Aleksandar Jovanović Cile, Printscreen instagram/192_rs
Vesti
Četrnaest osoba iz udesa autobusa i kamiona kod Umke primljeno u Urgentni centar: Lekari se bore za život dva putnika (VIDEO)
Podeli vest
Jedan muškarac je poginuo dok je dvadeset osoba povređeno, u stravičnom sudaru autobusa na liniji 551 i kamiona kod Umke, 14 putnika transportovano u Urgentni centar.
U Hitnoj pomoći kažu da je 14 osoba sa teškim povredama transportovano u Urgentni centar i da je šest primljeno na odeljenje reanimacije.
Jedna osoba je poginula a dvadeset je porveđeno u udesu koji se doogdio nešto pre 8 sati na putu između Umke i Sotružnice kada je autobus na liniji 551 naleteo na kamion koji je najverovatnije bio zaustavljen.
U saobraćajnoj nezgodi koja se jutros dogodila u Pakovraći kod Čačka dve soobe su povređeni i kolima Hitne pomoći su transportovane u Opštu bolnicu u Čačaku.
Vozač kamiona D.B. iz Bačke Palanke, nastradao je u saobraćajnoj nesreći koja se jutros oko 5 sati dogodila kod Begeča.
22.08.2024
10:42
Podsetimo do tragedije na Novom obrenovačkom putu kod Umke je došlo je nešto pre 8 sati kada je autobus na liniji 551 pun putnika udario u kamion natovaren armaturom koji je navodno stajao na putu.
Na licu mesta je poginuo jedan muškarac dok je dvadeset putnika povređeno.
Vozač autobusa je za medije izjavio da nije video kamion dok nije bilo kasno dok je vozač kamiona objasnio da je video autobus u retrovizoru i da mu je bilo odmah bilo jasno da će udariti u njega, ali da ništa nije mogao da uradi.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Jedna osoba je poginula a dvadeset je porveđeno u udesu koji se doogdio nešto pre 8 sati na putu između Umke i Sotružnice kada je autobus na liniji 551 naleteo na kamion koji je najverovatnije bio zaustavljen.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavlja danas od 10 časova konsultacije sa predstavnicima stranaka, saopštila je juče Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
Poznati profesor s Filozofskog fakulteta u Beogradu, Miloš Ković, do srži je raskrinkao blokadere i njihove veze sa tajkunskim medijima, Novom S i N1, ali i kako biraju kandidate za takozvanu blokadersku listu i koja je uloga najokorelijeg vojvođanskog blokadera i separatiste Dinka Gruhonjića u svemu tome.
Srbija je dobila novi politički fenomen – goste u televizijskim studijima koji bez imena i identiteta iznose političke zahteve, ne otkrivajući ko su, uz objašnjenje da su samo posrednici jednog pokreta, dok mediji koji im daju prostor time učestvuju u ozbiljnom urušavanju javne odgovornosti.
Lider Stranke slobode i pravde Dragan Đilas gostujući u jednoj emisiji zakukao je zbog rezultata lokalnih izbora i rekao da nije zadovoljan zato što opozicija nije pobedila.
Donald Tramp Mlađi, sin američkog predsednika Donalda Trampa, danas stiže u Banjaluku, gde će se sastati sa privrednicima iz Republike Srpske i razgovarati o mogućnostima saradnje i novih investicija.
Zvanično je počelo emitovanje Srpskog dnevnika, udarne informativne emisije u do sada neviđenom formatu. U našem Srpskom dnevniku čuje se glas naroda, a jedini prioritet je istina!
Srpski dnevnik počinje danas, 6. aprila u 21 čas! Osim najvažnijih vesti i tema, gledaoci će imati priliku da prvi saznaju i najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Marijana Milićeivć.
Srpski dnevnik počinje 6. aprila u 21 čas, a pored najnovijih informacija i aktuelnih tema, gledaoci će moći prvi da saznaju najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Kristina Vasić.
Nova velika informativna snaga Informer televizije, Srpski dnevnik, koji od ponedeljka startuje svakog dana u 21 čas, izazvao je pravi bum na mrežama i lavinu reakcija gledalaca koji već sada poručuju da jedva čekaju premijerno izdanje.
Svetski dan zdravlja obeležava se svake godine 7. aprila širom sveta, sa ciljem da se podigne svest o najvažnijim zdravstvenim izazovima, ukaže na značaj prevencije i zdravih stilova života, podstaknu pojedinci, zajednice i institucije da zajednički rade na unapređenju zdravlja.
U Srbiji se danas, nakon delimično vedrog i u nekim delovima oblačnog jutra, očekuje razvedravanje sa dužim sunčanim intervalima i temperaturama od tri do 22 stepena.
Eksperimentalna vakcina Nous-209 pokazuje obećavajuće rezultate u ranoj prevenciji raka debelog creva kod rizičnih pacijenata, otvarajući put ka novom, preventivnom pristupu u medicini.
Četvoročlana posada misije Artemis II vraća se na Zemlju nakon što je njihova kapsula obišla Mesec i ušla u istoriju dostizanjem najudaljenije tačke u svemiru koju su ljudi ikada posetili.
Ukrajinska komanda prebacila je u Harkovsku oblast borbene grupe Nacionalne garde radi potrage za dezerterima, prenose RIA Novosti, pozivajući se na izvore iz ruskih bezbednosnih struktura.
Moguća ostavka gubernatora Belgorodske oblasti Vjačeslava Gladkova razmatra se u ruskim vlastima, a do nje bi moglo da dođe i pre izbora zakazanih za septembar 2026. godine, prenose mediji.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da planira da se kandiduje za predsednika Venecuele, navodeći da bi po završetku sukoba sa Iranom mogao da otputuje u tu zemlju i "brzo nauči španski".
Zbog želje da izbegne bilo kakve nesuglasice, Čak Noris pitanje nasledstva rešio je još za života, pravedno raspodelivši imovinu između supruge i petoro dece.
Žene sigurno zanima u kojim godinama su muškarci najbolji u krevetu? A da li ste razmišljale o godinama koje su idealne za brak, kao i u kojima najčešće varaju.
Pevačica Silvija Jung surovo je izigrana od strane producenta Fobija, koji joj je obećao pesmu "Infuzija", a zatim njoj iza leđa istu prodao drugoj pevačici.
Voditeljka Suzana Mančić otkrila je da je od svih ličnosti sa javne scene koje je ugostila u emisiji tokom karijere najviše iznervirao Dragan Gaga Nikolić.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar