Komšije su čule buku pre stravičnog zločina! Informer na mestu jezivog ubistva dece u Novom Sadu (VIDEO)
Podeli vest
Bračni par, koji je sinoć skočio sa solitera u Novom Sadu, pre samoubistva je ubio i dvoje svoje dece, dečaka i devojčicu čija su beživotna tela upravo pronađena u Petrovaradinu!
U pitanju su deca starosti jedne i tri godine. I dalje su nepoznati motivi ove stravične porodične tragedije koja je uznemirila celokupnu javnost u Srbiji.
Lav Petrović Suvajdžić (25) i njegova supruga Martina Petrović Suvajdžič (23), koji su se sinoć ubili skokom sa solitera u ulici Bulevar cara Lazara 7 u Novom Sadu, prethodno su ubili dvoje dece, starih godinu i tri godine, u njihovoj kući u Petrovaradinu!
Bračni par, koji je sinoć skočio sa solitera u Novom Sadu, pre samoubistva je ubio i dvoje svoje dece, dečaka i devojčicu čija su beživotna tela upravo pronađena u Petrovaradinu!
02.03.2024
18:23
Novinarka Informera Vesna Bilić otišla je na mesto jezivog zločina i otkrila uznemirujuće detalje.
- Jedino što je poznato da su tela dece (1) i (3) pronađena ispred kuće. Sada nema nikoga od članova porodice. Poznato je da je par bio u braku, i da žrtve nisu bile prijavljene na adresi gde je bila zgrada sa koje su skočili, kao i da su komšije čule buku kao da neko pokušava da provali vrata - rekla je ona.
Pripadnici policije su, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Novom Sadu, uhapsili danas N. I. (51) zbog sumnje da je trgovao većom količinom narkotika.
Član Izvršnog odbora Srpske Napredne stranke Dina Vučinić istakla je u saopštenju za javnost da Borislav Novaković pogrešno veruje da su zaboravljena njegova nedela i nada se da će narod poverovati u njegove laži o predsedniku države i predsedniku najsnažnije stranke u Srbiji. Sapštenje prenosimo u celosti:
02.03.2024
16:06
Podsetimo, Lav Petrović Suvajdžić (25) i njegova supruga Martina Petrović Suvajdžič (23), koji su se sinoć ubili skokom sa solitera u ulici Bulevar cara Lazara 7 u Novom Sadu, prethodno su ubili dvoje dece, starih godinu i tri godine, u njihovoj kući u Petrovaradinu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Lav Petrović Suvajdžić (25) i njegova supruga Martina Petrović Suvajdžič (23), koji su se sinoć ubili skokom sa solitera u ulici Bulevar cara Lazara 7 u Novom Sadu, prethodno su ubili dvoje dece, starih godinu i tri godine, u njihovoj kući u Petrovaradinu!
Promocija knjige o lažnoj aferi "Plati i pucaj" - ustaškog kvazi-novinara Domagoja Margetića u Sarajevu - svesno i namerno je tempirana baš sada kada se Srbija nalazi pod strašnim pritiscima sa svih strana. Njena meta - Aleksandar Vučić, jedini političar sa neupitnim legalitetom i legitimitetom u Srbiji - takođe je namerno izabrana, tvrde upućeni.
Moskva pažljivo prati nameru Berlina da značajno ojača vojni potencijal, izjavio je zamenik šefa Ministarstva spoljnih poslova Rusije Dmitrij Ljubinski u razgovoru za Izvestija.
Načelnik Uprave za analitiku u Bezbednosno-informativnoj agenicji (BIA) Relja Željski izjavio je danas da je knjiga hrvatskog novinara Domagoja Margetića o tzv. "Sarajevo safari" tendenciozni politički pamflet, čiji je cilj delegitimizacija institucije predsednika Srbije i urušavanje međunarodnog ugleda Srbije.
Šef blokadera Tonino Picula, srbomrzac koji slavi ustašku operaciju ''Oluja'', sada se ponovo obrušio na predsednika Srbije Aleksandra Vučića i našu državu.
Posle propasti krvave obojene revolucije 2025. godine, koju je organizovao veći deo opozicije i blokaderi, došlo je to dezintegracije opozicije i blokadera.
U Centru za obuku podoficira „Narednik Milunka Savić“ u Pančevu u toku je šestomesečno osposobljavanje kandidata iz građanstva za prve podoficirske dužnosti.
Evropska unija napravila je ozbiljnu stratešku grešku time što je prekinula kanale komunikacije sa Rusijom, izjavio je albanski premijer Edi Rama, ocenjujući da Evropa mora da razgovara sa svima ukoliko želi da ima uticaj na završetak rata u Ukrajini.
Postoji sumnja da su dva tehničara koja su radila na borbenim avionima F-15 predala dokumentaciju sa dijagramima motora, kao i fotografije na kojima se vidi lice instruktora letenja.
Američkog milionera, vlasnika vinograda u Kaliforniji i lovca na krupnu divljač, Ernija Dosioa (75) ubilo je krdo slonova u centralnom Gabonu tokom lova na šumske antilope prošle nedelje.
Glumac Miodrag Miki Krstović retko govori o privatnom životu, ali je jednom prilikom odlučio da podeli iskustvo koje mu je, kako kaže, potpuno promenilo pogled na zdravlje.
U vreme kada su apoteke pune skupih proizvoda za "čišćenje organizma" i poboljšanje varenja, često se zaboravlja da vrlo jednostavno i pristupačno rešenje već dugo postoji, a to je cvekla.
Modna kreatorka Melina Džinović udala se prošle subote za britanskog milionera, a ispovest nekadašnje bebisiterke njene dece Kana i Đine šokirala je javnost.
Rijaliti učesnici Maja Marinković i Asmin Durdžić danas su se toliko posvađali da je moralo da interveniše i obezbeđenje, ali su se na kraju ipak pomirili.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar