• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA

Autor: Informer/Kurir

23.11.2023

10:47

"Napad se dogodio u blizini školskog dvorišta"! Oglasili se iz Tehničke škole: "Povređeni i napadač su naši učenici (FOTO/VIDEO)

Shutterstock, Informer

Vesti

"Napad se dogodio u blizini školskog dvorišta"! Oglasili se iz Tehničke škole: "Povređeni i napadač su naši učenici (FOTO/VIDEO)

Podeli vest

Mladić (16) koji je jutros izboden nožem učenik je Tehničke škole Železnik u tom beogradskom naselju, a iz te ustanove navode da su napad nije dogodio u prostoru njihove škole.

Podsetimo, napad se dogodio oko 8 sati jutros i tinejdžer od 16 godina je izboden nožem nakon čega je transportovan u Urgentni centar.

- Napad se dogodio u blizini škole, na nekih 100 metara i to pre početka nastave. Takođe, i povređeni i napadač su učenici naše škole - rekli su za Kurir iz ove obrazovne ustanove i dodaju:

 

 

- Povređeni učenik je sada u stabilnom stanju i to je sve što za sada od informacija možemo da iznesemo u javnost.

Istraga je u toku i ona će utvrditi sve detalje napad, kao i motiv.

 

 


Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Izbori 2023

Vesti

Vesić: Društvene mreže su važne, ali u politici ništa ne može da zameni terenski rad
Politika

Vesić: Društvene mreže su važne, ali u politici ništa ne može da zameni terenski rad

Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture i član Predsedništva Srpske napredne stranke Goran Vesić bio je gost Minje Miletić u najnovijoj epizodi podkasta “Telcast” gde je govorio o društvenim mrežama i koliko su one promenile način sagledavanja politike, kulturi dijaloga, ali i svojoj novoj knjizi o korišćenju digitalnih mreža u političkim kampanjama, koja će uskoro biti objavljena.

01.03.2024

21:38

TV

JOŠ TV VESTI

Sport

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set

Srbija