Pripadnici Uprave saobraćajne policije presretačem su u Bulevaru Patrijarha Dimitrija u Beogradu zaustavili vozilo "BMW", koje se kretalo brzinom od 117,9 kilometara na čas na putu u naselju gde je ograničenje brzine 50 kilometara na čas.
"Vozilom je upravljao dvadesetsedmogodišnji vozač koji je bio pod dejstvom kokaina, dok je kontrolom vozila utvrđeno da su prednja bočna stakla bila prekomerno zatamnjena" navodi se u saopštenju MUP.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Boru i Negotinu tokom vikenda isključili su iz saobraćaja trojicu vozača koji su vozili pod dejstvom alkohola i jednog pod dejstvom psihoaktivnih supstanci.
Presretači Uprave saobraćajne policije zaustavili su četrdesetogodišnjeg vozača Mercedesa, koji se na državnom putu Bačka Palanka - Novi Sad, u Begeču, kretao vozilom brzinom od 201,9 kikometara na čas, na delu puta gde je ograničenje brzine 80 kilometara na čas, saznaje Informer.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Leskovcu i Medveđi tokom vikenda otkrili su trojicu vozača koji su upravljali pod dejstvom psihoaktivnih
sustanci, dok je od ukupno 1.153 alkotestiranih vozača ustanovljeno da su 24 upravljala pod dejstvom alkohola.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Boru i Negotinu tokom vikenda isključili su iz saobraćaja trojicu vozača koji su vozili pod dejstvom alkohola i jednog pod dejstvom psihoaktivnih supstanci.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas s predsednikom Vlade Češke Republike Andrejem Babišem, koji boravi u dvodnevnoj zvaničnoj poseti. Nakon sastanka usledile su izjave za medije.
Kazahstan i Kina potpisali su više od 70 komercijalnih dokumenata vrednih preko 15 milijardi dolara, čime Peking dodatno učvršćuje položaj u zemlji koju je Rusija vekovima smatrala prostorom svojih posebnih ekonomskih i političkih interesa.
Sramota takozvane blokaderske liste dosegla je neslućene razmere kroz promociju Vesne Seničić, profesorke srpskog jezika u kraljevačkoj gimnaziji, koja je svojim delovanjem upropastila generacije đaka!
Dok hrvatski "Jutarnji list" upozorava da su laka vremena prošlost, podaci pokazuju da Srbija beleži znatno snažniji realni rast zarada i ima osetno manji udeo javnog duga u BDP-u.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ugostiće u petak na Andrićevom vencu ambasadora Republike Austrije Kristijana Ebnera, koji nakon višegodišnjeg angažmana zvanično privodi kraju svoju diplomatsku službu u Beogradu.
U Novom Sadu u 63. godini preminuo je Siniša Kostić, novinar, dopisnik više medija, pesnik, boem,čovek plemenitog srca koji je neizmerno voleo svoj zavičaj.
Nacionalni park „Tara“ nedavno je obeležio 45 godina postojanja, od dana kada je ustanovljeno da su prirodne vrednosti Tare iznad prosečnih i da imaju nacionalni značaj
Ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milica Đurđević Stamenkovski potpisala je ugovor sa direktorom Zavoda za zaštitu spomenika kulture Niš Dušanom Andrejevićem.
U zaseoku Ilijak u Mrčajevcima ovih dana završava se veliki posao. Na radost svih koji žive baš u ovom delu, a naročito dece kojih ovde ima najviše, asfaltiraju se i manje ulice.
Šumski požari bukte na jugozapadu Francuske, u centralnoj Španiji i na Siciliji. Hiljade ljudi su evakuisane, a vatrena stihija odnela je i ljudske živote.
Glumica Eva Ras ponovo je zatalasala javnost i pokrenula lavinu reakcija na Fejsbuku, u kom je oštro napisala šta misli o nekadašnjoj državi Jugoslaviji.
Slavna nemacka manekenka i jedna od najpoželjnijih žena sveta, Hajdi Klum (53), ponovo je uspela da zapali društvene mreže i dovede atmosferu do usijanja.
Otkrivanje novih destinacija i beg od svakodnevnog stresa nisu samo uživanje, nauka je potvrdila da boravak u novim predelima direktno usporava proces starenja i obnavlja organizam
Letnje vrućine, znojenje i nedostatak minerala glavni su krivci za bolne grčeve, ali pravilno istezanje i brza masaža opuštaju mišić i zaustavljaju spazam bilo da ste u krevetu ili u vodi.
Industrijsko udruženje GSMA tvrdi da bi isključivanje kineskih dobavljača iz evropskih telekomunikacionih mreža koštalo između 30 i 40 milijardi evra, a Evropska komisija procenjuje da bi troškovi bili približno četiri puta manji.
Pevačica Edita Aradinović zahvalila se na čestitkama nakon porođaja, ali i otkrila da ne zna gde se nalazi posle svega, kao i da nije sigurna koji je horoskopski znak ćerka.
Pevačica Nadežda Biljić je privukla ogromnu pažnju javnosti kada je njen snimak u kom posvećuje pesmu predsedniku Aleksandru Vučiću postao viralan na internetu!
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.