristalice blokaderske opozicije.
Kosovo i Metohiju, situaciju sa NIS-om kao i potpunu kontrolu nad medijima koju je imala bivša vlast, sve to Nataša Kandić objedinila je u svojoj objavi na "Iks" mreži, s posebnim akcentom na Borisa Tadića.
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Sekretarijat za javni prevoz saopštio je da će tokom izvođenja radova na asfaltiranju Ulice kralja Petra Prvog u Kaluđerici, od večeras u 22 časova do 8. decembra doći do promena u radu linija javnog prevoza.
Ministarka energetike Dubravka Đedović Handanović poručila je da država preduzima preventivne mere za očuvanje stabilnog snabdevanja naftnim derivatima, dok ruski većinski vlasnici NIS-a vode pregovore o prodaji kako bi se rešio problem sankcija.
Gost Jagodine danas je bila visoka delegacija iz Rusije na čelu sa zamenicom predsednika Odbora za međunarodne poslove Saveta Federacije Rusije Jelenom Vladimirnovnom Afanasjevom, koja je i funkcioner Liberalno demokratske partije Rusije.
Evropska komisija kaznila je platformu Iks novčanom kaznom od 120 miliona evra zbog kršenja Zakona o digitalnim uslugama, saopštio je na brifingu u Briselu zvanični predstavnik Evropske komisije Toma Renje, prenosi TASS.
Nemački ministar spoljnih poslova Johan Vadeful oštro je reagovao na nedavno objavljeni dokument administracije Donalda Trampa, u kojem se tvrdi da Evropa u naredne dve decenije rizikuje „civilizacijsko brisanje“ zbog migracija i integracije u EU.
Snažan zemljotres jačine 7,3 stepena Rihterove skale koji bi pogodio metropolitansko područje Tokija i okolinu mogao bi da usmrti oko 18.000 ljudskih života i izazove ekonomsku štetu od 535 milijardi dolara, pokazao je nacrt nove vladine procene.
Bivši lekar Natanijel Spenser (38) optužen je za jezive seksualne napade nad čak 38 pacijenata u periodu od 2017. do 2021. godine u bolnicama Roјal Stouk u Stouk-on-Trentu i Rasels Hol u Dadliju, prenosi Skaj Njuz.
Administracija američkog predsednika Donalda Trampa pokrenula je novu stranicu na zvaničnom sajtu Bele kuće pod nazivom „Medijski prestupnik nedelje“, sa ciljem da istakne primere za koje smatra da predstavljaju netačno ili pristrasno izveštavanje.
Glumica Gala Videnović slavu je stekla ulogom Nataše u filmovima o "Žikinoj dinastiji", a posle mnogo godina publika j eponovo može gledati na filmu i to u 11. nastavku ovog kultnog serijala.
Posna lenja pita na čaše je mekana, sočna i mirisna, a priprema je jednostavna i praktična. Idealan kolač kada želite brz i ukusan desert bez mnogo komplikacija
Većina nas prostor ispod kreveta koristi privremeno skrovište za stvari. Feng šui stručnjaci upozoravaju da pet stvari nikako ne treba držati, jer privlače nesreću u dom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar