Ubica reperu pucao u srce, pa seo pored njega! Predao se samo iz jednog razloga!
Podeli vest
Zločin u Nemačkoj, kada je ubijen srpski reper Aleksandar Močević (38), poznatiji po nadimku Aleks M, podigao je sve na noge, a ubijeni je poznavao ubicu odranije!
Motiv ubistva krije se, kako nezvanično saznajemo, u kockarskim dugovima.
Srpski državljanin Aleksandar M. (38) ubijen je juče rano ujutru ispred jednog lokala u Diseldorfu u Nemačkoj, a zbog sumnje da je u njega ispalio smrtonosne hice uhapšen je Albanac Rustem Lapi (52).
Jedan od napoznatijih repera Smoke Mardeljano posvetio je pesmu ubijenom Stefanu Saviću (23), MMA borcu i reprezentativcu ubijenom u noći između 24. i 25. februara.
21.04.2024
22:48
Uhapšeni Albanac Rustem Lapi (52) u Srbina je pucao ukupno pet puta ispred njegove kockarnice, a Močević je preminuo na mestu, te su lekari Hitne pomoći mogli samo da konstatuju smrt.
Policija je osumnjičenog za ubistvo zatekla pored mrtvog repera, a zločinu je prisustvovalo više osoba koje su u nedelju uveče bile u kazinu.
Srpski državljanin Aleksandar M.(38) ubijen je juče rano ujutru ispred jednog lokala u Diseldorfu u Nemačkoj, a zbog sumnje da je u njega ispalio smrtonosne hice uhapšen je Albanac Rustem Lapi (52).
Srpski državljanin Aleksandar Stefanović (38) ubijen je juče rano ujutru ispred jednog lokala u Diseldorfu u Nemačkoj, a zbog sumnje da je u njega ispalio hice uhapšen je Albanac Rustem Lapi (52).
29.04.2024
13:22
Foto: instagram
Upucan sa tri hica
- Aleks je pre mesec dana otvorio kockarnicu u Diseldorfu, a Albanac koji ga je ubio je dolazio u njegov lokal i čuli smo da mu je dugovao neki novac. Kobne večeri, kada se sve izdešavalo, Aleks uopšte nije bio u kockarnici. Njega su pozvali u pola noći da dođe u kazino zbog toga što je taj Albanac pravio probleme. Aleks je odmah stigao tu, i prvo je došlo do rasprave, a onda je osumnjičenom rekao da izađu napolje ako želi da razgovara, ali niko se nije nadao da će doći do ovoga - ispričao je svedok stravičnog događaja za Kurir.
Kako nam je dalje rekao, reper je imao tri rane od metka na stomaku i dve u predelu srca.
- Prvo mu je ispalio hice u stomak, a posle toga mu je pucao i u srce dva puta i ubio ga tako na licu mesta - kaže naš izvor.
Foto: instagram
Nije mu bilo spasa
I ubijeni reper je imao pištolj kod sebe, ali u ovom incidentu ga nije upotrebio uopšte, niti je stigao da ga potegne. Međutim, njegov ubica je sve vreme do dolaska policije sedeo pored njega koji je bio u tom trenutku u lokvi krvi.
- On nije hteo da se pomeri od tela, kako neko ne bi eventualno sklonio Aleksov pištolj. Verovatno je zato sve vreme bio pored svoje žrtve, jer će ovako moći da se vadi da je u pitanju bila samodbrana, a svi mi koji smo bili prisutni znamo da Aleks nije potegao pištolj - kaže izvor.
Srbin koji je godinama živeo u Nemačkoj, Aleksandar Močevića, ubijen je juče u ranim jutarnjim časovima ispred kockarnice.
- Ubijeni Aleksandar je u Diseldorfu držao kockarnicu ispred koje je i ubijen. Prema rečima očevidaca, sukob je počeo u lokalu pošto je osumnjičeni pretio gostima, a onda se posvađao i sa vlasnikom restorana. Navodno, rešili su da izađu napolje kako bi rešili problem. Međutim, svađa je postala još gora i osumnjičeni je iznenada izvadio pištolj i nekoliko puta pucao u Aleksandra - naveli su mediji.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Srpski državljanin Aleksandar M. (38) ubijen je juče rano ujutru ispred jednog lokala u Diseldorfu u Nemačkoj, a zbog sumnje da je u njega ispalio smrtonosne hice uhapšen je Albanac Rustem Lapi (52).
Danas će predsednik Srbije Aleksandar Vučić održati sastanak sa nadležnim ministarstvima i institucijama oko sagledavanja situacije na tržistu goriva, stanja rezervi, pišu "Novosti".
Na pravcu ka Zaporožju ostalo je vrlo malo ozbiljno utvrđenih položaja Oružanih snaga Ukrajine (OSU), zbog čega bi ruska vojska već do kraja godine mogla da izbije na prilaze velikom regionalnom centru, izjavio je ruski vojni reporter Marat Hajrulin.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje ceremoniji obeležavanja početka radova na izgradnji inovativnog centra Toyo Tire (Tojo Tajer) Srbija u Inđiji.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je telefonom sa premijerom Mađarske Viktorom Orbanom, sa kojim je sagledao sve mogućnosti zajedničkog prevazilaženja krize na različitim poljima energetike.
Na benzinskim stanicama kompanija MOL i Šel u Sloveniji uvedeno je ograničenje za kupovinu goriva na 30 litara za automobile, odnosno 200 litara za kamione, objavio je danas "N1" Slovenija, navodeći da kompanija Petrol nije uvela nikakve mere.
Aleksandar Jovanović Ćuta, predsednik Ekološkog ustanka opleo je po blokaderima i priznao da na predstojećim izborima ne mogu da pobede predsednika Srbije Aleksandar Vučića.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.
Veliki povratak voditelja Petra Latinovića donosi emisiju "Politički okvir", koja će se emitovati svakog petka u 22 časa na Informer TV i kroz razgovore o ključnim temama oblikovati pogled na savremena politička dešavanja iz potpuno novog ugla.
Sutra će biti promenljivo oblačno vreme sa sunčanim intervalima, dok je moguća i pojava kratkotrajne kiše, ali i provejavanje slabog snega na planinama.
U selu Tešica, nadomak Aleksinca, dogodio se zastrašujući incident koji je uznemirio sve meštane, nakon što su u bunaru iz kog se snabdeva gotovo celo selo pronađeni leševi oko šest ili sedam pasa
Na sajmu automobila, koji je počeo danas i trajaće sve do 24. marta, predstaviće se 50 automobilskih brendova, a premijerno će biti prikazano 73 modela.
Menadžer Grada Beograda Miroslav Čučković izjavio je danas da je TBM mašina za kopanje beogradskog metroa završena u Kini i da će od 20. aprila biti poslata u Srbiju.
Fitnes trener Ivana Vasić je bežeći od rata na Bliskom istoku vozila 3.000 kilometara i za tri dana iz Iraka kolima stigla u Beograd zajedno sa svoja dva psa.
Na pravcu ka Zaporožju ostalo je vrlo malo ozbiljno utvrđenih položaja Oružanih snaga Ukrajine (OSU), zbog čega bi ruska vojska već do kraja godine mogla da izbije na prilaze velikom regionalnom centru, izjavio je ruski vojni reporter Marat Hajrulin.
Rat u Iranu dovodi velike ekonomije poput Kine u složen položaj. Ona je zauzela oprezan stav, izbegava direktno mešanje i nastoji da se predstavi kao neutralan akter, dok njegove javne poruke ostaju uzdržane usled rasta tenzija u regionu.
Ruski predsednik Vladimir Putin i dalje je otvoren za razgovore o ključnim pitanjima, uključujući energetsku saradnju, a evropske zemlje još imaju priliku da pokažu spremnost za dijalog, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
Nekada najglamuroznija noć u Holivudu postala je sinonim za predvidljivost i dosadu. Nakon još jedne ceremonije koja je razočarala milione, postavlja se pitanje: Da li je prestižna zlatna statua izgubila bitku sa vremenom?
Danas je došlo do požara u srpskom paviljonu u Veneciji gde se održava čuveni filmski festival, a sada su se pojavile i prve fotografije sa mesta nesreće.
Osim kvalitetne kozmetike i prirodni sastojci mogu biti dragoceni saveznici u nezi kože. Pripremite maske koje hrane kožu i vraćaju joj sjaj od namirnica koje imate u kući.
Korišćenje biljaka za lečenje postoji od davnina i danas ponovo postaje popularno, jer nauka potvrđuje mnoge stare metode. Probavni sistem je složen i često ima probleme poput gastritisa i čira.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar