Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kladovu uhapsili su B. J. (36) iz Beograda, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo ometanje službenog lica u vršenju službene dužnosti.
14.05.2024
07:43
- Više državno tužilaštvo u Podgorici, nakon sprovedene istrage protiv E.Š. iz Rožaja, podiglo je optužnicu protiv njega, zbog krivičnog dela silovanje, krivičnog dela nasilje u porodici ili u porodičnoj zajednici i krivičnog dela zlostavljanje, izvršenih na štetu supruge A.Đ. i optužnica je dostavljena Višem sudu u Podgorici na postupanje - navode u tužilaštvu.
Podsetimo Rožajac je uhapšen nakon što ga je supruga prijavila da ju je od aprila prošle do februara ove godine više puta silovao i zlostavljao.
Zlostavljanje i silovanje se, kako je navela, nastavilo i pošto su se razišli.
Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv M.R. (43) koja je svojoj ćerki (4) davala lekove za smirenje sipajući ih u sokove.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Veće Višeg suda u Podgorici potvrdilo je optužnice Specijalnog državnog tužilaštva, koje su podignute protiv šefa kriminalne organizacije Nikšićanina Radomira Bobana Baćovića i još pet osoba, zbog postojanja osnovane sumnje da su se pre deceniju u regionalnim okvirima bavili švercom droge.
Ammar Mešić, glumac poznat po jednoj ulazi i redovan učesnik blokaderskih skupova poziva građane na haos jer ne može da prihvati još jedan poraz njegovih saboraca na izborima.
Mladen Savatović, tajkunski novinar sa antisrpske televizije "N1" izveštavao je iz Kladova, mesta gde su danas održani lokalni izbori i tom prilikom potvrdio koliko je blokadersko glasilo zatrovano.
Predsednik izvršnog odbora Srpske napredne stranke Darko Glišić, koji je večeras u Lučanima, rekao je da može da se čestita na rezultatu koji je lista okupljena oko te stranke postigla na današnjim izborima.
Slobodan Georgiev, tajkunski urednik sa antisrpske Nove S lojalan tajkunu Draganu Šolaku, izneo je šokantno priznanje gostujući večeras u Utisku nedelje kod Olje Bećković.
Željko Veljković, novinar "Nove S", medija koji danonoćno širi blokadersku propagandu oglasio se sa željom uvođenja sankcija predstavnicima vlasti u Srbiji.
U Skupštini Srbije počela je sednica Odbora za obrazovanje, nauku i tehnološki razvoj na kojoj se raspravlja o stanju na državnim univerzitetima u Srbiji.
Profesorka doktorka Dragana Mitrović sa Fakulteta političkih nauka gostujući u Info jutru komentarisala je uznemirujuć događaj sa Filozofskog fakulteta gde je jedna devojka poginula.
Režiser Dragoslav Bokan gostovao je u emisiji "Info jutro" na Informer TV i tom prilikom govorio je o komentarima sa jučerašnje tribine u Knjaževcu, na kojoj je bio i naš glavni urednik Dragan J. Vučićević, marketinški stručnjak Nebojša Krstić i predsednik opštine Knjaževac Milan Đokić.
Srbi su ove godine za Vaskrs najčešće birali evropske gradove i destinacije u regionu, dok se cene putovanja, u zavisnosti od paket aranžmana, kreću od 90 do 600 evra i naviše.
Najskuplji automobil na svetu je ekskluzivni "Bugatti La Voiture Noire", čija je cena iznosila 16,7 miliona evra u 2019. godini, kada je bio predstavljen. Sada, kada se ponovo našao u prodaji, košta 25 miliona evra.
Starijim vozačima u Srbiji, pored udobnosti, bezbednost i jednostavnost upravljanja su najvažniji faktori pri izboru automobila. Zbog toga vam Informer donosi top 10 modela koji najbolje odgovaraju tim potrebama.
Posle američkih vazdušnih udara u Iranu došlo je do prekida u snabdevanju električnom energijom u više delova zapadnog Teherana i u obližnjem gradu Keredžu.
Sjedinjene Američke Države direktno su sarađivale sa Al Kaidom i Islamskom državom kako bi srušile bivšeg sirijskog predsednika Bašara al Asada i destabilizovale Siriju
Ukrajina nije opravdala očekivanja Evropske unije na putu ka članstvu, piše nemački Berliner cajtung, uz ocenu da su evropski političari prerano davali visoke ocene Kijevu, pre nego što su stvarni rezultati reformi bili vidljivi.
Zatvaranje ruskog vazdušnog prostora za zapadne aviokompanije, u trenutku kada je kriza na Bliskom istoku poremetila ključne međunarodne rute i dodatno uzdrmala energetsko tržište, dovelo je Evropsku uniju u poziciju za koju trenutno nema brzo i lako rešenje.
Stanija Dobrojević privukla je pažnju potpuno novim izdanjem, koje je podelila na društvenim mrežama, a komentari njenih pratilaca ne prestaju da pristižu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar