Beograđanin je u ponedeljak uveče u centru Zenice, nakon što je izgubio 10.000 evra u kockarnici, naočigled velikog broja prolaznika nasred ulice pretukao svoju devojku (29).
Kako izveštavaju mediji iz BIH užasno nasilje se odigralo u ulici Dr Abdulaziz Aska Borića u Zenici, a nažalost niko do prolaznika nije ni pokušao da zaštiti devojku koju je nasilnik brutalno pesnicama udarao u glavu.
Iako niko nije reagovao i stao u zaštitu devojku, jedan prolaznica je ipak pozvala policiju koja je ubrzo stigla, ali na zaprepašćene policajaca devojka koja je imala vidljive povrede na licu nije želela da podnese prijavu.
Prema informacijama iz MUP Zeničko-dobojskog kantona, par koji je učestvovao u ovom incidentu dolazi iz Beograda i privremeno boravi u Zenici, gde su iznajmili stan.
- Devojka je izjavila da je samo došlo do manje prepirke i da nije bilo nikakvog nasilja, a na pitanje kako je zadobila povrede lica, odgovorila je da je ranije pala i povredila se - kazao je izvor iz policije za lokalane medije.
Policija je obavila razgovor i sa zaposlenima u kockarnici jer su svedoci rekli da je par izašao iz tog objekta i saznali da se par kockao i izgubio oko 20.000 konvertibilnih maraka, što je najverovatnije povezano sa nemilim događajem.
U sarajevskom naselju Dolac Malta sinoć je nepoznata osoba pucala na automobil "žestokog momka" Amira Paćiša zvanog faćo, i odnedavno tiktokera koji je preko ove društvene mreže pretio Elvisu Keljmendiju sinu narko bosa Nasera Keljmendija, ali i sudiji Opštinksog suda zbog čega je bio u pritvoru.
Stefan M. (29) iz Kosjerića kojeg je S.A. (19) državljanka Rusije optužila da ju je pretukao u stanu u Beogradu saslušan je danas u Prvom osnovnom javnom tužilaštvu i negirao da je tukao svoju devojku.
Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv N.Ž. zbog postojanja opravdane sumnje da je 22. avgusta prošle godine u porodičnom stanu u Zemunu nožem nasrnuo na oca i pretio mu da će ga ubiti.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U sarajevskom naselju Dolac Malta sinoć je nepoznata osoba pucala na automobil "žestokog momka" Amira Paćiša zvanog faćo, i odnedavno tiktokera koji je preko ove društvene mreže pretio Elvisu Keljmendiju sinu narko bosa Nasera Keljmendija, ali i sudiji Opštinksog suda zbog čega je bio u pritvoru.
Monstruozno iživljavanje blokadera nad jednom starijom gospođom iz Mladenovca samo je još jedan dokaz ko su zgubidani u stvari, na koji način oni razmišljaju, kakvim se rečnikom služe, šta priželjkuju svima onima koji ne misle kao oni, a pogotovo građanima Srbije koji se usude da im protivreče.
Prema ruskim vojnim izvorima, Ukrajina je tokom napada na Moskvu i Podmoskovlje, prvi put zvanično upotrebila nove reaktivne lutajuće bojeve sisteme (dronove kamikaze) iz porodice Bars, uključujući modele RS-1 Bars i BARS-SM Gladijator.
Poznati novinar i analitičar Uroš Piper oglasio se povodom sinoćnje emisije "Utisak nedelje" kod Olje Bećković na tajkunskoj Novoj S, rakrinkavši blokadere koji su u njoj učestvovali.
Narodni poslanik i poznati advokat Vladimir Đukanović , otkrio je namere samozvanih političkih aktivista i blokadera koji su sinoć, tokom gostovanja u emisiji Utisak nedelje, otvoreno priznali šta je njihov krajnji cilj – političko kadriranje i preuzimanje svih institucija i strukovnih udruženja u zemlji!
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Danas su dobrena 54 zahteva u ukupnoj vrednosti od blizu 900.000 evra, saopštila je Komisije za dodelu subvencija za kupovinu prve nekretnine po osnovu rođenja deteta.
Prava drama odigrala se u selu Stabna smeštenom oko 20 kilometara od centra Plužina kada je medved došao neposrednu blizinu kuće u kojoj sama živi jedna starija meštanka.
Krajem prošle godine Fondacija Humana srca pokrenula je akciju pomoći petočlanoj porodici Babić iz sela Bačina kod Varvarina. Danas, nekoliko meseci kasnije, ta akcija dobija svoj najlepši epilog - porodica Babić ulazi u novi dom.
Svaka vojna akcija SAD protiv Kube dovela bi do krvoprolića sa nesagledivim posledicama po regionalni mir i stabilnost, poručio je danas kubanski predsednik Migel Dijaz-Kanel.
Za bivšeg šefa predsedničke kancelarije Ukrajine Andrija Jermaka plaćena je kaucija od 140 miliona grivni (oko 2,7 miliona evra), koju mu je prethodno odredio Vrhovni antikorupcijski sud, saopštila je Katerina Šipilova iz pres-službi Suda.
Argentinska pevačica Šakira dobila je konačnu pravnu bitku sa poreskim vlastima u Španiji koje će morati da joj vrate više od 60 miliona evra, koliko su iznosili nametnuti porez i novčani penali, koji su prema mišljenju suda, nezakonito određeni.
Stjuardesa Barbijebak La Asafata upozorava da sedenje sa prekrštenim nogama tokom leta nije preporučljivo, jer usporava cirkulaciju krvi i povećava rizik od stvaranja krvnih ugrušaka u nogama.
Mnogi smatraju da je sasvim normalno da luk posle nekoliko nedelja omekša, proklija ili počne da truli. Međutim, stari trik koji su godinama koristile naše bake pokazao je da luk može ostati svež znatno duže.
Tikvice su mnogima omiljeno povrće, ali često završe samo u musaki ili pohovane. Upravo zato su projice sa tikvicama pravo osveženje za porodičnu trpezu.
Pevačica Jelena Karleuša danas je u vrelom izdanju pozirala ispred zlatne limuzine, kojom je njen kolega iz žirija reper Desingerica stigao u Šimanovce.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar