Policajci u Prijepolju uhapsili su V. V. (29) iz Nove Varoši, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela šumska krađa, ugrožavanje sigurnosti i ometanje službenog lica u vršenju službene dužnosti.
On se sumnjiči da je tokom aprila ove godine bez odobrenja u privatnom posedu bespravno odsekao 28 stabala smrče i prevezao ih u pilanu u blizini Nove Varoši.
"Takođe, V. V se sumnjiči da je za vreme uviđaja od strane policije otišao do kuće rodbine oštećenog na čijem posedu je posekao stabla i upućivao im pretnje, nakon čega se udaljio. Osumnjičeni je potom zatečen na putu Jasenovo - Ljubiš kako u vreme trajanja isključenja iz saobraćaja, bez vozačke dozvole, upravlja neregistrovanim motornim vozilom" saopštila je policija i dodala:
Foto: Rina.rs
"Nakon što je upozoren od strane policijskih službenika da će biti upotrebljena sredstva vezivanja, osumnjičeni je pregledan, ali je tom prilikom vređao policiju. Potom je alkotestiranjem utvrđeno da je upravljao traktorom sa 1,76 promila alkohola u organizmu, nakon čega je zadržan u skladu sa Zakonom o prekršajima." navedeno je u saopštenju.
Takođe, prema navodima policije, nakon što je saobraćajna policija utvrdila da je V. V. u poslednje
dve godine prekršajni sud dva puta pravosnažno osudio zbog težih prekršaja, od njega je oduzeto vozilo u skladu sa novom merom iz Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima, u kojoj se vozilo privremeno oduzima od učinioca koji je u prethodne dve godine pravosnažno osuđen za težeprekršaje iz oblasti bezbednosti saobraćaja.
Foto: printscreen/shutterstock
U saradnji sa Osnovnim javnim tužilaštvom u Prijepolju, osumnjičenom je nakon isteka zadržavanja do 12 časova određeno zadržavanje do 48 časova, i on će uz krivičnu prijavu biti priveden nadležnom tužilaštvu.
Pančevačka policija uhapsila je N.K. (24) iz Bеograda, zbog postojanja osnova sumnjе da jе izvršio krivično dеlo nеovlašćеna proizvodnja i stavljanjе u promеt opojnih droga.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Policijske stanice Novi Beograd, uhapsili su Đ. B. (43) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Sremskoj Mitrovici su operativnim radom rasvetlili tešku krađu u Sremskoj Mitrovici i dve krađe u Šidu i podneli krivične prijave nadležnim tužilaštvima, protiv dvadesetjednogodišnjeg mladića i jednog šesnaestogodišnjaka, zbog sumnje da su izvršili ova krivična dela.
Novopazarska policija u dve odvojne akcije uhapsila je četiri osobe zbog sumnje da su počinili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ruski ratni reporter Aleksandar Sladkov ocenio je da najnovije poruke Moskve o spremnosti za pregovore sa Kijevom mogu da znače pripremu nekog novog sporazuma, koji bi Rusiji i Ukrajini doneo pauzu od dve do tri godine, ali ne i trajno rešenje sukoba.
Rusija i Indonezija sve brže razvijaju ekonomske mehanizme koji zaobilaze tradicionalne finansijske kanale pod dominacijom dolara, a ruski mediji taj proces predstavljaju kao novi udar na zapadni finansijski sistem i odgovor Moskve na dugogodišnje sankcije.
Predsednik Samostalne demokratske srpske stranke Milorad Pupovac, u želji da se domogne fotelje po svaku cenu, ponudio se HDZ-u da sa svojom strankom zameni ustaški Domovinski pokret (DP)
Najpoznatiji nemački dnevni list specijalizovan za ekonomiju Handelsblatt objavio je komentar investitora Jana Ružičke, koji je podržao ideju predsednika Srbije Aleksandra Vučića i premijera Albanije Edija Rame o postepenom članstvu u EU.
Blokaderski siledžija i bivši košarkaš Vladimir Štimac ponovo je napravio dvorsku ludu od sebe nakon što je pokušao da umanji masovnost skupa Srpske napredne stranke u Beogradu.
Blokaderski advokat Čedomir Čeda Kokanović brutalno je izvređao veliki broj građana koji su danas prisustvovali istorijskom skupu "Srbija, jedna porodica" koji je održan u centru Beograda.
Od večeri 15. marta, kada su tokom petnaestominutne tišine na protestu u Beogradu nastale scena panike i, kako se kasnije ispostavilo režirane predstave od strane blokadera, srpska javnost našla se pod lavinom medijskih tvrdnji, kategoričnih zaključaka i senzacionalnih naslova o navodnoj upotrebi takozvanog zvučnog topa.
Srpkinja je tokom letovanja u Kalitei doživela strašnu neprijatnost, kada je grupa tinejdžera tokom noći upala u dvorište smeštaja, a jedan od njih izvršio je veliku nuždu u bazenu.
Za manje od dve godine, prosečna plata u Srbiji će iznositi 1.400 evra, a prosečna penzija 650 evra, rekao je predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić.
Grupacija "Stelantis" najavila je povratak malih gradskih električnih automobila na tržište, a najveću pažnju privukla je nova "fiat panda", koja će se proizvoditi u Italiji. Početna cena iznosiće oko 15.000 evra.
Rusija i Indonezija sve brže razvijaju ekonomske mehanizme koji zaobilaze tradicionalne finansijske kanale pod dominacijom dolara, a ruski mediji taj proces predstavljaju kao novi udar na zapadni finansijski sistem i odgovor Moskve na dugogodišnje sankcije.
Suprug italijanske ministarke za porodična pitanja Evđenije Ročela, Luiđi Kavalari, nestao je u jezeru Viko u blizini Rima nakon što je bio u čamcu zajedno sa suprugom.
Ugledna agencija Blumberg, pozivajući se na poverljive izvore, prenosi da je kardinalna greška američke obaveštajne službe rezultirala stravičnim napadom na školu za devojčice u iranskom gradu Minabu.
Slavni glumac i reditelj Radoš Bajić odlučio je da svoj godišnji odmor provede u Srbiji, tačnije u svom voljenom zavičaju, selu Medveđa kraj Trstenika.
Zaboravite na klasičnu "misionarsku" rutinu od dva minuta, donosimo vam 3 brutalne poze koje garantuju eksploziju u spavaćoj sobi i teraju žene na vrištanje.
Visoke temperature mogu da pokvare i najbolje našminkano lice. Ipak, uz nekoliko jednostavnih trikova moguće je da šminka ostane sveža i postojana tokom celog dana.
Nemačka influenserka Eda Elisa našla se u neprijatnoj situaciji na aerodromu kada joj je, neposredno pred let, rečeno da ne može da uđe u avion zbog odeće koju je nosila.
Tokom jula, Bikove, Vodolije i Jarčeve očekuju povoljne okolnosti koje bi mogle da im donesu dodatne prihode, reše dugove i otvore vrata novim poslovnim prilikama.
Bivša rijaliti učesnica i reperka Dia Kostić, otkrika je da je pevač Era Ojdanić svojevremeno hteo da joj kupi nekretninu u rodnom kraju, Vrnjačkoj Banji.
Pevačica Elena Kitić na početku svoje karijere negovala je provokativan imidž, a sada su se svi iznenadili novim - smernim izgledom ćerke Mileta Kitića i Marte Savić.
Starleta Atina Ferari oglasila se nakon što je isplivao snimak sa jučerašnjeg koncerta "Južnog vetra" na kojem joj obezbeđenje nije davalo da uđe na ulaz koji je htela, te je objasnila šta se desilo.
Nekadašnja rijaliti učesnica Kristina Spalević nedavno je ponovo prijavila policiji bivšeg partnera Kristijana Golubovića, a sada je otkrila detalje o njihovom odnosu.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.