Devojka je bila svesna, pitala lekare da li je Vukan živ.... Očevici jezive tragedije u Ovčar Banji
Podeli vest
Vukan K. (18) iz Aranđelovca, poginuo je, dok je njegova devojka J.Z. (17) zadobila tešku povredu kičme, u stravičnoj nesreći koja se dogodila kod Ovčar Banje.
Kako je Informer ranije izveštavao, stravična saobraćajna nesreća, dogodila se juče oko 14.15 sati kod mesta Međuvršje u Ovčar Banji, kada je "reno klio" udario u divlju svinju koja je izletela na put.
Vukan K. (18) iz Aranđelovca poginuo je danas u stravičnoj nesreći na magistralnom putu Čačak - Požega, dok je njegova devojka J.Z. (17) zadobila tešku povredu kičme, nakon čega je prebačena na odeljenje intenzivne nege Opšte bolnice u Čačku.
03.01.2024
19:32
- Kako se pretpostavlja, "reno klio" je išao iz smera Zlatibora ka Čačku. Bio je u koloni i nije išao brzo. Udario je u divlju svinju koja je izletela na put, a od siline udarca automobil je prešao u suprotnu traku i sudario se sa autobusom. Nakon tog udarca automobil se izokretao na putu - rekao je izvor Informera upoznat sa slučajem.
Foto: Društvene mreže
U nekim komentarima očevidaca navodi se da je navodno svinja bežala od hajke, te da je sa litice pala na haubu "renoa".
" ... Divlja svinja je pala dečku na haubu i izgubio je kontrolu..." deo je jednog komentara.
Foto: Printscreen Instagram
" ...Neko je u kometarima napisao da je bila hajka na divlju svinju" napisao je jedan od korisnika društvene mreže.
Foto: Printscreen Instagram
Drugi svedoci opisali su jezive trenutke nakon nesreće.
"...Prisustvovao sam izvlačenju devojke iz auta, pitala je da li je on u redu, medicinsko osoblje joj je, da bi je bar privremeno poštedelo dodatne tuge, govorilo da je živ i da trebaju da ga izvuku iz auta" napisao je u svom komentaru drugi korisnik Instagrama.
Foto: Printscreen Instagram
U svakom slučaju, policija je obavila uviđaj kojim će tačno biti utvrđeno kako se nesreća dogodila.
Ona u svakom slučaju treba da bude upozorenje svim vozačima da u predelima, gde ima divljači, budu još oprezniji za volanom.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Izrael je pristao na prekid vatre između Sjedinjenih Američkih Država i Irana, preneo je Si-En-En, ali se situacija na terenu i dalje ne smiruje, pošto Izrael i Iran upravo razmenjuju udare, dok protivvazdušna odbrana deluje iznad Jerusalima.
Na društvenoj mreži Iks, jedan od gledalaca Informer televizije podelio je isečak večerašnjeg izveštavanja našeg reportera Vladimira Savića koji se nalazio ispred tajkunske televizije N1, zbog protesta zaposlenih, a koji je tom prilikom sreo propalog političara Srđana Milivojevića.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević danas je tokom prvog Kolegijuma naše televizije komentarisao situaciju u tajkunskim medijima, gde je nastala prava histerija među zaposlenima zbog dolaska novih vlasnika i direktora Junajted medije, a potom je izneo ponudu za dugogodišnju voditeljku N1 Natašu Miljlović.
Zvanično je počelo emitovanje Srpskog dnevnika, udarne informativne emisije u do sada neviđenom formatu. U našem Srpskom dnevniku čuje se glas naroda, a jedini prioritet je istina!
Srpski dnevnik počinje danas, 6. aprila u 21 čas! Osim najvažnijih vesti i tema, gledaoci će imati priliku da prvi saznaju i najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Marijana Milićeivć.
U Nemačkoj tokom Vaskrsa, mir i odmor građana strogo su zaštićeni, pa i naizgled bezazlene stvari, poput pravljenja buke, mogu se kazniti i do 50.000 evra.
Svetska zdravstvena organizacija (SZO) je u jučerašnjem izveštaju istakla da približno 20 odsto slučajeva tuberkuloze u Evropi ostaje nedijagnostikovano ili neprijavljeno, dok je i u Srbiji zabeležen rast.
Ministar odbrane Bratislav Gašić najavio je da bi ponovno uvođenje obaveznog vojnog roka u Srbiji moglo da počne krajem ove ili početkom naredne godine, uz trajanje služenja od 75 dana.
Velika Britanija je naredila hitnu evakuaciju vojnog osoblja iz Iraka, dok Francuski predsednik Emanuel Makron sazvao je za sutra ujutru hitnu sednicu Saveta za nacionalnu odbranu kako bi se razmotrila eskalacija krize u Persijskom zalivu.
Sjedinjene Države su trenutno usred žestokih pregovora o Iranu, dok se ultimatum Teheranu približava datumu isteka, izjavio je američki predsednik Donald Tramp, a prenose mediji.
Srpska filmska kompozitorka Aleksandra Kovač ostvarila je izuzetan međunarodni uspeh. Pozvana je da učestvuje u prvom Composers Club-u festivala Cannes series 2026, elitnoj profesionalnoj platformi koja okuplja 20 najznačajnijih kompozitora savremene muzike za TV serije iz celog sveta.
Stručnjaci objašnjavaju zbog čega nije dobra ideja uklanjati sede vlasi čupanjem, koje posledice to može imati i kako je bolje reagovati kada ih uočite.
Datum 15. april označava trenutak kada novac stiže za Bikove, Škorpije i Jarčeve baš onda kada je najpotrebniji, pomažući da se zatvore dugovi i reše porodične brige.
Tiramisu spada u one poslastice koje su uvek aktuelne, lagan je, kremast i izuzetno ukusan. Odličan je izbor i za svečane prilike, ali i za trenutke kada želite da sebi i bližnjima priuštite nešto posebno.
Mobilni telefon često ostaje prazan u ključnim trenucima, ostavljajući nas da čekamo pored utičnice, ali postoji pet saveta koji mogu da ubrzaju proces punjenja.
Rijaliti učesnice Maja Marinković i Stanija Dobrojević ušle su u žestok sukob, kada je Stanija zbog uvreda poručila Maji da će njenog oca Takija Marinkovića strpati u zatvor.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar