Sumnja se šta je izazvalo tragediju u brusu: Dragana vozila dete u vrtić, pa sletela u reku
Podeli vest
Devojčica (3) poginula je u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u selu Milentija kada je vozilo kojim je upravljala njena majka Dragana S. sletelo sa puta, a kako "Blic" nezvanično saznaje, sumnja se da je uzrok nesreće neprilagođena brzina uslovima puta.
Prema našim saznanjima, prilikom izlaska iz krivine u selu Milentija, Dragana S. je izgubila kontrolu nad vozilom, probila je zaštitnu ogradu, sletela u reku nakon čega je vozilo završilo na krovu.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Zaječaru, u saradnji sa Upravom granične policije, uhapsili su rumunskog državljanina M. I. (36) zbog sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga.
Biciklista star 72 godine povređen je danas oko 12.25 časova u udesu koji se dogodio u kružnom toku na Bulevaru Cara Konstantina u Nišu, nedaleko od šoping centra "Stop šop".
23.01.2024
15:19
- Na putu je bilo snega i blata - kaže izvor "Blica".
Kako saznajemo, uzrok nesreće je navodno neprilagođena brzina uslovima na putu, a istraga će utvrditi uticaj ostalih faktora.
- Devojčica je bila uredno vezana, sedela je na zadnjem sedištu, a povredama koje je zadobila u nesreći je podlegla u Domu zdravlja Brus - kaže naš izvor.
Jutros oko 10 časova u selu Milentije kod Brusa, došlo je do teške saobraćajne nesreće, kada je poginula trogodišnja devojčica, dok se lekari bore za život njenoj majci.
Učenik osmog razreda subotičke Osnovne škole "Sečenji Ištvan", koji je prema tvrdnjama roditelja drugih đaka, pretio da će ih sve pobiti, i razrednog starešinu i nastavnicu hemije, do daljnjeg neće ići u školu, a nastava se nakon incidenta, pretnji i protesta roditelja odvija normalno.
23.01.2024
14:47
Podsetimo, kako smo ranije pisali, Dragana je sa teškim povredama opasnim po život prevezena u bolnicu.
Kako su meštani sela Milentija rekli za "Blic" Dragana je krenula na posao, a devojčicu je vozila u vrtić.
„Da ne beše psa Crnog udavio bi se u kanalu jer mi je voda sve više i više ulazila u usta. Crni je lajao i lajao i dozvao u pomoć moju ženu, snaju i komšinicu“, govori Vlada Milosavljević (84) iz Donjeg Dušnika kraj Niša, poznatiji kao Vlada pekar, pošto je dugo radio kao pekar i imao svoju pekaru.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Zaječaru, u saradnji sa Upravom granične policije, uhapsili su rumunskog državljanina M. I. (36) zbog sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga.
Bura zbog smene Igora Božića, sada već bivšeg direktora tajkunske televizije N1, nikako se ne stišava, a osim što su ostali zaposleni zapali u stanje histerije nakon te odluke novih vlasnika Junajted medije, mreže ne prestaju da bruje gde bi udarne pesnice i ovog medija i Nove S mogle da završe ako ih zadesi Božićeva sudbina.
Posada misije Artemis II tokom leta oko Meseca uočila je neobične boje na njegovoj površini, uključujući smeđe tonove i izolovana zelenkasta područja, prenosi Foks njuz.
Na društvenoj mreži Iks, jedan od gledalaca Informer televizije podelio je isečak večerašnjeg izveštavanja našeg reportera Vladimira Savića koji se nalazio ispred tajkunske televizije N1, zbog protesta zaposlenih, a koji je tom prilikom sreo propalog političara Srđana Milivojevića.
Sin američkog predsednika Donalda Trampa, Donald Tramp Mlađi, doputovao je u Banjaluku. Tramp Mlađi se sastao sa domaćim privrednicima kako bi razgovarao o potencijalnim ulaganjima u Republiku Srpsku. Tramp Mlađi je takođe posetio Palatu Republike, kao i porodično imanje Milorada Dodika u Bakincima.
Poslanici Skupštine Crne Gore nisu podržali inicijativu Demokratske narodne partije (DNP) Milana Kneževića da se u dnevni red današnje sednice uvrsti predlog o uvođenju srpske trobojke kao narodne i državne zastave.
Zvanično je počelo emitovanje Srpskog dnevnika, udarne informativne emisije u do sada neviđenom formatu. U našem Srpskom dnevniku čuje se glas naroda, a jedini prioritet je istina!
Srpski dnevnik počinje danas, 6. aprila u 21 čas! Osim najvažnijih vesti i tema, gledaoci će imati priliku da prvi saznaju i najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Marijana Milićeivć.
U Nemačkoj tokom Vaskrsa, mir i odmor građana strogo su zaštićeni, pa i naizgled bezazlene stvari, poput pravljenja buke, mogu se kazniti i do 50.000 evra.
Ministar odbrane Bratislav Gašić najavio je da bi ponovno uvođenje obaveznog vojnog roka u Srbiji moglo da počne krajem ove ili početkom naredne godine, uz trajanje služenja od 75 dana.
Kriza u odnosima između Sjedinjenih Američkih Država i njihovih saveznika u okviru NATO postaje sve vidljivija, dok evroatlantska solidarnost, prema ocenama pojedinih zvaničnika, počinje da slabi.
U slučaju dalje eskalacije sukoba, Iran upozorava da je spreman da izazove potpuni energetski kolaps u regionu, ciljajući ključna postrojenja u Persijskom zalivu.
Srpska filmska kompozitorka Aleksandra Kovač ostvarila je izuzetan međunarodni uspeh. Pozvana je da učestvuje u prvom Composers Club-u festivala Cannes series 2026, elitnoj profesionalnoj platformi koja okuplja 20 najznačajnijih kompozitora savremene muzike za TV serije iz celog sveta.
Stručnjaci objašnjavaju zbog čega nije dobra ideja uklanjati sede vlasi čupanjem, koje posledice to može imati i kako je bolje reagovati kada ih uočite.
Tiramisu spada u one poslastice koje su uvek aktuelne, lagan je, kremast i izuzetno ukusan. Odličan je izbor i za svečane prilike, ali i za trenutke kada želite da sebi i bližnjima priuštite nešto posebno.
Mobilni telefon često ostaje prazan u ključnim trenucima, ostavljajući nas da čekamo pored utičnice, ali postoji pet saveta koji mogu da ubrzaju proces punjenja.
NordVPN je lansirao My Location - besplatan alat koji korisnicima omogućava da u sekundi otkriju svoju stvarnu fizičku lokaciju, kao i virtuelnu lokaciju koju sajtovi prepoznaju kada ih posećuju.
Rijaliti učesnice Maja Marinković i Stanija Dobrojević ušle su u žestok sukob, kada je Stanija zbog uvreda poručila Maji da će njenog oca Takija Marinkovića strpati u zatvor.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar