• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

16.08.2024

21:03

Upadao u kuće i krao iz njih šta je stigao: U toku potraga za saučesnikom

Shutterstock

Vesti

Upadao u kuće i krao iz njih šta je stigao: U toku potraga za saučesnikom

Podeli vest

Somborska policija rasvetlila je seriju teških krađa i uhapsila osumnjičenog D. D. (25).

Sumnja se da je on u proteklih mesec dana ušao u dve kuće u okolini Sombora, iz kojih je ukrao novac i alat, kao i da je provalio u jedan objekat i iz njega ukrao klima uređaj i ručna kolica. Takođe, da je obio kuću iz koje ništa nije uzeo.

"Uhapšeni se tereti i da je, u istom periodu, iz dva traktora i iz jednog kamiona ukrao 330 litara nafte i tablet. Traga se i za tridesetogodišnjim muškarcem koji je sa D. D., kako se sumnja, počinio neka od tih krivičnih dela", saopštila je policijska uprava u tom gradu.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

''Udar na ustavnost i zakonitost'': Po nalogu Marinike Tepić TOK nezakonito i politički proganja Selakovića
Politika

''Udar na ustavnost i zakonitost'': Po nalogu Marinike Tepić TOK nezakonito i politički proganja Selakovića

Pravni tim Saveta za monitoring, ljudska prava i borbu protiv korupcije Transparentnost, nakon analize javno dostupnih podataka, zaključuje da Javno tužilaštvo za organizovani kriminal (TOK), pod rukovodstvom Mladena Nenadića i Zagorke Dolovac, nezakonito i politički proganja ministra Nikolu Selakovića i to na osnovu naloga Marinike Tepić, opozicione narodne poslanice.

05.12.2025

11:28

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set