Mladić, sin lokalnog biznismena iz Vršca, otet je juče na teritoriji ovog grada, a policija ispituje ceo slučaj, kao i navode iz prijave, nezvanično saznaje Informer!
Prema našim saznanjima u navodnoj otmici su učestvovala tri muškarca.
- Dvojica osumnjičenih su mladića ugurala u gepek automobila, dok se uloga trećeg osumnjičenog i dalje ispistuje - kaže dobro obavešten izvor Inforemera.
Prema njegovim rečima, u međuvremenu policija iz Vršca je dobila informaciju o otmici i pokrenuta je akcija hapšenja.
Foto: Shuterstock
Ilustracija
- Policiju je pozvao neko iz okruženja otetog i prijavio ceo slučaj. Ubrzo su osumnjičeni locirani, a zatim i uhapšeni. Oteti mladić je zatim oslobođen. Utvrđuju se svi detalji ovog slučaja i uloge privedenih muškaraca - dodaje on.
Danas je na teritoriji opštine Palilula uhapšen muškarac pod sumnjom da je iz prodavnice zdrave hrane, u kojoj je bio zaposlen, dilovao narkotike, nezvanično saznaje Informer!
Policijski inspektori iz Kragujevca pronašli su, u voćnjaku u jednom selu nadomak tog grada, kamion koji je ukraden sa parkinga preduzeća “Energetika”, saznaje Informer.
Policija u Beogradu uhapsila je M. R. (33) u petak 15. marta, kojem je odredila zadržavanje do 48 sati i napisala prijavu za nedozvoljene polne radnje.
Pripadnici podgoričke policije uhapsili su sedamnaestogodišnjaka iz mesta Tuzi zbog sumnje da je uputio preteći mejl na adresu Srednje elektrotehničke škole "Vaso Aligrudić" u tom gradu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Danas je na teritoriji opštine Palilula uhapšen muškarac pod sumnjom da je iz prodavnice zdrave hrane, u kojoj je bio zaposlen, dilovao narkotike, nezvanično saznaje Informer!
Rodni Mims Kuk Mlađi, šef američke delegacije na Međunarodnom ekonomskom forumu u Sankt Peterburgu (SPIEF), preneo je pozdrave predsednika SAD Donalda Trampa ruskom predsedniku Vladimiru Putinu, javlja dopisnim ruskof portala Lenta.ru.
Slobodan Georgiev, urednik na Novoj S i predsednik NUNS-a Željko Bodrožić u blokaderskom podkastu "Ova situacija", iznosili gnusne uvrede na račun vernika i skrnavili Pojas Presvete Bogorodice.
Predsednica Narodne Skupštine Ana Brnabić rekla je danas da će sednica skupštine o poverenju vladi biti održana kada ne bude na dnevnom redu važnijih stvari za državu.
Grad Niš, Medicinski fakultet i Univerzitetski klinički centar, kroz rad Centra za simulacionu medicinu, za mesec dana uspešno su edukovali lične pratioce iz Centra „Mara“. Danas su u Gradskoj kući uručeni sertifikati.
Predsednica Narodne Skupštine Ana Brnabić izjavila je danas da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, kako je rekla, uprkos sabotažama imao uspešno učešće na samitu EU-ZB u Tivtu i uradio važne stvari za Srbiju.
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo koga to traži novinar blokader Mladen Savatović, čime se zanima političar u pokušaju Đorđe Stanković, gde se skriva najbolji drugar rektora politikanta Vladana Đokića, Nebojša Bojović, kako se opušta propali aktivista Petar Đurić…
Potpredsednica Srpske radikalne stranke Vjerica Radeta gostujući u Info jutru komentarisala je bezbednosnu pretnju predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u Crnog Gori.
U Srbiji će danas biti promenljivo oblačno s lokalnim pljuskovima i sunčanim intervalima. Najviša dnevna temperatura biće do 29 stepeni Celzijusove skale.
Besedu Njegove Svetosti Patrijarha srpskog g. Porfirija održanu 6. juna 2026. godine u hramu Svetog Save u Beogradu na ispraćaju Časnog Pojasa Presvete Bogorodice u manastir Vatoped prenosimo u celosti.
Savet bezbednosti Ujedinjenih nacija sazvaće hitan sastanak kako bi se razmotrili nedavni napadi velikih razmera Rusije na ukrajinske gradove, objavio je 5. juna ministar spoljnih poslova Andrej Sibiha.
Korpus Islamske revolucionarne garde (IRGC) saopštio je da je gađao dve američke vazduhoplovne baze u Kuvajtu i preostale objekte američke Pete flote u Bahreinu kao odgovor na, kako je naveo, "najnoviju američku agresiju".
Portparol Kremlja Dmitrij Peskov komentarisao je trenutnu situaciju u odnosima Rusije i Sjedinjenih Američkih Država i napomenuo da je "za tango potrebno dvoje" i da zvaničnici Vašingtona trenutno nisu voljni da to učine.
Iranski ministar spoljnih poslova Abas Arakči kritikovao je izjave libanskog predsednika Džozefa Auna o Iranu, navodeći da bi na osnovu njegovih komentara moglo da se pomisli da je Iran okupirao petinu Libana, raselio četvrtinu stanovništva te zemlje i da je svakodnevno bombarduje.
Američki glumac Džejms Hendi poznat po ulogama u filmovima Top Gan: Maverik i Džumandži, izboden je na smrt u vlastitom domu u Los Anđelesu, saopštila je policija.
Pozorište lutaka "Pinokio" sa ponosom najavljuje premijeru predstave "Luna Luna Park", u režiji Fabricija Montekija, koja će se održati u subotu 6.juna u 19:00 časova.
Slaviša Čurović bio je protiv referenduma 2006. godine i odvajanja Crne Gore, a njegov stav nije podržala produkcijska kuća, te je zadala kukavički udarac!
Recept koji spaja omiljeni italijanski specijalitet sa domaćim sastojcima, testeninu zamenjuje krompir, što ga čini savršenim za sve ljubitelje domaće kuhinje.
Preslatki zlatni retriver postao je viralna senzacija nakon što je na Instagramu objavljen video koji prikazuje njegovu neočekivanu i dirljivu reakciju na prizor iz sopstvenog doma.
Pevač Haris Džinović progovorio je o teškom periodu nakon razvoda od Meline Galić i priznao da nakon velikog razočaranja više ne daje sebe u potpunosti.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar