Jeziv zločin u Banjaluci! Beskućnici nasmrt pretukli poznanika
Podeli vest
Banjalučka policija uhapsila je Dragana Jelaču (48) iz Čelinca, V.S. (20) i D.K. (46) iz Laktaša zbog sumnje da su ubili Sašu Kisina (49) iz Banjaluke!
Kako izveštavaju mediji zločin se odigrao sinoć oko 21 časova u napuštenoj kući u ulici Jovana Dučića u Banjaluci.
Nenad M., nastavnik informatike u Osnovnoj školi ”Ivan Goran Kovačić” u Mrkonjić Gradu, koji je uhapšen zbog sumnje da je polno uznemiravao dve učenice, sproveden je u Okružno javno tužilaštvo u Banjaluci.
Trojica uhapšenih u akciji "Dozer", u kojoj je zaplenjeno više od 1.200 tableta ekstazija, sprovedeni su sinoć u Okružno javno tužilaštvo u Banjaluci.
14.05.2024
09:09
Žrtva Saša Kisin brutalno je pretučena, a od posledica batinjanja tokom noći je preminuo u UKC Republike Srpske.
Prema nezavničnim informaicjama uhapšeni su poznati kao skitnice koji se drogiraju i piju.
- Policijski službenici su lišili slobode D.J. iz Čelinca i V.S. i D.K. oba iz Laktaša, zbog postojanja osnova sumnje da su počinila krivično delo teško ubistvo - saopšteno je iz Policisjek uprave Banjaluka.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Jagodini uhapsili su M. P. (46) iz tog grada zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.
10.05.2024
11:59
Dodaju da je u toku kriminalistička obrada nad osumnjičenima i nakon toga će uz izveštaj biti rpedati u nadležnost tužilaštvu.
Inače Dragan Jelača je već poznat policiji i on je 2019. godine bio svedok u ubistvu Brune Rolda koji je takođe nasmrt pretučen, a za taj zločin su osuđeni Rade Drljača na 15 godina zatvora, dok su Slobodan Krnetić i Boris Zorić dobili osam, odnosno četiri godine zatvora.
Interesantno je da je Jelača hašen i u akciji "Klub" zbog sumnje da je zajedno sa M.M. navodio maloletnice na prostituciju. Njegove žrtve su bile mahom štićenice Doma za decu i omladinu bez roditeljskog staranja "Rada Vranješević" iz Banjaluke.
Okružni sud u Banjaluci potvrdio je optužnicu protiv Milice Diljević iz ovog grada kojoj se na teret stavlja da je 4. februara ove godine u naselju Borik ubila Zvonimira Stefanovića.
Niška policija je, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Nišu, uhapsila J. V. (21) iz ovog grada, kao i D. R. (25) i S. S. (22) iz okoline Niša, zbog sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga u saizvršilaštvu.
Policija Republike Srpske uhapsila je vozača K.B. iz Dervente, koji se mrtav pijan svojim automobilom zakucao i oštetio stacionarni radar kod Prnjavora.
M. A. (41) iz okoline Bojnika uhapšen je zbog sumnje da je 20. aprila drevnom motkom pretukao mušpkarca (55) koji ej sa teškim telsnim povredama zbrinut u Opštoj bolnici u Leskovcu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nenad M., nastavnik informatike u Osnovnoj školi ”Ivan Goran Kovačić” u Mrkonjić Gradu, koji je uhapšen zbog sumnje da je polno uznemiravao dve učenice, sproveden je u Okružno javno tužilaštvo u Banjaluci.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi u zvaničnoj poseti Ujedinjenim Arapskim Emiratima (UAE) odakle je odgovarao na goruća pitanja za Srbiju, a jedno od njih tiče se i sudbine Naftne industrije Srbije (NIS).
Skoro tri dana od kako je Informer otkrio da je serija "Radio Mileva", koja se emituje na Radio-televiziji Srbije (RTS), postala medijska platforma za prljavu blokadersku propagandu, bila su potrebna čelnicima javnog servisa da se oglase.
Predsednik crnogorske Demokratske narodne partije (DNP) Milan Knežević izjavio je da su sada na potezu premijer Milojko Spajić i njegova Vlada, te da od ispunjenja zahteva koje su podneli posle sjednice Predsedništva stranke zavisi njihov opstanak u vlasti.
Viši sud u Beogradu izdao je saopštenje povodom teksta objavljenog 12. januara 2026. godine na portalu Nova pod naslovom "Otkrivamo: Viši sud u Beogradu naprasno primio nove sudije, upućeni tvrde da su motiv izbori za Visoki savet sudstva i namicanje glasova sudiji koju protežira režimski lojalista", a koji je, kako se ispostavilo čista laž.
Ljudi u Nemačkoj klizili su se po ulicama tokom noći dok je crni led izazvao nekoliko nesreća širom zemlje. Do nedelje ujutru policija u istočnoj nemačkoj saveznoj pokrajini Saskoj već je evidentirala 32 nesreće, a bilo je problema i drugde.
Tokom dosadašnjeg Exatlon takmičenja influenser Jovan Radulović Jodžir imao je svoje uspone, padove i smešne momente, a sve to zabeležila je naša kamera.
Prvi eliminisani takmičar najvećeg sportskog rijalitija na svetu Exatlona Marko Milovanović u Dominikansku Republiku je došao sa namerom da pobedi, ali je onda ekspresno došlo do bolnog otrežnjenja u vidu ispadanja.
Prvi takmičar koji je napustio Exatlon, najveći sportski rijaliti program na svetu, Marko Milovanović, bio je gost specijalne emisije na Informer televiziji, gde je govorio o boravku u Dominikanskoj Republici i iskustvu u takmičenju.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
Transakcija donosi integraciju digitalnog medijskog ekosistema Mondo INC u portfolio Telekoma Srbija, uz dalji razvoj produkcijskih kapaciteta kroz Firefly productions.
Fiziološkog rastvora ima u apotekama i ni jedan pacijent nije ugrožen, poručio je ministar zdravlja Zlatibor Lončar nakon gnusnih laži poslanice Stranke slobode i pravde (SSP) Jelene Spirić koja tvrdi da ovog rastvora nema već mesecima.
Iranski verski vođa Ajatolah Ali Hamnei upozorio je Ameriku na ruskom jeziku u poruci na društvenoj mreži nakon pretnji predsednika SAD Donalda Trampa vojnom akcijom zbog ubijanja demonstranata u Iranu.
Nakon što su se u javnosti pojavile nepotvrđene informacije da je lider Čečenije i blizak saradnik ruskog predsednika Ramzan Kadirov u teškom zdravstvenom stanju zbog otkazivanja bubrega, pojedini mediji sada navode i da se nalazi u komi.
Danska će ponuditi SAD do 10 novih baza na Grenlandu na sastanku koji će zvaničnici vlade premijerke Mete Frederiksen održati sa šefom Stejt departmenta Markom Rubijom.
Predsednica Moldavije Maja Sandu izjavila je da bi, ukoliko bi se pitanje našlo na referendumu, glasala za ujedinjenje sa Rumunijom, istakavši da Moldaviji postaje sve teže da opstane kao samostalna država.
Nakon završenog opela u crkvi na Novom Bežanijskom groblju u Beogradu, puštena je pesma "Vreme" koju je muzičar otpevao dok je bio član grupe "S vremena na vreme".
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar