• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: B.I.

22.11.2023

13:01

Kiša i sneg zadaju glavobolju vozačima! Šleperom proklizao pa sleteo sa puta kod Nove Varoši

B.I.

Vesti

Kiša i sneg zadaju glavobolju vozačima! Šleperom proklizao pa sleteo sa puta kod Nove Varoši

Na magistralnom putu Zlatibor - Nova Varoš, u mestu Negbina, šleper je sleteo sa kolovoza.

Usled vremenskih neprilika, kiše i snega, dogodila se saobraćajna nesreća u blizini Nove Varoši u kojoj je učestvovalo jedno terensko vozilo.

Naime, iz još ne utvrđenih okolnosti vozač šlepera, podgoričkih registarskih oznaka, izgubio je kontrolu nad vozilom i sleteo sa puta.

Po rečima očevidaca, uzrok nesreće je poledica na kolovozu.

Inače, zbog snežnih padavina usporen je saobraćaj na deonici magistralnog puta između Užica  Prijepolja, a najkritičnija deonica je od Borove Glave do Kokinog Broda.

 

Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Oglasile se "Srbijavode": Bezbednost građana ne sme biti predmet političkih i medijskih manipulacija (FOTO)
Politika

Oglasile se "Srbijavode": Bezbednost građana ne sme biti predmet političkih i medijskih manipulacija (FOTO)

"Srbijavode" d.o.o. oglasilo se saopštenjem u kojem još jednom upozoravaju javnost da "manja, dobro poznata grupa lica, koja deluje kroz udruženja "Za naš kej" i srodne inicijative, već duži vremenski period organizovano ometa izvođenje radova na rekonstrukciji savskog nasipa, koji se realizuju radi jačanja sistema zaštite od poplava i bezbednosti građana Novog Beograda i Surčina".

05.08.2026

12:57

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set