Skinuo se i tražio oralni seks! Detalji o silovatelju iz Aleksinca
Podeli vest
Muškarac S.J. (32) iz Aleksinca koji je osumnjičen da je u nedelju popodne silovao Nišlijku (24) u liftu jedne zgrade u centru grada, samo tri dana ranije u jednom prigradskom naselju u Aleksincu pokušao to isto da učini.
On se trenutno nalazi iza rešetaka, a kako saznajemo u Višem javnom tužilaštvu u Nišu još nije saslušan što bi trebalo da se obavi danas popodne ili sutra prepodne. Za njegovo procesuiranje zbog sumnje da je izvršio silovanje će biti nadležan Viši sud u Nišu.
Građevinski preduzimač iz Aleksinca S. J. (32) koji je uhapšen preksinoć samo nekoliko sati nakon što je silovao devojku (24) u liftu u zgradi u centru Niša, danima pre jezivog zločina razbijao izloge po Aleksincu i napastvovao je jednu ženu u pekari, a njegovi poznanici uvereni su da je to namerno radio kako bi dospeo u zatvor, pošto je u ogromnim dugovima i mislio je da će ga robija spasti poverilaca!
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Nišu, uhapsili su V. M. (20) iz ovog grada zbog sumnje da je izvršio krivična dela nasilničko ponašanje i teška telesna povreda.
12.02.2024
13:20
- On je u sredu ili četvrtak prošle nedelje ušao u jednu pekaru u tom prigradskom aleksinačkom naselju, vrteo se tu nešto, a onda je skinuo pantalone i gaće, pokazao polni organ jednoj radnici i počeo da se približava njoj, aludirajući na to da želi oralni seks. Vrisak je čula druga radnica, izletela iza zadnjih prostorija i nekako su ga oterale odatle - rekao nam je izvor iz ovog prigradskog naselja.
- Ne možemo mi sada da ulazimo u te detalje šta se i kako dogodilo. Kada se to desilo, a trajalo je nekoliko minuta, odmah smo pozvali policiju. Došli su za desetak, petnaestak minuta i dali smo im snimke svih kamera tako da se na tim video materijalima vidi šta se dogodilo. Policija sve to ima. Sigurno da se radnica istraumirala posle toga - rekao nam je on.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Pazaru, u saradnji sa Upravom granične policije, uhapsili su N. J. (47) i T. V. (41) iz Subotice zbog sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Protiv osumnjičenog silovatelja S.J. Osnovno javno tužilaštvo Aleksinac će pokrenuti krivični prijavu za krivično delo nedozvoljene polne radnje u redovnom postupku što znači da će za to "skidanje" pred radnicom biti gonjen, ali bez pritvaranja, piše Kurir.
- Za to krivično delo zaprećena je sankcija od novčane kazne do tri godine zatvora- rečeno nam je u OJT Aleksinac.
Kako saznajemo on je pravio lom po Aleksincu u par navrata, lomio izloge. Nakon toga je dva puta prebacivan u Specijalnu psihijatrijsku bolnicu u Toponici, ali je puštan jer je zaključeno da nije duševno oboleo.
Njegovo nedelo u nedelju popodne naježilo je mnoge Nišlije jer je jednu devojku pretvorio u žrtvu silovanja i naneo joj traume za ceo život. Kako su nam rekli na licu mesta u zgradi gde se dogodilo bezumlje, on je sačekao da uđe u lift, a onda je jadnu devojku udarao i obljubio.
Prema rečima nadležnih, devojka je iz kandži manijaka izašla sva izgrebana i sa podlivima.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Pera ložač
pre 1 godinu
Onda,, doktorčić,, nije u vinklu ako ga je proglasio uračunljivim. Njega strpati u ludaru pa kad se izleči neka traži posao jer nije stručan..
Građevinski preduzimač iz Aleksinca S. J. (32) koji je uhapšen preksinoć samo nekoliko sati nakon što je silovao devojku (24) u liftu u zgradi u centru Niša, danima pre jezivog zločina razbijao izloge po Aleksincu i napastvovao je jednu ženu u pekari, a njegovi poznanici uvereni su da je to namerno radio kako bi dospeo u zatvor, pošto je u ogromnim dugovima i mislio je da će ga robija spasti poverilaca!
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da je sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom razgovarao o potrebi ukidanja međunarodnog intervencionizma u Bosni i Hercegovini, ističući da su strane sile pretvorile BiH u „nemoguću zemlju“, dok je Rusija jedini objektivan akter u Savetu bezbednosti UN.
NATO je privremeno obustavio razgovore o redefinisanju odnosa sa Rusijom, usled intenziviranja američkih pregovora s Moskvom i Kijevom, prenosi portal Euraktiv pozivajući se na diplomatske izvore.
Članica Stranke slobode i pravde Mila Popović dokazala je svojom izjavom da je tvrdnja predsednika Srbije Aleksandra Vučića o tome da su protesti u zemlji "pobuna bahatih i bogatih" bila istinita.
Lider Novog DSS, najgori od najgorih u žestokoj konkurenciji, oglasio se na Iks komentarišući rođenje Gavrila Ilića, sina poslanice Sonje Ilić, koju su Jovanović i njegova bulumenta povredili tokom terorističkog pira u Skupštini Srbije.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa generalnim sekretarom Organizacije za evropsku bezbednost i saradnju Feridunom Sinirliogluom.
Miša Vacić, lider Srpske desnice, bio je gost Info jutra kod voditeljke Jovane Radović i tom prilikom komentarisao najavljeni koncert Marka Perkovića Tompsona u Zagrebu.
Narodni poslanik Uglješa Mrdić gostujući u Info jutru kod voditeljke Staše Koprivice pozvao je institucije da rade svoj posao i da uhapse novinarku Biljanu Lukić.
Iz godine u godinu sve više ljudi u Srbiji oboleva od različitih oblika karcinoma, a ono što zabrinjava jeste da su maligne bolesti sve češće kod mladih!
Od ove školske godine svi samofinansirajući studenti akreditovanih studijskih programa na visokoškolskim ustanovama čiji je osnivač država, a koji su državljani Republike Srbije imaju pravo na povratak novca u iznosu od 50 odsto troškova koje su prethodno uplatili na ime školarina.
Naučnici sa Univerziteta Kalifornije u Berkliju i Univerziteta Kalifornije u San Francisku postigli su značajan napredak u razvoju uređaja za prevođenje misli u govor.
Poznati engleski fudbalski časopis "FourFourTwo" napravio je listu 50 najvećih derbija na terenima širom sveta, a beogradski večiti derbi zauzeo je tek 22. mesto.
Crnogorski trener Duško Ivanović potpisao je produženje saradnje sa Virtusom na još godinu dana, tako da će predvoditi crno-bele iz Bolonje i sledeće godine.
U izveštaju Biroa za poslove istočne Azije i Tihog okeana o situaciji u Hongkongu za 2025. godinu, koji je juče podnet američkom Kongresu, navedeno je da je Peking preduzeo nove akcije koje direktno prete interesima Sjedinjenih Američkih Država.
Akcije najvećih avioprevoznika na Vol stritu danas su nastavile silazni trend, usled slabije potražnje za putovanjima od očekivane, najave novih carina predsednika Donalda Trampa i oštrog pada poverenja potrošača, prenosi Si-En-Bi-Si.
Kineski predsednik Si Đinping biće glavni gost Rusije u maju, a njegova poseta imaće znatno širi značaj od samog obeležavanja 80. godišnjice Dana pobede, najavio je ruski predsednik Vladimir Putin.
Liderka francuske desničarske partije Nacionalno okupljanje Marin le Pen izjavila je da je Rusija simbolično „vratila lekciju o demokratiji“ evropskim liderima, uključujući i francuskog predsednika Emanuela Makrona, i to – kao bumerang.
Nakon razorne višegodišnje borbe sa rakom grla i pogoršanja zdravstvenog stanja usled upale pluća, čuveni holivudski zavodnik Val Kilmer preminuo je u 65. godini. Poslednju objavu na Instagramu posveto je ulozi Betmena koja ga je proslavila.
Melanija Tramp je govorila na 19. dodeli međunarodnih nagrada "Women of courage" ("Hrabre žene") u Stejt departmentu u elegantnom i atraktivnom kaputu savršenog kroja.
Bejli, petogodišnji australijski ovčar, postala je internet senzacija nakon što je svojim neverovatnim instinktom pomogla vlasnici koja je zamalo izgubila svest zbog sindroma POTS.
Avion sa više od 200 putnika, koji je leteo iz Indonezije u Australiju, morao je da se vrati nakon što je jedna putnica pokušala nasilno da otvori vrata.
Martina Big, poznata kao Malaika, nemačka je manekenka opsednuta plastičnim operacijama i sunčanjem, koja tvrdi da ima najveće grudi u Evropi. Sada planira dodatne operacije pre nego što se preseli u Afriku, gde se identifikuje kao crnkinja.
Dženan Lončarević prošle godine se posle 25 godina braka razveo od supruge Samire, koja je sada sve zaintrigirala zagonetnom objavom na društvenim mrežama.
Dara Bubamara je izdala novi album, a tim povodom gostovala je u emisiji "Amidži šou". Pevačica je celo veče najavljivala dolazak svojih saradnika, koji se na kraju nisu ni pojavili.
Davor Bernardić, kandidat za gradonačelnika Zagreba, šokirao je izjavom o koncertu hrvatskog pevača koji slavi ustaštvo, Marka Perkovića Tompsona sramno ga uporedivši sa Aleksandrom Prijović.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar