Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Boru, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u ovom gradu, podneće krivične prijave protiv sedam osoba, zbog sumnje da su izvršile krivično delo teška krađa.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su I. J. (21) iz ovog grada, zbog sumnje da je, počinio krivično delo teška krađa i dva krivična dela teška krađa u pokušaju.
14.12.2023
13:45
Policija je ukradene predmete pronašla i vratila ih vlasniku.
Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Boru, osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužiocu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Boru, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u ovom gradu, podneće krivične prijave protiv sedam osoba, zbog sumnje da su izvršile krivično delo teška krađa.
Saudijska Arabija i Ujedinjeni Arapski Emirati nalaze se na korak od ulaska u rat protiv Irana, a odluka Rijada da se priključi napadima mogla bi biti doneta u svakom trenutku, prenosi Vol strit džornal pozivajući se na izvore bliske vlastima.
Bivši visoki zvaničnik KFOR-a i UNMIK-a, portugalski general-major u penziji, Raul Kunja izjavio je danas da je NATO bombardovanje SR Jugoslavije 1999. godine bilo u potpunosti protivno međunarodnom pravu.
Panika u Hrvatskoj i u drugim delovima Evrope zbog nestašice goriva i njegovog poskupljenja ne prestaje, dok u Srbiji stanje na pumpama nije promenjeno i snabdevanje teče po planu.
Biljana Pantić - Pilja, šefica delegacije Skupštine Srbije u Parlamentarnoj skupštini Saveta Evrope (PSSE), Marko Đurić, ministar spoljnih poslova Srbije i Nemanja Starović, ministar za evropske integracije, oglasili su se na svojim Iks nalozima povodom Zdravka Ponoša, opozicionog blokadera, koji na sve načine pkušava se dočepa fotelje.
Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
"BYD Dolphin Surf", dobio je nagradu najurbanijeg automobila na svetu, a ujedno je jedan od najpristupačnijih električnih automobila u Evropi. Cena istog kreće od 21.990 evra u Srbiji.
Pre 27 godina, 24. marta oko 20 časova, počela je NATO agresija na Saveznu Republiku Jugoslaviju. Širom naše zemlje sirene za vazdušnu opasnost oglašavale su se tačno 78 dana, do 10. juna 1999 godine. Agresija je nepravedno dobila naziv "Milosrdni anđeo".
U Srbiji se danas očekuje smena sunca i oblaka, ponegde sa slabom kišom, a na visokim planinama sa provejavanjem slabog snega, navodi se u prognozi Republičkog hidrometeorološkog zavoda.
U Taškentu je 24. marta potpisana mapa puta za saradnju u nuklearnoj i srodnim oblastima između državne korporacije "Rosatom" i Agencije za nuklearnu energiju pri Kabinetu ministara Republike Uzbekistan (Agencija "Uzatom"), kao i dodatni sporazum uz ugovor o izgradnji nuklearne elektrane.
Ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov izjavio je danas da smo poslednjih meseci i nedelja svedoci dramatičnih događaja na Bliskom istoku i u Latinskoj Americi, a primetili smo da su neki stručnjaci, uključujući i one u Rusiji, specijalizovani za istoriju međunarodnih odnosa, već počeli da karakterišu i kvalifikuju ono što se dešava kao treći svetski rat.
Ministar kulture Nikola Selaković istakao je u Matici srpskoj na zasnivanju "Poklon biblioteke Rusije" i otvaranju izložbe "Ruske diplomate i srpska borba za nezavisnost 1876. godine" da ovaj značajan kulturni događaj na najjači način svedoči o snazi saradnje, međusobnog poštovanja i trajnih duhovnih veza između dva naroda.
Povodom Svetskog dana pozorišta u petak 27. marta 2026. godine Atelje 212 otvara svoja vrata za sve zainteresovane, sa željom da naša publika otkrije i upozna poznate i nepoznate prostore pozorišta.
Negde u pozadini, daleko od vaših razgovora i emotivnih dilema, postoji jedan matematički sistem koji na vašu vezu gleda mnogo hladnije nego bilo koji prijatelj.
Prethodne noći u "Eliti 9", rijaliti učesnici Anita Stanojlović i Luka Vujović su saznali da postaju roditelji, nakon čega su se oglasile njihove porodice.
Pevačica Jelena Karleuša oglasila se povodom 27. godišnjice NATO agresije i poručila koliko je ponosna na svoj narod sa kojim je 1999. prkosila bombama.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar