Policajci u Zrenjaninu, rasvetlili su krađe iz dve crkve na teritoriji opštine Žitište i, po nalogu glavnog javnog tužioca Osnovnog javnog tužilaštva u Zrenjaninu, uhapsili A. P. (24) iz okoline Nove Crnje, zbog sumnje da je izvršila ova krivična dela.
"Sumnja se da je ona, 5. maja ove godine iz crkve u Banatskom Dvoru, kao i iz crkve u Česteregu iz kutija za dobrovoljni prilog ukrala novac" piše u saopštenju PU Zrenjanin koje je prosleđeno medijima.
Osumnjičena je, uz krivičnu prijavu, privedena Osnovnom javnom tužilaštvu u Zrenjaninu.
Foto: Shuterstock
Nakon saslušanja, sudija za prethodni postupak joj je odredio pritvor do 30 dana.
Istraga povodom ovog slučaja je u toku, a više detalja biće poznato nakon saslušanja osumnjičene devojke u nadležnom tužilaštvu u Zrenjaninu.
Postalo je gotovo uobičajno da se iz parkova i sa javnih površina krade cveće, grafitima ispisuje i krade mobilijar, ali žena u Nišu je otišla korak dalje - ukrala je pet betonskih ploča sa trotoara u Ulici Hajduk Stanka br 1A. Ono što je još neverovatnije, učinila je to u po bela dana.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su državljanina Crne Gore D. Đ. (46) i državljanina Bosne i Hercegovine S. R. (33), zbog sumnje da su učinili krivično delo teška krađa u pokušaju, saopštila je Policijska uprava Novi Sad.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Postalo je gotovo uobičajno da se iz parkova i sa javnih površina krade cveće, grafitima ispisuje i krade mobilijar, ali žena u Nišu je otišla korak dalje - ukrala je pet betonskih ploča sa trotoara u Ulici Hajduk Stanka br 1A. Ono što je još neverovatnije, učinila je to u po bela dana.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević do srži je raskrinkao finansijske mahinacije blokaderskog glumca i reditelja Dragana Bjelogrlića, koji je, kako je eksluzivno obelodanio naš medij, zgrnuo milione.
Slovački premijer Robert Fico odbacio je danas predlog nemačkog kancela Fridriha Merca da Ukrajina postane pridruženi član Evropske Unije i istakao da druge zemlje, posebno Srbija, Crna Gora i Albanija imaju pravo na to.
Gordan Kičić, glumac-blokader koji na svakom mestu i u svakoj prilici napada vlast, postao je tajkun zahvaljujući poslovima sa državom posle dolaska Srpske napredne stranke (SNS) na vlast.
Predsednik Demokratske narodne partije (DNP) Milan Knežević prokomentarisao je prijem povodom Dana nezavisnosti Crne Gore, koji je upriličio premijer Milojko Spajić, istakavši da je tamo bilo prisutnih za "ukupno 350 godina robije".
Samo na TV Informer danas u 13.30 ekskluzivna saznanja o poslovanju trojice najvećih blokadera - Dragana Bjelogrlića, Gordana Kičića i Tihomira Stanića.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostujući u emisiji "Četvrtkom u 9" na Radio-televiziji Srbije, istakao je da izbegava nacionalizaciju Naftne industrije Srbije, kao i da država ima više opcija.
Spasovdanska litija povodom slave Grada Beograda, krenula je nešto posle 19.00 časova od Vaznesenjske crkve ka Hramu Svetog Save na Vračaru, a predvodi je patrijarh srpski Porfirije koji nosi Pojas Presvete Bogorodice.
Državni sekretar Saveta bezbednosti Belorusije, Aleksandar Volfovič, izjavio je da je rukovodstvo Litvanije otvorilo svoj vazdušni prostor za ukrajinske napade na ruske regione, prenosi agencija RIA Novosti.
Američki predsednik Donald Tramp nije odustao od ideje da Grenland pređe pod kontrolu Sjedinjenih Američkih Država, iako je poslednjih nedelja u javnosti nešto ređe govorio o toj temi, piše Politiko, pozivajući se na danske zvaničnike.
Odvajanje manjina od Ruske Federacije može da postane realno samo u uslovima destabilizacije unutar Rusije i pojave jakih etničkih lidera, izjavio je šef Kancelarije ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog, Kirilo Budanov.
Diplomatski sporazum između Sjedinjenih Američkih Država i Irana bio bi onemogućen ukoliko bi Teheran uveo sistem naplate prolaza kroz Ormuski moreuz, izjavio je danas američki državni sekretar Marko Rubio.
Radmila Savićević jedna je od najomiljenijih srpskih glumica, a mnogi njeni intervjui i mudre reči koje je tokom života izgovorila i danas se prepričavaju.
Glumac Zoran Rankić, poznat po ulozi Popare iz "Srećnih ljudi" u penziju je otišao tako što je ostavio oproštajnu poruku kolegama iz Beogradskog dramskog pozorišta, skočio kroz prozor i pobegao.
Srpski glumci Ljiljana Stjepanović, Ivan Bekjarev, Dragan Mićanović i Taško Načić imali su ozbiljnih neprijatnosti u privatnom životu zbog svojih uloga.
Mnogi ljubitelji pasa teško biraju između Zlatnog retrivera i Border kolija, jer su obe rase poznate po inteligenciji, privrženosti i blagoj naravi. Upravo zato poslednjih godina veliku popularnost stiče njihov mešanac poznat kao Goli.
Kada žena promeni frizuru, često se kaže da je spremna za novo poglavlje - a Milica Jokić je ovoga puta rešila da to poglavlje bude glasno, smelo i potpuno drugačije od svega što je publika do sada navikla da vidi od nje!
Muzička scena ostala je zatečena vestima da su Mihajlo Veruović Vojaž i Igor Panić Nući, nekada nerazdvojni saradnici i prijatelji, stavili tačku na odnos koji je godinama važio za jedan od najčvršćih na domaćoj estradi.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar