Nišlija koji je pao sa tvrđave teško povređen! Slomio kičmu i rebra
Podeli vest
Nišlija Z.M. (62) koji je sinoć pao sa bedema niške Tvrđave zadobio je teške telesne povrede.
Kako je saopštio niški Univerzitetski klinički centar on ima prelom dva kičmena pršljena i rebara zbog čega je zbrinut na Klinici za anesteziju i intenzivnu terapiju.
Majka nastradalog policajca Nikole Krsmanovića preživljava tragediju zbog gubitka sina kog je Albanac hladnokrvno lišio života dok je Nikola obavljao svoj posao.
Tairu H. (33) iz Surčina, koji je optužen za ubistvo nevenčane supruge K.S. (30), u Bačkom Gradištu, Viši sud u Zrenjaninu izrekao je meru obaveznog psihijatrijskog lečenja u zdravstvenoj ustanovi zatvorenog tipa
19.07.2024
10:57
Muškarac je sinoć nešto pre 19 sati pao sa visine od oko četiri metra u delu Tvrđave kod Beogradske kapije. Prolaznici su alarmirali Hitnu pomoć koja ga je u svesnom stanju transportovala u niški UKC.
Policija je obavila uviđaj, utvrđuju se sve okolnosti ovog događaja, ono što se do sada zna je da nema elemenata krivičnog dela.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Majka nastradalog policajca Nikole Krsmanovića preživljava tragediju zbog gubitka sina kog je Albanac hladnokrvno lišio života dok je Nikola obavljao svoj posao.
Pokušaj atentata na prvog zamenika Glavne uprave Generalštaba Oružanih snaga Rusije, generala Vladimira Aleksejeva u Moskvi, gotovo sigurno će izazvati oštru odmazdu, a meta bi mogao da postane neko iz ukrajinskog bezbednosnog aparata, ocenio je kijevski politički tehnolog Andrej Zolotarev.
Pet najnovijih predviđanja Dmitrija Medvedeva o Ukrajini, NATO-u, Evropskoj uniji i sudbini pojedinih svetskih lidera izazvalo je snažan odjek u međunarodnoj javnosti.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastaće se sa episkopom bihaćko-petrovačkim Sergijem, u ponedeljak, 9. februara 2026. godine, u 11.00 časova, u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika Republike.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na društvenoj mreži Iks, i tim povodom čestitao premijerki Japana na ubedljivoj izbornoj pobedi njene partije i formiranju vladajuće većine u Donjem domu parlamenta.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević poručio je da niko nije ni pokušao da demantuje informacije do kojih je došao Informer, a koje se mogu čuti u audio-snimku sa tajnog sastanka blokadera.
Nakon što je napustio rijaliti Exatlon, Jovan Radulović Jodžir ostao je nekoliko dana na Dominikani i tom prilikom stigao da se kladi sa voditeljkom Kristinom Vasić.
Voditeljka Exatlona Kristina Vasić odlučila je da se rashladi dok čeka početak borbe, a muški deo publike ostao je bez teksta kada je pokazala svoje izvajane noge.
TV Informer uskoro počinje sa emitovanjem nove, dinamične i potpuno interaktivne emisije "Zlatna vest", koja publici donosi jedinstven spoj društvenih mreža, takmičenja i osvajanja novčanih nagrada i to uživo.
Na društvenim mrežama nastala je opšta polemika kada je korisnik Redita prokomentarisao kako su u poslednjem periodu ljudi sve više nepristojni i bahati.
Rusija je isporučila Alžiru borbeni avion pete generacije Su-57E, čime je ta severnoafrička zemlja postala prvi strani korisnik najnovijeg ruskog lovca, potvrđeno je nakon što se na društvenim mrežama pojavio snimak leta ovog aviona iznad teritorije Alžira.
Stanovnicima Belgorodske oblasti ponuđena je mogućnost privremenog odlaska u druge ruske regione zbog intenzivnih udara ukrajinske vojske, saopštile su regionalne vlasti.
Pet najnovijih predviđanja Dmitrija Medvedeva o Ukrajini, NATO-u, Evropskoj uniji i sudbini pojedinih svetskih lidera izazvalo je snažan odjek u međunarodnoj javnosti.
Najave da bi kurs američkog dolara mogao da padne na 40 rubalja nosi ozbiljne ekonomske rizike za Rusiju. Ekonomista Jevgenij Zmijev upozorava da bi ekstremno jaka rublja, umesto uspeha, mogla da ukaže na duboke strukturne probleme u ruskoj ekonomiji.
Sinoć se na Prvom programu RTS-a emitovala poslednja epizoda serije „Radio Mileva", a publici je scena na kraju posebno izazvala emocije, ali i zbunjenost.
Dejvid i Viktorija Bekam možda neće imati nikakvu ulogu u životu budućeg unuka kog njihov najstariji sin Bruklin i njegova supruga Nikola Pelc planiraju da usvoje.
Serija "Selo gori, a baba se češlja" vraća se od večeras na TV ekrane. Selo u kom se snimala serija, a koje se za ove potrebe zvalo Petlovac, danas izgleda potpuno drugačije.
Iza nezaboravnih uloga i harizme legendarnog glumca Josifa Tatića kriju se godine boemije, cigareta i alkohola koje su, kako je sam priznao, ostavile su dubok trag na njegovo zdravlje i obeležile njegovu sudbinu.
Mati Kaspi, jedan od najznačajnijih izraelskih kompozitora i kantautora, autor nekih od najvoljenijih pesama u istoriji izraelske muzike, preminuo je u 76. godini nakon duge borbe sa teškom bolešću.
Let za London pretvorio se u pravu dramu kada je oženjeni putnik iz reda ispred Rašel Vajld odlučio da se upusti u flert sa nepoznatom devojkom, ne sluteći da ga neko snima.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar