Ovo je devojčica koju je dečak (15) iz Srbije zadavio u Nemačkoj! Isplivao i poslednji zajednički snimak, pogledajte šta ubica radi (FOTO/VIDEO)
Podeli vest
Dečak iz Srbije (15) davio je do smrti svoju devojku (15) u šumi u Ulmu u Nemačkoj, a sada su lokalni mediji objavili njegovu fotografiju. Na društvenim mrežama pronašli smo i poslednji snimak na kojem ubica ljubi svoju žrtvu.
Kako je Informer ranije objavio užasan zločin dogodio se u šumi u Ulmu u sredu 27. decembra prošle godine kada je tinejdžer (15) iz Srbije, davio vršnjakinju koja je preminula u bolnici 1. januara.
Užasan zločin dogodio se u šumi u Ulmu u sredu 27. decembra prošle godine kada je tinejdžer (15) iz Srbije , davio vršnjakinju koja je preminula u bolnici 1. januara.
Policija je uhapsila pet muškaraca u Vezelu na zapadu Nemačke koji su povezani sa mogućim terorističkim napadima na katedralu u Kelnu.
26.12.2023
23:15
Poslednji snimak na kojem su njih dvoje zajedno objavila je ubijena devojčica, samo osam dana pre jezivog zločina.
U opisu snimka maloletnica je napisala "ovo je virus", verovatno opisujući svoju vezu sa maloletnikom iz Srbije.
Foto: Printscreen/Tiktok
Nakon ubistva ređali su se kometari onih koji su video pogledali.
U većini njih ljudi u neverici komentarišu da su tinejdžeri delovali kao srećan par, te da im nije jasno kako je mogao da je ubije, neki su osumnjičenog dečaka uporedili sa ocem.
"Jadni mišu, počivaj u miru anđele lepi" , "Žao mi je što je tvoj životni put bio takav, oduzeo ti ga je onaj koga si najviše volela", "On i njegov otac trebali bi goreti u paklu. Tako lepoj duši oduzeti život.. porodici želim puno snage" su samo neki od komentara.
Podsetimo, dečak iz Srbije (15) uhapšen je u blizini mesta gde je pronađena devojčica koju je Hitna pomoć reanimirala i prebacila u bolnicu.
- Dečak je pozvao pomoć i prijavio da je u šumi ubio svoju devojku i dao je lokaciju, a onda se udaljio. Kada je medicinska ekipa stigla na lice mesta na vratu devojčice koja nije davala znake života uočeni su tragovi davljenja ali i borbe, pa je odmah pozvana policiju koja je samo stotinak metara dalje pronašla i uhapsila dečaka, koji je bio pomalo dezorijentisan i imamo je neke povrede na rukama, a nakon privođenja je utvrđeno da je poziv Hitnoj pomoći upućen sa njegovog mobilnog telefona - objasnio je izvor iz istrage za lokalne medije.
Foto: EPA
Devojčica je u teškom stanju primljena u bolnicu, ali je nažalost u ponedeljak 1. januara u ranim jutarnjim satima preminula.
- Dečak je od hapšenja u pritvoru i njemu se sada na teret stavalja krivično delo ubistvo iz nehata- kazao je portparol tužilaštva u Ulmu.
Dečak navodno do sada nije dao objašnjenje šta se desilo kobne večeri.
Tužilaštvo je naložilo obdukciju žrtve, ali i prihijatrijsko veštačenje dečaka, kao i da se uradi rekonstrukcija kretanja njih dvoje kobne večeri.
Čeka se i toksikološki nalaza njegove krvi kako bi se utvrdilo da li je bi pijan ili nadrogiran kobne večeri, a po nalogu tužioca on će biti i psihijatrijski veštačen.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Užasan zločin dogodio se u šumi u Ulmu u sredu 27. decembra prošle godine kada je tinejdžer (15) iz Srbije , davio vršnjakinju koja je preminula u bolnici 1. januara.
Isplivala je nova fotografija Nebojše Bojovića, ortaka tužioca za organizovani kriminal Mladena Nenadića i bivšeg izvršnog direktora kompanije Infrastrukture Železnice Srbije Milutina Miloševića, čije prijateljstvo datira još iz davnih dana.
Isplivala je nova fotografija Nebojše Bojovića, ortaka tužioca za organizovani kriminal Mladena Nenadića i bivšeg izvršnog direktora kompanije Infrastrukture Železnice Srbije Milutina Miloševića, čije prijateljstvo datira još iz davnih dana.
Sanja Kalinović je otkrila da je napravila pasulj za Plave, što je voditelj Vuk Vukašinović iskoristio da se našali kako će svi koji su jeli imati gasove.
U večerašnjoj 22. epizodi Exatlona Srbija pobedu je odneo Crveni tim, rezultatom 8:5 kojim su sačuvali jednog člana svog tima od ispadanja na kraju nedelje.
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred tzv. Studentske liste.
Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.
Sutra će biti isplaćene januarske plate uvećanje za 5,1 odsto zaposlenima u javnom sektoru, a u petak povećanje dobijaju zaposleni u policiji i prosveti, rekao je ministar finansija Siniša Mali.
Rok za legalizaciju objekata po zakonu "Svoj na svome" koji bi trebao da istekne sutra, 5. februara, produžen je za još tri dana. Jedno od ključnih pitanja jeste šta će se desiti ukoliko nelegalni objekat nije prijavljen na vreme.
Tragovi sečenja na skeletima desetina pasa pronađenih na arheološkim nalazištima širom današnje Bugarske pokazuju da su, pre oko 2.500 godina, tadašnji stanovnici ovih prostora jeli pseće meso.
EU je potvrdila da puna primena novog sistema EES, planirana od 10. aprila može biti privremeno odložena ili delimično suspendovana tokom letnje sezone.
Zlatibor je nedavno bio domaćin takmičenja u sportu koji je do pre tri godine bio potpuna nepoznanica. Reč je kornholu, sportu za mlade i starije, žene i muškarce, koji sve više osvaja Srbiju.
Francuska je blokirala realizaciju kredita Evropske unije od 90 milijardi evra namenjenog Ukrajini, iako je finansijski paket formalno odobren još u decembru, prenosi "Politiko".
Evropska unija odobrila je Ukrajini kredit u iznosu od 90 milijardi evra za period 2026–2027, potvrđeno je iz Saveta EU.Evropska unija odobrila je Ukrajini kredit u iznosu od 90 milijardi evra za period 2026–2027, potvrđeno je iz Saveta EU.
Petog februara 2011. godine ruski predsednik Dmitrij Medvedev i predsednik Sjedinjenih Američkih Država Barak Obama ratifikovali su sporazum Novi START, poslednji važeći dokument koji je ograničavao nuklearne arsenale dve najveće nuklearne sile na svetu. Za manje od jednog dana, ovaj sporazum zvanično ističe, čime prestaju da važe sve njegove odredbe.
Danas je 1442. dan rata u Ukrajini, a u prestonici Ujedinjenih Arapskih Emirata Abu Dabiju u toku je nova runda trilateralnih razgovora Rusije, SAD i Ukrajine za okončanje sukoba. Tok događaja na frontu i u Abu Dabiju pratite uživo na Informer.rs
Glumac blokader Dragan Gagi Jovanović (60) ukrao je pesmu "Ružo rumena" od svog kolege Nebojše Ljubišića i predstavio je kao svoju zbog čega su njih dvojica završili na sudu.
Bivši britanski princ Endru Mauntbaten Vindzor iselio se iz Rojal Lodža, a za to vreme policija ispituje tvrdnje da je osuđeni seksualni prestupnik Džefri Epstin 2010. godine slao žene u njegovu rezidenciju.
Anegdote o legendarnim glumcima iz filma "Ko to tamo peva" i danas se prepričavaju, a jednu od najneverovatnijih ispričao je beogradski konobar, koji tvrdi da je našeg glumca Petra Lupu žena pijanog iznosila iz kafane.
Legendarna Meril Strip tumačiće lik čuvene kantautorke Džoni Mičel u biografskom filmu koji režira Kameron Krou, a vest je zvanično potvrdio muzički magnat Klajv Dejvis tokom žurke uoči dodele Gremija u Los Anđelesu.
Na društvenim mrežama je postao viralan stari video iz 1949. godine koji prikazuje revolucionarni koncept kuhinje za to vreme, poznat kao "Miracle Kitchen" (Čarobna kuhinja).
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar