Miloš Martinović, kojem je pomahnitali Vuk Borilović (34) u krvavom pohodu, na Cetinju, ubio suprugu Natašu i sinove Mašana (8) i Marka (11), opet je najavio da neće odustati od krvne osvete i da ubici kad-tad oduzeti sve!
On je društvenoj mreži objavio status u kojem mu je Borilović ubio najmilije i zatro porodicu, u kojem je stavio snimak svojih sinova.
Foto: Miloš Martinović
- Jutros sam vam kupio brojanice kao i svake godine jer ste mi to uvek tražili. Danas na godinu i meseci samo tugu i bol nosim zašto vas nema zašto zašto, zašto!!! Jedan mostrum uze nevine duše, oduzeću mu i ja kad tad njemu sve!!! Živote moji mili i najmiliji! - napisao je neutešni Miloš na Fejbuku.
Pre dva dana posvetio je tužni status ubijenoj supruzi:
- Najo, danas je tvoj rođendan... bio bi... danas bi smo svi skupa pokušali da ti ulepšamo dan i pokažemo koliko nam značiš. Ali danas... ti nisi kraj mene, danas nema tvog osmeha, tvog zagrljaja. Danas ću otići na groblje, jer su mi ostala samo sećanja, uspomene na sve dane i godine provede sa tobom. Fališ Najo, fališ svaki dan, svaki sat, svaki minut... Fališ danas kada je tvoj rodjendan.
Najveći masakr u novijoj istoriji Crne Gore dogodio se na Cetinju 12. avgusta 2022. godine, kada je Vuk Borilović (34) pobio celu porodicu Martinović, koji su kod njega bili podstanari, a potom izašao na ulicu i počeo da puca na prolaznike.
Borilović je tada iz lovačkog karabina nasumično pucao u komšije, prolaznike, ali i ekipu Hitne pomoći i pripadnike policije, a ubio je i dvoje dece. On je ubio 10 osoba, a šest ranio.
Pomahnitali Borilović uzeo je oružje i zapucao - najpre u decu, koja su pokušala da se sakriju iza vrata, a potom u Natašu. Mališani su preminuli na licu mesta, a nesrećna žena podlegla je povredama u bolnici.
Nataša Pajović Martinović je, pre nego što je podlegla povredama, telefonom je obavestila supruga Miloša da su im ubijena oba sina. On je pozvao Borilovića koji mu je rekao: "Pobio sam i tvoju i moju familiju".
U narednih 45 minuta, u ukupno 80 metara razdaljine od njegove kuće, sejao je smrt. Ubio je još sedam ljudi i ranio šestoro.
Miloš Martinović, kojem je pomahnitali Vuk Borilović (34) na Cetinju, 12. avgusta 2022. godine, ubio suprugu Natašu,i njihove sinove Mašana (11)i Marka (8), potom ubio još šestoro ljudi, a ranio pet ranio, posvetio im je emotivan status na svom Fejsbuk profilu.
Neutešni Miloš Martinović sa Cetinja, koji je 12. avgusta 2022. izgubio suprugu Natašu (35) i sinove Mašana (11) i Marka (8) u krvavom piru pomahnitalog sugrađanina Vuka Borilovića (34), čestitao je ubijenoj saputnici Dan žena na svom Fejsbuk profilu!
Miloš Martinović, kojem je pomahnitali Vuk Borilović (34) na Cetinju, 12. avgusta prošle godine, ubio suprugu Natašu,i njihove sinove Mašana i Marka, a potom ubio još šestoro ljudi, a ranio pet ranio, posvetio im je emotivan status na Badnji dan.
Miloš Martinović, otac Mašana (11) i Marka (7) koji su 12. avgusta 2022. zverski ubijeni u masakru, kao i njihova majka, a njegova supruga Nataša (35) oglasio se na društvenim mrežama povodom rođendana starijeg sina.
Miloš Martinović, kome su u masakru na Cetinju ubijena dvojica sinova i supruga Nataša, na prvu godišnjicu zločina objavio je još jednu preteću na Fejsbuku u kojoj poručuje da će "sve pobiti".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Miloš Martinović, kojem je pomahnitali Vuk Borilović (34) na Cetinju, 12. avgusta 2022. godine, ubio suprugu Natašu,i njihove sinove Mašana (11)i Marka (8), potom ubio još šestoro ljudi, a ranio pet ranio, posvetio im je emotivan status na svom Fejsbuk profilu.
Kako nezvanično saznaje Informer, u Palati pravde u petak popodne odvijala se prava drama nakon saslušanja Veselina Veska Milića, jer je njegov advokat Nemanja Vasiljević odbijao da tužilaštvu preda ključne dokaze.
Luka Đorđević, koji je u emisiji „Utisak nedelje“ kod Olje Bećković predstavljen kao student Pravnog fakulteta, zapravo je stranački aktivista – poverenik Organizacije mladih Narodnog pokreta Srbije Miroslava Aleksića u Nišu!
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Nova serija automobila "Ford kuga" potpuno je osvežena, moderna i dovoljno velika za prosečnu porodicu. Proizvođač je ovoga puta bacio akcenat i na ekonomičnost. Njegova cena u Srbiji kreće od od 26.990 evra.
Od sutra, 18. maja, Ulica gospodara Vučića biće zatvorena za saobraćaj zbog radova na redovnom održavanju, a tokom izvođenja tih radova GSP linije 46 i 55 saobraćaće izmenjenom trasom.
Na današnji dan, 17. maja 1395. godine, u bici na Rovinama poginuo je Marko Mrnjavčević, u narodu poznatiji kao Kraljević Marko, ličnost koja već više od šest vekova živi istovremeno u istoriji i legendi.
Puštanjem u rad brze pruge Beograd-Subotica Srbija je dobila jednu od najsavremenijih železničkih linija u regionu, zahvaljujući kojoj putnici za samo 79 minuta i po ceni od 1.220 dinara stižu do svog odredišta vozom "Soko", koji saobraća brzinom do 200 kilometara na čas.
Predsednik SAD Donald Tramp održaće u utorak sastanak na kojem će se razmatrati konkretne opcije za vojnu akciju protiv Irana, preneo je američki portal Aksios.
Nemački stručnjaci za međunarodnu bezbednost navode da bi Rusija mogla da razmotri napad na evropske zemlje kao radikalan potez sa ciljem da primora Evropu da obustavi vojnu i finansijsku podršku Ukrajini.
Tokom masovnog napada bespilotnih letelica na Moskovsku oblast u Rusiji, koji su izvele Oružane snage Ukrajine, stradao je jedan državljanin Indije, dok su još trojica povređena.
Glumac Milan Lane Gutović se jednom nije pojavio na snimanju serije "Bela lađa", a razlog nedolaska na set i danas se prepričava kao jedna od najvećih anegdota ove hit serije.
Vlastimir Đuza Stojiljković važi za jednog od najvećih glumaca srpske kinematografije, a za života je često pričao o svom teškom detinjstvu. Tokom jednog intervjua ispričao je da je išao bos, pešaka čak od Niša do Beograda.
Muzeje u Srbiji je tokom 2024. godine posetilo 2.125.437 ljudi, objavio je Republički zavod za statistiku povodom Međunarodnog dana muzeja koji se obeležava 18. maja.
Tamara Kalinić pojavila se na crvenom tepihu Kanskog festivala zajedno sa verenikom Filipo Testa, a njihov modni nastup privukao je pažnju zbog nenametljive elegancije i pažljivo uklopljenih detalja.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar