"Tata i mama ne znaju kako da žive bez tebe!" Roditelji neutešni nakon gubitka sina koji je sleteo u Dunav
Podeli vest
Prošlo je sedam dana od stravične saobraćajne kod Velikog Gradišta u kojoj je poginuo Duško Đorđević (32) zvani Moša, kada je džip BMW u kom je bio suvozač završio u hladnom Dunavu, a njegov je i dalje neutešan pa se potresnom porukom oprostio od njega.
Saobraćajna nesreća, podsetimo dogodila se 19. januara u 8.40 sati u mestu Ostrvo koje je udaljeno nekoliko kilometara od Velikog Gradišta i to kada je poginuli krenuo da pliva za Časni krst. Sumnja se da je do jezive nesreće navodno došlo kada je vozač BMW, inače prijatelj poginulog usled neprilagođene brzine ispravio oštru krivinu i iz desne kolovozne trake prešao u levu i završio u reci.
Tri lica danas su uhapšena zbog učešća u automobilskoj trci organizovanoj u sredu posle ponoći na putu Gnjilane - Bujanovac u kojoj je poginuo mladić (28), a njegov saputnik zadobio telesne povrede.
Kako nezvanično saznajemo, saobraćaj je obustavljen jer se jedan automobil iznenada zapalio.
26.01.2024
18:33
Fotografija na kojoj se nastradali Duško Đorđević smeje, sa crnim florom sa desne strane je najtužnija slika koja se može videti na Fejsbuku nesrećnog čoveka koji je iznenada morao da sahrani svoje dete. Uz pomenutu fotografiju esrećni čovek je objavio i potresne reči koje slamaju srce.
- Sine, od kako si otišao na večni put tata i mama ne znaju kako da žive bez tebe. Sine moj, tuga će me ubiti. Zato bi voleo da ovakva sudbina nikog ne zadesi, jer je tata živeo za tebe i tvoju sreću. Moj život je bio vezan za najgoru bolest tako da oprosti za sve. Sada kad znam da te više nema ne znam što više živim i idem na tu prokletu dijalizu. Voleo bi što pre da te vidim, jer meni nema života. Zauvek te voli tvoj tata Moša - napisao je potresno otac Duška Đorđevića na Fejsbuku.
Nepoznatom muškarcu pozlilo je danas na na skijalištu na Staroj planini u Knjaževcu nakon čega je preminuo.
26.01.2024
17:22
Foto: Tanjug/privatna arhiva
Nakon ove objave samo su se nizali tužni komentari, uz poneku reč utehe.
- Neka počiva među anđelima i u božjem raju, a vama Mošo iskreno saučešće i morate nastaviti dalje. Dragi prijatelju, nema mu je večna slava. Tuga do neba, anđeli neka ga čuvaju - piše između ostalog u nekoliko komentara ispod fotografije.
- Naše saučešće Mošo, tuga i bol su neopisivi. Neka mu je laka crna zemlja, rođače. Posle ovakvog događaja teško je bilo šta reći jer su reči suvišne. Čast mi je što sam te znala i što sam upoznala jednu dobru dušu.
Foto: Tanjug/privatna arhiva
Duškov otac je potom objavio još nekoliko tužnih pesama koje je prokomentarisao sa rečima: "Za mog sina, za moju večnu tugu", i "Za mog sina nikad prežaljenog. Za moju večnu tugu koju nikad neću prežaliti."
Pa da podsetimo, obdukcija je pokazala da je smrt mladića nastupila prilikom utapanja. Kako je utvrđeno Đorđević nije imao nijednu povredu na svom telu. Njegov prijatelj prilikom nesreće nije nije povređen, ali je dobio hipotermiju i bio je smešten u požarevačku bolnicu. Sumnja se da su mladići kobnog dana žurili ka Velikom Gradištu nakon što su odvezli prijatelja u susedno mestu, i to navodno zbog želje Đorđevića da stigne na vreme kako bi plivao za Časni krst.
N.D. (45) otac iz okoline Novog Pazara koji je godinama seksualno zlostavljao svoju ćerku (13) otkriven nakon što je policija u akciji Armagedon krajem decembra prošle godine uhapsila više pedofila i u njihovim kompijuterima pronašla užasne fotografije i snimke, koje im je on prodao.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Tri lica danas su uhapšena zbog učešća u automobilskoj trci organizovanoj u sredu posle ponoći na putu Gnjilane - Bujanovac u kojoj je poginuo mladić (28), a njegov saputnik zadobio telesne povrede.
Indijska kompanija Reliance Industries, vlasnik najvećeg rafinerijskog kompleksa na planeti, obnovila je kupovinu ruske sirove nafte nakon kratkog zastoja.
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas da su izbori za prištinski parlament koji se održavaju 28. decembra od presudnog značaja za opstanak srpskog naroda na Kosovu i Metohiji i pozvao sve Srbe da podrže Srpsku listu.
Danica Vučenić, udarna pesnica tajkunske, antisrpske televizije N1 koja već duže od godinu dana otvoreno podržava rušenje Srbije na ulicama, sada je u programu uživo patosirala blokadere.
Ministar pravde Nenad Vujić oglasio se povodom postupanja predsednika Visokog saveta tužilaštva (VST) Branka Stamenkovića, istakavši kako to predstavlja otvoreno kršenje Zakona i Poslovnika o radu VST i nedopustiv čin institucionalne samovolje.
Udruženja za zaštitu potrošača već godinama upozoravaju na prevare u turizmu, ali turističke agencije i dalje nesmetano posluju, ostavljajući putnike bez novca, ali i onoga što je najvažnije, a to je zaštita.
Novo istraživanje naglašava da se Antarktik ne topi samo odozgo, pod uticajem zagrevanja atmosfere, već i odozdo, u kontaktu sa toplom dubokom morskom vodom.
Članovi Vlade saglasili su se na današnjoj sednici, da do kraja 2025. godine i u 2026. godini direktori zdravstenih ustanova, u kojima se sprovode poslovi u cilju smanjenja liste čekanja, donesu odluku o preraspodeli radnog vremena.
Na društvenim mrežama pojavio se snimak gde se predsednik Burkine Faso Ibrahim Traore na poseban način pozdravio sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom u odnosu na druge važne ličnosti, koji je privukao veliku pažnju javnosti.
Iako danas u svetu besni više sukoba nego ikad od Drugog svetskog rata, na Filipinima postoji tradicija božićnog primirja u najdugotrajnijoj komunističkoj pobuni na svetu.
Diskusija o seriji "Tvrđava" održana je juče, a u razgovoru su učestvovali autori i saradnici jednog od najzapaženijih domaćih televizijskih ostvarenja.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar