Gušio devojku jorganom, pa je ubo nožem u butine i grudni koš! Optužen turski državljanin (23) zbog pokušaja ubistva!
Podeli vest
Više državno tužilaštvo podiglo je optužnicu protiv turskog državljanina, E.K. (23), koji je uhapšen u novembru prošle godine zbog sumnje da je u Podgorici pokušao da ubije bivšu djevojku.
Prema navodima optužnice, turski državljanin je 22. novembra 2023. godine, oko 2 časa posle ponoći, u iznajmljenom stanu u Podgorici, nakon kraće rasprave, preko glave devojke, dok je ležala na krevetu, prebacio jorgan i krenuo da je guši.
Bijeljinsko tužilaštvo zatražilo je produženje pritvora Branku Simiću (41) iz Zvornika, osumnjičenom za pokušaj ubistva Slavena Lazarevića (46) koga je ranio samostrelom!
Barska policija uhapsila je S.Z. (39) zbog sumnje da je nakon svađe pokušao da ubije brata V.Z. (41) u porodičnom domu u naselju ilino u ovom gradu.
06.04.2024
18:28
Kada je devojka uspela da izvuče glavu, on je, kako se navodi u optužnici, krenuo da je udara i opet je prebacio jorgan preko njene glave, te krenuo da je guši.
Devojka je opet uspela da se izvuče, ali je turski državljanin, kako se navodi, stavio ruke na njen nos i usta, pokušavajući da je tako uguši.
- Potom je snažno uhvatio za kosu, te je tako držeći, savio do poda i njenom glavom udario o pod više puta, da bi zatim, dok je oštećena sedela na podu, uzeo kuhinjski nož, prišao joj sa strane i nožem je ubo u obe butine i grudni koš - navodi se u optužnici.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Pančevu, u saradnji sa policijom u Jagodini, uhapsili su Đ. P. (25) iz Ćuprije, zbog sumnje da je izvršio krivično delo ubistvo u pokušaju.
Registrovani narkoman izbo je večeras u Boru jednog prolaznika, saznaje informer.rs
26.03.2024
23:10
Devojka je, kako se dalje navodi, uspela da nož izvuče iz tela i baci ga ispod garniture.
Kako je policija ranije saopštila, oni su te noći dobili više telefonskih prijava građana da sa terase stana u zgradi u Podgorici, ženska osoba traži pomoć. Kada su došli na lice mesta, policajci su je zatekli sa vidnim povredama u predelu glave i tela i tragove krvi u stanu.
Meštani Leskovačkog sela Šarlince nadomak Leskovca kažu da ih je sve iznenadio događaj koji se odigrao u subotu u popodnevnim satima kada je njihova meštana V.S. sekirom u glavu udarila svog supruga S.S.
Slađana S. (50), koja je juče ujutro zabila sekiru u glavu suprugu Srđanu S. (53) dok je spavao u selu Šarlinac kod Leskovca navodno je bila ljubomorna, a i često su se svađali oko para, saznaje nezvanično informer.rs!
"Svi smo u šoku zbog toga što se dogodilo. Oni su jedna ugledna porodica i nikad ne bih pomislili da bi se takav incident desio kod njih", kaže za informer.rs meštanka sela Šarlince u kome je juče, Slađana S. (50), zabila mužu Srđanu S. (53) sekiru u glavu dok je spavao!
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Pazaru uhapsili su petnaestogodišnjaka iz Novog Pazara, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo ubistvo u pokušaju.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Bijeljinsko tužilaštvo zatražilo je produženje pritvora Branku Simiću (41) iz Zvornika, osumnjičenom za pokušaj ubistva Slavena Lazarevića (46) koga je ranio samostrelom!
Ne smiruje se situacija nakon što je Informer objavio vest da je Žaklina Tatalović izmislila da je unuka akademika Nikole Hajdina, a sada je u njenu odbranu stao novinar sa Nove S, ali je umesto da je odbrani još više srozao.
Američki predsednik Donald Tramp žestoko je reagovao na izjave nemačkog kancelara Fridriha Merca, optuživši ga da "ne zna o čemu govori" i da pogrešno procenjuje situaciju u vezi sa Iranom.
Gradonačelnica Đenove Silvija Salis, nekadašnja vrhunska atletičarka, u poslednje vreme beleži nagli rast popularnosti i sve češće se pominje kao potencijalna kandidatkinja na nacionalnim izborima u Italiji.
Penzionisani general-potpukovnik Bundesvera Jirgen-Joakim fon Sandrart upozorio je da bi Rusija mogla da pokrene novi, ograničeni vojni sukob van Ukrajine ukoliko proceni da za to postoji povoljna prilika.
Premijera treće sezone serije "Kuća zmaja" ("House of the Dragon") zakazana je za 22. jun na HBO Max striming platformi, dok će se istog dana u 21.00 sat emitovati i na HBO kanalu.
Lik Aleksandra Lanskog privlači veliku pažnju gledalaca serije "Katarina Velika", a mnoge zanima ko je zapravo bio mladi plemić koji je osvojio srce jedne od najmoćnijih žena u istoriji.
Pojavljivanje Melanije Tramp u Beloj kući izazvalo je buru komentara, ali ne zbog samog događaja već zbog njenog izgleda, posebno jagodica koje su mnogima zapale za oko.
Ovu sezonu "Elite" obeležile su brojne romanse, a čini se da u broju ljubavnih osvajanja prednjači Filip Đukić. Šta vi mislite ko je najveći zavodnik u Eliti?
Rijaliti učesnik Boris Vidović našao se ovih dana u fokusu javnosti nakon što je njegovo ime počelo da se dovodi u vezu sa audio snimkom Dare Bubamare.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar