Sakupljač otpada dodirivao dečaka (13)! Novi detalja napastvovanja kod Niša
Podeli vest
Nišliji D.M. (53) koji je uhapšen 26.februara zbog sumnje da je neprimereno dodirivao jednog dečaka starog 13 godina, određen je pritvor nakon saslušanja u Osnovnom sudu u Nišu. On je prethodno saslušan u Osnovnom javnom tužilaštvu u Nišu koje je predložilo pritvor.
Predlog je prihvatio sud tako da će osumnjičeni pedofil biti iza rešetaka tokom trajanja istrage kako ne bi uticao na svedoke.
U Višem javnom tužilaštvu u Vranju danas je saslušan vozač R.R. koji je izazvao saobraćajnu nesreću u kojoj su stradala trojica migranata i njemu je određen pritvor do 30 dana.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Zaječaru, u saradnji sa Upravom granične policije, uhapsili su rumunskog državljanina M. I. (36) zbog sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga.
23.01.2024
15:23
- Dana 26. februara 2024. godine, od strane sudije za prethodni postupak Osnovnog suda u Nišu, osumnjičenom D.M., određen je pritvor zbog osnovane sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljene polne radnje iz čl. 182 st.2 u vezi sa čl.180 st.1 KZ. Po navedenom rešenju, pritvor osumnjičenom može trajati najduže 30 dana - potvrdila je portparol Osnovnog suda u Nišu sudija Ana Veličković.
Na predlog Osnovnog javnog tužilaštva u Smederevu protiv M.Č. (42), zbog sumnje da je izvršio krivično delo nasilje u porodici, određen je pritvor u trajanju od 30 dana zbog postojanja osobitih okolnosti koje ukazuju da će boravkom na slobodi ometati postupak uticajem na oštećenog i svedoke.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Zrenjaninu, po nalogu glavnog javnog tužioca Osnovnog javnog tužilaštva u Zrenjaninu, uhapsili su D. J. (41) iz ovog grada, zbog sumnje da je izvršio krivično delo nasilničko ponašanje.
22.01.2024
10:06
Ilustracija
Prema njenim rečima osumnjičenom je određen pritvor "jer postoje osobite okolnosti koje ukazuju da će osumnjičeni ometati postupak uticanjem na svedoke".
Kako "Blic" piše, osumnjičeni D.M. je sakupljač otpadnog papira i sekundarnih sirovina koje prodaje reciklažnim centrima i tako se izdržava. Sumnja se da je sa dvojicom maloletnika stupio u kontakt na niškom buvljaku, koji je nalazi iza pijace Otvoreni tržni centar.
Odatle su otišli do jedne napuštene kuće, nedaleko od OTC-a gde se desio pedofilski incident. D.M. se sumnjiči da je dečaka neprimereno dodirivao, dok je drugi dečak, koji je bio sa njim u društvu sve to snimao mobilnim telefonom.
Snimak se našao i na društvenim mrežama pa je priča došla do majke dečaka koja je sve prijavila policiji. D.M. je identifikovan, pronađen i priveden u tužilaštvo na saslušanje.
Protiv njega je nakon saslušanja u Osnovnom javnom tužilaštvu u Nišu pokrenuta istraga zbog sumnje da je počinio krivično delo nedozvoljene polne radnje.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U Višem javnom tužilaštvu u Vranju danas je saslušan vozač R.R. koji je izazvao saobraćajnu nesreću u kojoj su stradala trojica migranata i njemu je određen pritvor do 30 dana.
Amerika je, prema porukama koje stižu iz Teherana, morala da prihvati iranske uslove za prekid vatre i nastavak pregovora, čime je doprineo i veliki pritisak Rusije i Kine, kao i pomoć koje su te dve sile uputile Iranu.
Dragan Đilas, lider Stranke slobode i pravde (SSP), u vidno besnom stanju zbog potpunog političkog debakla na lokalnim izborima u deset opština, zapretio je krvoprolićem na narednim parlamentarnim izborima ukoliko opozicija ne pobedi!
Drugo veče zaredom zaposleni na tajkunskoj N1 održali su protest ispred zgrade ovog medija koji je dobio nove vlasnike i direktora, a njih su, kako se i očekivalo, podržali neki od najpoznatijih blokadera, očajni jer su, kako su uvereni, izgubili svoje glasilo za podršku u rušenju Srbije.
Dragan Đilas, lider Stranke slobode i pravde (SSP), u vidno besnom stanju zbog potpunog političkog debakla na lokalnim izborima u deset opština, zapretio je krvoprolićem na narednim parlamentarnim izborima ukoliko opozicija ne pobedi!
Doktor Branimir Nestorović, predsednik stranke "MI, Snaga naroda", koji je prvi obelodanio kandidaturu za predsednika među opozicionim političarima, pokrenuo je žestok udar na Vladana Đokića.
Na društvenoj mreži Iks, jedan od gledalaca Informer televizije podelio je isečak večerašnjeg izveštavanja našeg reportera Vladimira Savića koji se nalazio ispred tajkunske televizije N1, zbog protesta zaposlenih, a koji je tom prilikom sreo propalog političara Srđana Milivojevića.
Zvanično je počelo emitovanje Srpskog dnevnika, udarne informativne emisije u do sada neviđenom formatu. U našem Srpskom dnevniku čuje se glas naroda, a jedini prioritet je istina!
Srpski dnevnik počinje danas, 6. aprila u 21 čas! Osim najvažnijih vesti i tema, gledaoci će imati priliku da prvi saznaju i najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Marijana Milićeivć.
U Srbiji će danas nakon pretežno sunčanog jutra biti promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima, dok se uveče u Banatu i na istoku Srbije ponegde očekuje kratkotrajna kiša. Temperature će se kretati od 2 do 16 stepeni.
Do kraja dana i u toku večeri u većini predela Srbije biće vedro ili malo oblačno vreme sa izolovanom kišom, dok se od 9. do 12. aprila prognoziraju jutarnji mrazevi i na 2 metra visine.
U Nemačkoj tokom Vaskrsa, mir i odmor građana strogo su zaštićeni, pa i naizgled bezazlene stvari, poput pravljenja buke, mogu se kazniti i do 50.000 evra.
Amerika je ušla u sukob sa pozicije sile koja je očekivala brz slom Irana, a iz njega izlazi pod salvom optužbi da nije ostvarila nijedan ključni cilj.
Izrael je pristao na prekid vatre između Sjedinjenih Američkih Država i Irana, preneo je Si-En-En, ali se situacija na terenu i dalje ne smiruje, pošto Izrael i Iran upravo razmenjuju udare, dok protivvazdušna odbrana deluje iznad Jerusalima.
Srpska filmska kompozitorka Aleksandra Kovač ostvarila je izuzetan međunarodni uspeh. Pozvana je da učestvuje u prvom Composers Club-u festivala Cannes series 2026, elitnoj profesionalnoj platformi koja okuplja 20 najznačajnijih kompozitora savremene muzike za TV serije iz celog sveta.
Stručnjaci objašnjavaju zbog čega nije dobra ideja uklanjati sede vlasi čupanjem, koje posledice to može imati i kako je bolje reagovati kada ih uočite.
Datum 15. april označava trenutak kada novac stiže za Bikove, Škorpije i Jarčeve baš onda kada je najpotrebniji, pomažući da se zatvore dugovi i reše porodične brige.
Tiramisu spada u one poslastice koje su uvek aktuelne, lagan je, kremast i izuzetno ukusan. Odličan je izbor i za svečane prilike, ali i za trenutke kada želite da sebi i bližnjima priuštite nešto posebno.
Mobilni telefon često ostaje prazan u ključnim trenucima, ostavljajući nas da čekamo pored utičnice, ali postoji pet saveta koji mogu da ubrzaju proces punjenja.
Rijaliti učesnice Maja Marinković i Stanija Dobrojević ušle su u žestok sukob, kada je Stanija zbog uvreda poručila Maji da će njenog oca Takija Marinkovića strpati u zatvor.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar