Bratislav Gašić obišao je danas objekat Zavoda za zdravstvenu zaštitu pripadnika Ministarstva unutrašnjih poslova u Durmitorskoj ulici u Beogradu, koji je u proteklom periodu renoviran i modernizovan.
Renevorinjem ovog objekta obezbeđeni su bolji uslovi za zdravstvenu zaštitu aktivnih i penzionisanih pripadnika Ministarstva unutrašnjih poslova.
"Objekat ove ustanove koja pruža zdravstvenu zaštitu pripadnicima policije dugo je bio zapostavljen. Njegovim obnavljanjem biće poboljšana ne samo neophodna zdravstvena zaštita policajaca, već i bolji i efikasniji uslovi za rad stručnog osoblja ove ustanove koji vode računa o zdravlju naših policajaca", izjavio je ministar Gašić i najavio da će Ministarstvo nastaviti da pruža podršku ovoj ustanovi koja je i vatrogascima-spasiocima pružala pomoć u njihovim misijama u inostranstvu.
Ministar je istakao da je Ministarstvu unutrašnjih poslova bezbednost svih građana na prvom mestu zbog čega će se nastaviti sa ulaganjem u kvalitet života i rada njegovih pripadnika koji su spremni da se suoče sa složenim bezbednosnim izazovima i odgovore na svaki postavljeni zadatak kako bi zaštitili građane Srbije.
Ministar unutrašnjih poslova Republike Srbije Bratislav Gašić izjavio je danas na Кomitetu ministara Кonvencije o policijskoj saradnji u Jugoistočnoj Evropi (PCC SEE), kojom predsedava Republika Srbija, da saradnja sa međunarodnim partnerima, na multilateralnom i bilateralnom planu, značajno doprinosi borbi protiv svih vidova kriminala i uspostavljanju stabilnosti i bezbednosti u regionu.
Ministar unutrašnjih poslova Bratislav Gašić održao je noćas, na Horgošu, sastanak sa najbližim saradnicima o daljem toku akcije na suzbijanju regularnih migracija i poručio da je prioritetni zadatak lociranje i pronalazak organizovanih kriminalnih grupa koje se bave krijumčarenjem iregularnih migranata.
Ministar unutrašnjih poslova Bratislav Gašić obišao je danas renovirane prostorije Policijske stanice Vlasotince i istakao da Ministarstvo nastavlja politiku izgradnje i renoviranja objekata.
Ministar unutrašnjih poslova Bratislav Gašić otvorio je danas treću sednicu Tela za koordinaciju poslova bezbednosti saobraćaja na putevima i istakao da je jedan o najbitnijih ciljeva ovog tela je unapređenje bezbednosti saobraćaja na putevima i smanjenje broja poginulih, a pre svega dece.
Članovi predsedništva Nezavisnog sindikata policije imali su sastanak sa ministrom unutrašnjih poslova Bratislavom Gašićem na kojem je bilo reči o poboljšanju uslova rada svih pripadnika MUP, ali i o trenutnoj bezbednosnoj situaciji u zemlji!
Ministar unutrašnjih poslova Bratislav Gašić sastao se danas na Graničnom prelazu Reske sa ministrom unutrašnjih poslova Mađarske Šandorom Pinterom s kojim je razgovarao o zajedničkoj borbi protiv iregularnih migracija.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ministar unutrašnjih poslova Republike Srbije Bratislav Gašić izjavio je danas na Кomitetu ministara Кonvencije o policijskoj saradnji u Jugoistočnoj Evropi (PCC SEE), kojom predsedava Republika Srbija, da saradnja sa međunarodnim partnerima, na multilateralnom i bilateralnom planu, značajno doprinosi borbi protiv svih vidova kriminala i uspostavljanju stabilnosti i bezbednosti u regionu.
Kineski predsednik Si Đinping oštro je kritikovao Japan tokom razgovora sa američkim predsednikom Donaldom Trampom u Pekingu, a tema koja nije bila planirana unapred pretvorila se u najnapetiji trenutak dvodnevnog samita, objavio je Fajnenšel tajms.
Lideri Pokreta slobodnih građana (PSG) i Demokratske stranke (DS) Pavle Grbović i Srđan Milivojević i definitivno će nastupiti u dve kolone na predstojećim parlamentarnim izborima u Srbiji!
Na antisrpskim medijima, koji su poznati po širenju lažnih informacija, zavladao je potpuni haos i međusobno kontradiktorne tvrdnje o broju ljudi na blokaderskom skupu na Slaviji, čiji je cilj nasilje i teror građana.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prokomentarisao je tvrdnje takozvanog Arhiva javnih skupova da je na blokaderskom protestu na Slaviji bilo oko 190.000 ljudi.
Većina poljoprivrednika u banatskoj ravnici i dalje igra na sigurno i oslanja se na ratarstvo, ali jedan domaćin iz sela Iđoš, kod Kikinde, odlučio je da napravi zaokret koji sada privlači pažnju širom regiona.
U Srbiji će danas biti pretežno sunčano i toplo vreme, uz umeren razvoj oblačnosti, s vetrom slabim i umerenim severnim i severozapadnim. Najniža temperatura biće od 10 do 16 stepeni, a najviša od 26 do 31 stepen.
Ukrajinske vlasti počele su pripremu naselja u Volinjskoj oblasti za kružnu odbranu, u slučaju pogoršanja situacije na granici sa Belorusijom i mogućeg napada sa severa, saopštio je šef lokalne administracije Andrej Čeren.
U ruskim elitama sve je više nezadovoljstva zbog dugog rata u Ukrajini, ekonomskog pritiska i odluka Vladimira Putina, dok Kremlj i dalje računa da može da preuzme kontrolu nad celim Donbasom do kraja 2026. godine, objavio je Gardijan.
Britanski glumac Henri Kavil, zvezda serije "The Witcher", doživeo je nezapamćenu neprijatnost na snimanju kada je usred vrele scene dobio erekciju i uplašio koleginicu.
Dečja internet zvezda i kreator popularnog edukativnog programa Danijel Kolman, poznat kao Danny Go saopštio je da je njegov sin Azjak preminuo u 14. godini.
Velimir Bata Živojinović je od uloge u filmu "Valter brani Sarajevo" (1972) zaradio 4.800 dolara, što je u to vreme bilo jednako sa 53 prosečnih srpskih plata.
Od utorka, 26. maja, dolazi period značajnog finansijskog poboljšanja, posebno za Bikove, Lavove i Škorpije, koji ulaze u fazu u kojoj se njihova materijalna situacija menja nabolje.
Stručnjaci za sajber bezbednost upozoravaju da neki saveti koje smo godinama slušali više ne pružaju pravu zaštitu i da je vreme da se pristup lozinkama promeni.
Demi Mur ponovo je uspela da bude u centru pažnje na zatvaranju festivala. Glamuroznu zelenu haljinu ukrašenu draguljima upotpunila je neobičnim, predimenzioniranim šalom koji je izgledom podsećao na vreću za spavanje.
Voditeljka i bivša rijaliti učesnica Kristina Spalević, oglasila se sa železničke stanice i otkrila kako joj se pri povratku sa Ostroga pokvario automobil.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar