Ludo zaljubljeni u udate žene, Srećko, Zoran i Dražen želeli su da ljubavnice uvedu u bračne vode. Nisu birali sredstva da se dokopaju životne saputnice, pa su odlučili da se odmetnu u dželate.
Muškarac D. L. (19) iz Doboja sinoć je sa ljubavnicom A.K. (33) ubio njenog supruga Sašu K. (45), trgovca automobilima i vlasnika rentakar agencije. Njih dvoje su žrtvu prvo pokušali da otruju, a zatim su Sašu oteli i na kraju ga ubili u šumi kraj Doboja.
Klupko zločina policija je brzo rasplela i nekoliko sati po otkriću monstruoznog zločina uhapsila ljubavnika tinejdžera i Andreu, koji sada mogu da budu osuđeni i na doživotnu kaznu zatvora.
Foto: ATV
Po sličnom receptu ruke je okrvavio i Srećko M. (25), ubica Dejana Paunovića (33) iz Klokočevca kod Majdanpeka. Bio je ljubavnik žrtvine žene Slađane (28). I ne samo ljubavnik, već i otac deteta koje je Dejanu predstavljeno kao njegovo, piše 24.sedam.
Foto: Privatna arhiva
Tako je Srećko, po nalogu ljubavnice, sa rođakom Milošem P. (17) Paunovića ubio 5. avgusta 2023. Samo dva meseca pre nego što će počiniti zločin, Srećko je objavio fotografiju na Fejsbuku gde su njih dvojica u jednoj kući uz opis: "Opuštanje posle lova".
Supružnici, ipak, ubitačniji
A ubistvo Anela Papića (32) iz Sjenice pokazuje i da su ljubavnici žrtve supružnika. Njega su 23. juna 2017. godine ubili Senad (38) i Mubera (36) Muhović iz Sjenice, koji su osuđeni u Višem sudu u Novom Pazaru na po 40 godina zatvora. Mubera je svog ljubavnika Anela namamila u šumarak kraj sela, gde su ga nasmrt pretukli supružnici.
Aleksandar L. (28) uspeo je da izbegne sudbinu Dražena, Srećka... On je danima saslušavan kao ljubavnik Biljane Stojanović iz Velikog Trnjana kod Leskovca, koja je presudila sebi pošto je tri godine ranije ubila muža Ivana, a njegov leš zabetonirala u buretu u štali.
Telo je otkriveno 28. juna 2022. godine, tek kad je žena presudila sebi popivši otrov u šupi u kojoj je bilo i telo njenog supruga. Na kraju, Aleksandar L. je oslobođen svih sumnji.
Foto: Informer
Ilustracija
Zoran Dimić (52), s druge strane, postao je utamničeni ljubavnik. On je 25. aprila 2019. u Vrdniku ubio Nemanju Grčića (37), a u tome mu je pomogla supruga žrtve Danijela Đilasović (43), odnosno ubičina ljubavnica. Žena je kobne večeri pozvala ljubavnika u vikendicu da joj ubije muža, zbog čega on sada, posle odluke Apelacionog suda u Novom Sadu, robija 15 godina. Ljubavnica je dobila osam godina zatvora.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustovao je svečanom otvaranju prve fabrike humanoidnih robota u Srbiji, svetskog tehnološkog giganta kompanije "Minth".
Beloruski predsednik Aleksandar Lukašenko doputovao je u Moskvu na razgovore sa Vladimirom Putinom u trenutku naglog rasta straha od širenja ukrajinskog sukoba, a bezbednost će zvanično biti jedna od glavnih tema dvojice lidera.
General Ratko Mladić bio je poznat kao veliki vojskovođa, vrhunski profesionalac i častan oficir koji se borio za svoju otadžbinu, poruka je ruskog i srpskog akademika Jelene Guskove, autora dve knjige o srpskom generalu.
Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta oštro je danas osudio skandalozne poteze i retoriku ministra odbrane Bosne i Hercegovine Zukana Heleza, poručivši da on bezobzirno zloupotrebljava smrt generala Ratka Mladića kako bi zadao novi udar na Srbiju i Republiku Srpsku.
Lanu Stanišić, Nemanju Radovanovića i Jovana Ikića veoma je iznenadila informacija da će Exatlon 2 trajati tri meseca, a njihova reakcija će se prepričavati.
Bivši učesnik "Exatlona" Andrej Bedić otkrio je kako se nosio sa porazima u takmičenju, ali i detalje iz privatnog života koje javnost do sada nije znala.
Na društvenim mrežama pojavila se fotografija muzičara Pavla Boškovića, poznatijeg kao Gazda Paja, iz detinjstva, koja je izazvala brojne reakcije i simpatije fanova.
Bivša učesnica Exatlona Sanja Kalinović podelila je sa pratiocima svoje mišljenje o učešću Gazda Paje u novoj sezoni najvećeg sportskog rijalitija na svetu.
U iskrenom intervjuu za Informer, Dušica Topić govorila je o iskustvu u rijalitiju "Exatlon", sportu, životnim lekcijama, ali i novim planovima koji su pred njom.
Paralizovana deca prohodaju, nerotkinje dobijaju porod, a bolesnici koje su lekari otpisali odlaze zdravi - manastir Raletinac kod Rekovca jedno je od najtajnovitijih svetih mesta u Srbiji.
Požar koji je juče izbio na teritoriji sela Muhovo kod Novog Pazara i dalje nije lokalizovan, a vatrogasci ulažu ogromne napore da vatrenu stihiju stave pod kontrolu. Domaćinstva u Muhovu i Kozniku trenutno nisu ugrožena, dok su ekipe preventivno raspoređene u blizini kuća.
Ministarka zaštite životne sredine Sara Pavkov izjavila je da su sve službe u stanju pripravnosti zbog najavljene košave koja preti da otvori nova žarišta u Deliblatskoj peščari.
Rusko vojno rukovodstvo dobilo je od političkog vrha zadatak da razradi i pripremi nekoliko varijanti moguće nove operacije prema Kijevu i Černigovu, tvrdi zamenik šefa kabineta predsednika Ukrajine i brigadni general Pavlo Palisa, pozivajući se na obaveštajne podatke potvrđene iz više izvora.
Sinoć je u Zaječaru počeo tradicionalni rok spektakl, 59.Gitarijada koja se održava u podnožju Kraljevice uz rokere koji su pristigli iz svih gradova Srbije, ali i iz inostranstva.
Na jednoj od najlepših na Sardiniji, Kala Kotićio, broj posetilaca ograničen je na svega 60 dnevno, mesta se moraju unapred rezervisati, a za ulazak se plaća naknada od tri evra.
Domaći kolač od samo 5 sastojaka idealan je kada vam se jede nešto slatko, ukusno i jednostavno za pripremu. Savršen je za sve prilike, posebno kada želite pravi domaći kolač bez mnogo truda.
Srpski influenser Marko Stojković uhapšen je u Splitu i određen mu je pritvor od 15 dana zbog tetovaža sa srpskim obeležjima, među kojima je i tetovaža Draže Mihajlovića.
U domu Dada Polumenta danas je veliki povod za slavlje, budući da pevač proslavlja svoj rođendan, a supruga Ivona raznežila je pratioce dirljivom čestitkom.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.