Ivana Krivokapić (26) brutalno je ubijena pre 17 meseci u iznajmljenom stanu na Zvezdari, u Beogradu, a za osumnjičenim ubicom Jetmirom Gočajem (24), Albancom iz Crne Gore i dalje se traga. Porodica ubijene devojke je neutešna i na društvenim mrežama svako malo osvanu tužne reči i osećanja.
Porodica ubijene devojke je neutešna i na društvenim mrežama redovno postavlja tužne poruke.
- Kada osetim da klonem, kada me sve tuge nađu u jednom danu, tad zatvorim oči i odem u svoj svet. U kojem ću te naći, iz kojeg ne ideš. Često pomislim i poželim da dodirnem nebo, da ti se barem na kratko približim. Golubice moja mila - napisao je na društvenim mrežama Slobodan Krivokapić, otac ubijene devojke.
Podsetimo, Ivana je ubijena 24. decembra prošle godine, a njeno telo su u njenom iznajmljenom stanu na Zvezdari pronašla njena braća, koja su se zabrinula jer im se Ivana nije javljala na telefon.
Jeziv prizor zatekli su kad su ušli u stan, a obdukcijom je utvrđeno da je nesrećna devojka ugušena tako što joj je ubica stavio ruku preko nosa i usta, a vidljive povrede imala je na rukama po čemu se videlo da je pokušala da se odbrani od nasilnika.
Istragom je utvrđeno da je ubica njen prijatelj sa kojim je išla na planinarenja jer je to mnogo volela i kome je verovala jer ga je pustila u stan. U pitanju je Albanac iz Crne Gore, Jetmir Gočaj koji se nalazi u bekstvu i za njim je raspisana međunarodna poternica.
Objavljivao slike
Gočaj je, inače, posle njene smrti pokušao da zavara tragove i iste noći je autobusom otišao za Crnu Goru, a na društvenim mrežama je sve vreme objavljivao koliko mu nedostaje i njihove zajedničke fotografije.
Foto: printscreen/ društvene mreže
Surovi ubica Jetmir Gočaj i ubijena Ivana
Kad je objavljeno da je osumnjičen za ubistvo on je pobegao i obrisao naloge na mrežama i od tada mu se gubi svaki trag. Pretpostavlja se da se krije na Kosovu, ali novih informacija iz istrage od tada nema.
Tuzla je zavijena u crno zbog jezive tragedije koja je potresla celu zajednicu. Početkom nedelje, stanovnici su bili šokirani kada su saznali za brutalno trostruko ubistvo i samoubistvo koje se dogodilo u njihovom gradu kada je Amelu Čičkušić (34), i njeno dvoje dece ubio njen muž Mujaga.
"Ni u njemu ni u njegovoj porodici nema nimalo ljudskosti. Šest meseci je prošlo od smrti moje majke, niko iz te kuće nam nije izjavio saučešće a živimo na pedesetak metara jedni od drugih. Čoveku zgaziš kuče pa kažeš: - Izvini, žao mi tvog Džekija! Zgazio si nečiju ženu, majku baku a nisi nam se izvinio, to je neoprostivo".
Milena Maksimović (35) doktorka iz Kragujevcu preminula je na današnji dan pre dve godine. Njoj je 16. maja u glavu pucao suprug Vladimir Maksimović (42) dok je spavala, a bitku za život izgubila je 6 dana kasnije u UKC Kragujevac.
Nikola Lazarević (45) iz Požarevca koji je u sredu oko 17 sati nožem nasmrt izbo Lelu Stojadinović (55) na Novom Beogradu, pa izvršio samoubistvo, svojim bezumnim činom zaprepastio je sve koji ga poznaju.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Tuzla je zavijena u crno zbog jezive tragedije koja je potresla celu zajednicu. Početkom nedelje, stanovnici su bili šokirani kada su saznali za brutalno trostruko ubistvo i samoubistvo koje se dogodilo u njihovom gradu kada je Amelu Čičkušić (34), i njeno dvoje dece ubio njen muž Mujaga.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević do srži je raskrinkao finansijske mahinacije blokaderskog glumca i reditelja Dragana Bjelogrlića, koji je, kako je eksluzivno obelodanio naš medij, zgrnuo milione.
Slovački premijer Robert Fico odbacio je danas predlog nemačkog kancela Fridriha Merca da Ukrajina postane pridruženi član Evropske Unije i istakao da druge zemlje, posebno Srbija, Crna Gora i Albanija imaju pravo na to.
Samo na TV Informer danas u 13.30 ekskluzivna saznanja o poslovanju trojice najvećih blokadera - Dragana Bjelogrlića, Gordana Kičića i Tihomira Stanića.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostujući u emisiji "Četvrtkom u 9" na Radio-televiziji Srbije, istakao je da izbegava nacionalizaciju Naftne industrije Srbije, kao i da država ima više opcija.
Spasovdanska litija povodom slave Grada Beograda, krenula je nešto posle 19.00 časova od Vaznesenjske crkve ka Hramu Svetog Save na Vračaru, a predvodi je patrijarh srpski Porfirije koji nosi Pojas Presvete Bogorodice.
Na društvenim mrežama osvanuo je video snimak sa jedne srpske svadbe gde su svi prisutni "blokirali" put kako bi odigrali kolo i najpoznatnije srpske igre.
Državni sekretar Saveta bezbednosti Belorusije, Aleksandar Volfovič, izjavio je da je rukovodstvo Litvanije otvorilo svoj vazdušni prostor za ukrajinske napade na ruske regione, prenosi agencija RIA Novosti.
Američki predsednik Donald Tramp nije odustao od ideje da Grenland pređe pod kontrolu Sjedinjenih Američkih Država, iako je poslednjih nedelja u javnosti nešto ređe govorio o toj temi, piše Politiko, pozivajući se na danske zvaničnike.
Odvajanje manjina od Ruske Federacije može da postane realno samo u uslovima destabilizacije unutar Rusije i pojave jakih etničkih lidera, izjavio je šef Kancelarije ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog, Kirilo Budanov.
Radmila Savićević jedna je od najomiljenijih srpskih glumica, a mnogi njeni intervjui i mudre reči koje je tokom života izgovorila i danas se prepričavaju.
Glumac Zoran Rankić, poznat po ulozi Popare iz "Srećnih ljudi" u penziju je otišao tako što je ostavio oproštajnu poruku kolegama iz Beogradskog dramskog pozorišta, skočio kroz prozor i pobegao.
Srpski glumci Ljiljana Stjepanović, Ivan Bekjarev, Dragan Mićanović i Taško Načić imali su ozbiljnih neprijatnosti u privatnom životu zbog svojih uloga.
Ne morate da koristite neutralnu pavlaku da biste dobili kremaste i guste sosove, postoje jednostavne zamene koje mogu da daju vrlo sličan rezultat, a često su i lakše ili već dostupne u kuhinji.
Kada žena promeni frizuru, često se kaže da je spremna za novo poglavlje - a Milica Jokić je ovoga puta rešila da to poglavlje bude glasno, smelo i potpuno drugačije od svega što je publika do sada navikla da vidi od nje!
Muzička scena ostala je zatečena vestima da su Mihajlo Veruović Vojaž i Igor Panić Nući, nekada nerazdvojni saradnici i prijatelji, stavili tačku na odnos koji je godinama važio za jedan od najčvršćih na domaćoj estradi.
Glumca Branka Babovića svi pamte po ulozi Đura Palice u "Kursadžijama", ali od tada se retko pojavljuje u javnosti. Ipak, naš paparaco zatekao ga je u jednoj kafani.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar